Gelin hep birlikte kilo alalımmm :)

Bende kilo almak istiyorum 163 boy 52 kilom da benim ideal kilom 57 çok zayıf deyilim sanki yada bana öyle geliyo ama yüzüm aşırı zayıf ve çökük kilo alırsam toplarlanir gibi geliyo varmı çare bulan

Kızlar uzun zamandır giremedim buraya kusura bakmayın hamile kalmak için tedavi görmüştüm ikinci tüp bebek denememde 9 haftalık bebeğimi kaybettim oyuzden giremedim:-( bu arada tesadüfen bir ilaç duydum alerji ilacı belki duyan olmuştur yan etkisi iştah açmak ve uyku yapmakmis bende doktra sorarak bu ilacı aldm bayram dan sonra kullanmaya basladm bende öyle çok aşırı bi iştah açılması olmadı ama yediklerimi kalori hesabı yaparak çoğalttım ve şuan 48 kiloyum hedefim 55 inşllah alırım :kk77::21:

Kızlar uzun zamandır giremedim buraya kusura bakmayın hamile kalmak için tedavi görmüştüm ikinci tüp bebek denememde 9 haftalık bebeğimi kaybettim oyuzden giremedim:-( bu arada tesadüfen bir ilaç duydum alerji ilacı belki duyan olmuştur yan etkisi iştah açmak ve uyku yapmakmis bende doktra sorarak bu ilacı aldm bayram dan sonra kullanmaya basladm bende öyle çok aşırı bi iştah açılması olmadı ama yediklerimi kalori hesabı yaparak çoğalttım ve şuan 48 kiloyum hedefim 55 inşllah alırım :kk77::21:
Nie kimse yazmıyor herkes kilo aldi mi ki ne âlemde siniz kızlar yazın ki motive olalım

Neler yaptın nasıl kilo aldın surup harici çünkü ben emziriyorum surup kullanamam
Kalori hesabı yaptım telefondan takip ettim ara öğünler yedim hep gece yatmadan cici bebe süt muz bal karışımı yaptm yedim bide diyetisyene gitmiştim liste verdi ama uyulmuyor o listeye sadce günlük en az 2600 kalori almam gerekti kilo almam için onu tamamladım hep bazen geçtim öyle aldm cnm

ay ne guzel diyesim var geceleri yatmadan once yemek ( zayifken cok cirkin oluyorum oda ayri dert ) ah ah ergenlikten once kilo almya calisrken egrenlkle beraber hormnlarm tavan yapmisti heryerden fiskirmisti kilolar sonrasi malum hep kilo verme seruvenleri kilo almak kilo vermekten zor olmasa gerek iştahsizlik ne demek nasil oluyor bilmiyorum nasil bisey acaba cok merak ediyorum :))

Kalori hesabı yaptım telefondan takip ettim ara öğünler yedim hep gece yatmadan cici bebe süt muz bal karışımı yaptm yedim bide diyetisyene gitmiştim liste verdi ama uyulmuyor o listeye sadce günlük en az 2600 kalori almam gerekti kilo almam için onu tamamladım hep bazen geçtim öyle aldm cnm
Bende güya Online diyet aldım bir ay ama 600 gr alabildim sadece her zamn yapamiyorsun yazdıklarını kalori hesabı bende yaptım da sıkıyor bir süre sonra her şeyi yazmak bende iştah da yok moralim bozuldu yine her gören zayiflamissin diyo halbuki aynayım

Bende güya Online diyet aldım bir ay ama 600 gr alabildim sadece her zamn yapamiyorsun yazdıklarını kalori hesabı bende yaptım da sıkıyor bir süre sonra her şeyi yazmak bende iştah da yok moralim bozuldu yine her gören zayiflamissin diyo halbuki aynayım
Sıkılmadan yap istikrarlı olman lazm pes etme iştah sorunu bendede vardı o şurup açtı biraz iştahım bide ara öğünler de cici bebe süt muz yedm oda çok fayda edyor

Slm kızlar.. Bu bölüme daha önceki senelerde yazmış ve burdaki arkadaşların desteğiyle 4 kilo almıştım. Sonra bıraktım ve o kilolar puffff uçuverdi :KK43:( :KK14: Ben 1.59 boyunda ve 37.7 kilo olarak yeniden kilo alma çabama başlamaya karar verdim ve sizin de desteğinize ihtiyacım var. Siz de benim gibi sayısız yol deneyip kilo alamayıp her defasında pes ettiniz belki de. Ama yaşadığım bir olay aklımı başıma getirdi. Bu sefer pes etmemek üzere yeniden başlamaya karar verdim. Tüm tahlillerimi yaptırdım ve kilo almaya engel hiçbir hastalık durumum olmadığını öğrendim. Diyetisyene de gittim 8 gün önce ve 8 günde 1,5 kilo almayı başardım. Şu an kilom 39,2 ve hedefim 48 kilo. Benim gibi düşünenler eminim vardır, lütfen birbirimize destek olalım birbirimizi motive edelim. Geçmişte işe yarayan tecrübelerimizi paylaşalım ve birlikte kilo alalım. Ben de edindiğim her türlü bilgiyi paylaşmaya hazırım ve bu sefer neler yapmam gerektiğini daha iyi biliyorum. Daha önce burda isim listesi yapıp her hafta kilomuzu yazıyorduk. En fazla kilo alanlar ne yaptığını yazıp diğerlerini motive ediyordu. En fazla kilo alan kişi en az kilo alana extra kalorili birşey yazıp onu yeme cezası veriyordu. :KK19: Her gün mutlaka buraya uğramaya çalışıp neler yediğimizi yazıyorduk. Var mısınız böyle birşey yapmaya.:kk77: Eğer isterseniz isimlerinizi, boy ve kilolarınızı yazın ve her hafta güncellemek üzere sizi de takip edeyim ve burda buluşalım. Hadi kızlarrrrrr......:halay::halay::halay:
Ben başlıyorum katılanlar arkamdan gelsin listeyi oluşturalım :KK66:
-------------------------------Başlangıç -----1.Ayın sonunda
1. P papatyamm13 -boy: 1.59 kilo: 39.2.....40.5 (+1.300 gr.)
2. @segazel ----------boy: 1.55 kilo: 40,5....42.4 (+1.900 gr.) :sampiyon:
3. @Mugeeren-------boy: 1.50 kilo: 37...... 37.5 (+0.500 gr.)
4. B bebegim-gel ----boy: 1.61 kilo: 44.......45.4 (+1.400 gr.)
Benide yazın ! Boy 1.67 kg 48.5gr. 3 5 kg alsam yeter yalnız birsey fark ettim ben bir iki gundur fark ettim eger masa basinda pcde oturuyorsaniz o an istemsiz olarak hep birseyler yeme ihtiyaci hissediyor insan :) yedikce yiyesi geliyor.

Bende 1.79 boy ve 55 kilodan 62 kiloya çıktım. Yediğim yemekleri genelde buraya atıyorum. Size de yolliyim bi inceleyin. Ilerleyen günlerde daha zaman buldukça geliştiririm yardımcı olmaya çalışırım size de.

Son düzenleyen: Moderatör:
emziren anneler için olan aptamil var ya o kilo aldırıyor. ben kilo alamayn biri olarak 15 gunde onunla kılo aldım. soguk sıcak ılık her şekilde içmiştim. gunde 2 barda içtim hemen üstüne 1 muz ve biraz üzüm çerez falan yedim ama o kadar az yedim ki atıyorum 3 tane kuru üzüm falan.. yemek yemekte zorlanan biri oldugum için ... ama bu bile yeterli gelmişti. ama mutlaka hemen üstüne yiyin hatta tok karnına ıcın cok fayda eder

emziren anneler için olan aptamil var ya o kilo aldırıyor. ben kilo alamayn biri olarak 15 gunde onunla kılo aldım. soguk sıcak ılık her şekilde içmiştim. gunde 2 barda içtim hemen üstüne 1 muz ve biraz üzüm çerez falan yedim ama o kadar az yedim ki atıyorum 3 tane kuru üzüm falan.. yemek yemekte zorlanan biri oldugum için ... ama bu bile yeterli gelmişti. ama mutlaka hemen üstüne yiyin hatta tok karnına ıcın cok fayda eder

Bu şekilde ne kadar sürede kaç kilo aldınız?

Oncelikle herkese merhaba siteye yeni uye oldumbasligi gorunce yorum yapmak istedim Herbalife ürünlerini denediniz mi ? Ben bir ara kullandım kullanmaya başladığımda 46 kiloydum 52 kiloya çıktım bu arada boyum 1 70 boyuma göre kilom çok azdı gerçi hala az ama eskisi kadar kötü ciliz durmuyorum isterseniz netten bir araştırın derim ise yarıyor

Merhaba bende kilo almak isteyenlerDenim şuan 42-43 arası 165 boy hedefim ilk olarak 50 gebelikler dışında 50 yi göremedim üniversiteye giderken tam 35 kiloydum kilo aldirici mamalar vs derken 40 oldum daha sonra bıraktım diyetisyeni sonra tekrar kilo alma denemelerim oldu bi ara 49 u gördüm o alerji ilacı sayesinde ama devamli uyku yapıyo ve 1 yaş bebek var o yüzden suan kullanamiyorum ama mecbur kalirsam tekrar kullanicam bi de kuruyemiş ve sütlü tatlı güzel kilo almaya yardimci inşallah bende alabilirim

X