Gelin hep birlikte kilo alalımmm :)

S Sunshine93 ayrıca devletteki diyetisyen nedendir bilmem ama ölçüm yapmadı. Ki odadan çıkan çoğu kişinin elinde ölçüm kağıtları oluyordu. Belki o ölçüm yapsaydı metabolizma hızımin yüksek olduğunu görür ve birşeyler söylerdi neden yapmadığını bilmiyorum. Özel deki diyetisyenim beni az yemekli liste ile başlatıp her hafta benim fikrimi de sorarak birşeyler ekledi listeme. En önemlisi benim sevmediğim hiç birşey listemde yoktu ve beni her hafta konuşmalarıyla o kadar motive etti ki. Kilo verdiğim haftalar dahi oldu ama onun desteği ile hiç moralimi bozmadan devam ettim. Bazen sıkılıyorum ama sırf o ilgisine karşı tartida mahcup olmamak için bile yemek yemeye çalışıyorum :KK22: 37 kusurlerden 44 e geldik. Hedef 46. Sonra mamaları keseceğiz. Sadece diyet ile kilo kontrolü için takibe devam edeceğiz. Muhtemelen 1 ay sonra yani :dua:

Kilo aldıktan sonra sadece bu sene yeni aldığım 3 tane kot pantolonum oluyor, kalan hiçbirinin düğmeleri kavuşmuyor :KK48: insan hiç giyecek patolonu kalmadığına sevinir mi:p ben seviniyorum :KK68: su an tek korkum geri verip vermeyecegim :KK64:
Kısa anlatayim dedim ama tutamadım kendimi çünkü aynı şeyleri ben de yaşadım ve ilk kez başarmaya çok yakınım, belki senin için de motivasyon olur diye hikayemi paylaşmak istedim. Başlangıç kilomuz da aynı imiş sen de benim gibi alırsın inşallah burdaki herkes alsın çok gönülden istiyorum çünkü en iyi yaşayan bilir :dua:

Öncelikle içten cevap verdiğin için çok saol bende bir ara araştırma hastahanesnde baya arastirma vs. Oldu en son beslenmeye geldim ayni senin gibi senin yediklerin normal dedi ve bana mama yazmadı. Diyetisyene gonderdi o da işte öylesine bir liste ve daha da gitmedim. Dediğin gibi ölçüm vs hic bisey yok İnşallah bende güzel bir diyetisyene denk gelirim ve yılmadan biseyler yapabilirim. Tartida 40 ı görürsem göbek aticam artık:KK54:

Kilo aldıktan sonra sadece bu sene yeni aldığım 3 tane kot pantolonum oluyor, kalan hiçbirinin düğmeleri kavuşmuyor :KK48: insan hiç giyecek patolonu kalmadığına sevinir mi:p ben seviniyorum :KK68: su an tek korkum geri verip vermeyecegim :KK64:
Kısa anlatayim dedim ama tutamadım kendimi çünkü aynı şeyleri ben de yaşadım ve ilk kez başarmaya çok yakınım, belki senin için de motivasyon olur diye hikayemi paylaşmak istedim. Başlangıç kilomuz da aynı imiş sen de benim gibi alırsın inşallah burdaki herkes alsın çok gönülden istiyorum çünkü en iyi yaşayan bilir :dua:

Öncelikle içten cevap verdiğin için çok saol bende bir ara araştırma hastahanesnde baya arastirma vs. Oldu en son beslenmeye geldim ayni senin gibi senin yediklerin normal dedi ve bana mama yazmadı. Diyetisyene gonderdi o da işte öylesine bir liste ve daha da gitmedim. Dediğin gibi ölçüm vs hic bisey yok İnşallah bende güzel bir diyetisyene denk gelirim ve yılmadan biseyler yapabilirim. Tartida 40 ı görürsem göbek aticam artık:KK54:
ahhh hep aynı süreçler... bence kendi çevrende hem diyetisyen araştır hem de böyle durumlarda mama yazan doktor kim var onu araştır pes etme bulursun sora sora.. hiç birşey bilmiyorsan internetten kendi bulunduğun ildeki beslenme ve diyet merkezlerini arat. sonra bulduklarının diyetisyenlerini ve yorumları araştır. kafana yatanlar ile git bi görüş, hoşuna gidenle yola başla. mama yazacak doktor konusunda onların da tanıdığı ya da diğer danışanlarından duyduğu doktorlar olabilir sorarsın:KK48: belki mamaya ihtiyacın da yoktur diyetisyenin yönlendirecektir seni. Sen en fazla kaç kiloyu görebildin şimdiye kadar? ben hayatım boyunca en çok 42 olabilmiştim, o yüzden benim için aşılmaz bi rakamdı onu aşınca kendime inancım arttı :KK37:

Son düzenleme:
Hiç 40 ı goremedim malesef :110:
Sen hangi ildesin ?

ahhh hep aynı süreçler... bence kendi çevrende hem diyetisyen araştır hem de böyle durumlarda mama yazan doktor kim var onu araştır pes etme bulursun sora sora.. hiç birşey bilmiyorsan internetten kendi bulunduğun ildeki beslenme ve diyet merkezlerini arat. sonra bulduklarının diyetisyenlerini ve yorumları araştır. kafana yatanlar ile git bi görüş, hoşuna gidenle yola başla. mama yazacak doktor konusunda onların da tanıdığı ya da diğer danışanlarından duyduğu doktorlar olabilir sorarsın:KK48: belki mamaya ihtiyacın da yoktur diyetisyenin yönlendirecektir seni. Sen en fazla kaç kiloyu görebildin şimdiye kadar? ben hayatım boyunca en çok 42 olabilmiştim, o yüzden benim için aşılmaz bi rakamdı onu aşınca kendime inancım arttı :KK37:

Canm ben 1 kilo almışım 46 kiloyum şuanda :-)

Yaaa çok sevindim canım tebrikler :KK5::KK73::KK73::KK73:
Kaç günde aldın ve neler yaptın merak ettim :KK9:
1 ayda cnm kursa başladıktan sonra normalde 2 öğün yiyodum smdi 3 öğün yiyorum sabah erken yiyorum öğlende 12 de yiyorum bide akşam yiyorum onun dışında kursta molalarda çikolata kek fln yiyorum bide akşam üstü eve gelirken abur cubur alıyorum cips fln ondan aldım herlde yoksa liste yapmıştım ama uyamadim

1 ayda cnm kursa başladıktan sonra normalde 2 öğün yiyodum smdi 3 öğün yiyorum sabah erken yiyorum öğlende 12 de yiyorum bide akşam yiyorum onun dışında kursta molalarda çikolata kek fln yiyorum bide akşam üstü eve gelirken abur cubur alıyorum cips fln ondan aldım herlde yoksa liste yapmıştım ama uyamadim
Olsun başlangıç için güzel bence. Bak 3 öğüne çıkarmak bile farkettirdi yani. Bu kurs sana kilo anlamında da iyi gelecek bence. Bundan sonrası için her gün yediğin öğünlere ufak birşey ekle. Ne yiyorsun mesela örnek verirsen belki fikir verebilirim sana. Bide biz burda süt ve bebe biskuvisi yiyerek biraz kilo almıştık ona baslayabilirsin. Ceplerine kuruyemiş yada kuru meyve koy götür ağzın boş kalmasın :dondurma:kahvaltinda mutlaka yumurta olsun daha önce de söylemiştim. Ben de bi güzel haber vereyim bu arada, 44.900 oldum :KK76:

Arkadaşlar iyi günler.bende kilo almak istiyorum. 33 yaşındayım 2 çocuk annesiyim ve 43 kiloyum.acil bana yardım edin ne olur

Arkadaşlar iyi günler.bende kilo almak istiyorum. 33 yaşındayım 2 çocuk annesiyim ve 43 kiloyum.acil bana yardım edin ne olur
boyunuz kaç? ben ve buraya yazan arkadaşlar neler yaptığımızı yazdık eski sayfaları okursanız belki size uyacak öneriler bulabilirsiniz. tabi öncelikle bir dahiliye uzmanına görünmenizi ve diyetisyen desteği almanızı tavsiye ederim. birçok şey deneyip hiçbir şekilde kilo alamayan ben öyle kilo almaya başladım

boyunuz kaç? ben ve buraya yazan arkadaşlar neler yaptığımızı yazdık eski sayfaları okursanız belki size uyacak öneriler bulabilirsiniz. tabi öncelikle bir dahiliye uzmanına görünmenizi ve diyetisyen desteği almanızı tavsiye ederim. birçok şey deneyip hiçbir şekilde kilo alamayan ben öyle kilo almaya başladım
Boy 1.58. doktora gittim tahlillerde birşey yok.diyetisyen eline liste veriyor bunları ye.zaten onları yiyebilsem bu kiloda olmam.

Boy 1.58. doktora gittim tahlillerde birşey yok.diyetisyen eline liste veriyor bunları ye.zaten onları yiyebilsem bu kiloda olmam.
Ben de ilk gittiğim diyetisyende bunu yaşadım. Sonra araştırarak özel bi diyetisyen buldum ona gittim. İlk tecrübemi de paylaştım, beni anladı hiçbir şeye zorlamadan azar azar arttirdik yemekleri

Kızlaaaar nasıl gidiyor kilo alma çalışmaları? Kimseden ses seda yok pes mi ettiniz yoksa kilo aldınız da söylemiyor musunuz :halay: güzel haberleri verin bakalım şenlensin buralar :KK56:

Ben 1.70 boyunda 46 kiloyum okul sebebiyle hiç düzenli bir yemek düzenim yok sürekli değişiyor hatta yemek yemiyorum iştahım yok kafaya koydum nolur yardımcı olun ne yapıcam ben ya

Kızlarr ne alemdesiniz çalışmalar nasıl gidiyor? :halay:
Kızlar firarda galiba günler oldu ben bunu soralı:KK51: ben anlatayim en iyisi. bugünden itibaren mamayı bıraktım 45 kiloyu tamamlayarak. (Kendi tartimda 46 çıkıyorum diyetisyende 1 kilo eksik tartıyor) kilo koruma takibine geçtik:sampiyon: kendime ödül olarak kot pantolon aldım çünkü malum eskiler artık olmuyor :21: bana 50 yi tamamla diyor bazı insanlar :ukala: ama ben 46 yi korusam yeter diyorum çünkü bu halimle kendimi daha çok sevdim ve kiloyu kimseyi değil kendimi mutlu etmek için aldım :KK20: inşallah kilomu korumayı basarabilirim önümüzdeki birkaç ay özellikle çok önemli :KK17:
İnşallah darısı başınıza :KK19:
Sen ne yaptın bu arada

Son düzenleme:
Ben 1.70 boyunda 46 kiloyum okul sebebiyle hiç düzenli bir yemek düzenim yok sürekli değişiyor hatta yemek yemiyorum iştahım yok kafaya koydum nolur yardımcı olun ne yapıcam ben ya
Burda konuştuğumuz eski sayfaları okuyabilirsin neler yaptık bayağı konuşmuştuk. Ben sana diyetisyen desteği almani oneririm ama iyi bir diyetisyen bulman lazım. Ben yıllarca kilo alamadım daha önce gittiğim diyetisyenler de gerekli ilgiyi göstermedi. Son gittiğim diyetisyen sayesinde ve tabi kendi cabamla birlikte 8 kilo aldim. 1.59 boy kilo 46 oldu şu anda..

Araya sınavlarım falan girince yine bırakmıştım çalışmaları. Biliyorsunuz o tempoyu ve düzeni bırakınca iştah da kayboluyor doğal olarak. Birkaç gündür yeniden başladım. Bıraktığım süreçte kesin kilo vermişimdir diye düşünüyordum, neyse ki vermemişim. Buna bayağı sevindim. :KK9: Şu an 45 kiloyum hala. Yeniden çalışmalara başlayafım, hedefim 47-48. Boyum 1,62.

bende kilo almak istiorum.iki kez dogurdum sonra kilolar fos gitti.is yerinde bosbogaz arkdslar var bacaklarin kirilacak bilmem ne cok zayifsin deyip duruo .ben elbise filan giyemiorum gercekten cok ince gorunuyor bacaklar napiim herkes bakacak gibime gelio ve bakiolr.sizdede boyle oluyormu.inanin gunaha giriyorum belki ama insanlrda cenesini tutmuo hic

X