Deri ve Cilt Hastalıkları Geçmeyen illet UYUZ

3 yil önce falandı eşime bi yerden bulaşmış aylarca denemediği kalmadı sonra kızımla bana da bulaştı. Çocuğa kwellada kullandık. Eşim ve bana wilkinson. Çocukla benimki geçmişti eşimin geçme süresi çok geç oldu ama sonunda onunda geçti
Bugün son gün ama hala kasiniyorum ben. Oğlan daha az bana göre. İnşallah geçer ya vallahi bezdim artık

Bugün son gün ama hala kasiniyorum ben. Oğlan daha az bana göre. İnşallah geçer ya vallahi bezdim artık
canım benim o ilacı uyguladıktan sonra daha fazla kaşıntı oluyor, bu normal
En az 2 ya da 3 hafta daha kaşınacaksın
Bu geçmedi anlamına gelmiyor
Ben wilkinson dan sonra 1 ay belki de daha fazla kaşındım

canım benim o ilacı uyguladıktan sonra daha fazla kaşıntı oluyor, bu normal
En az 2 ya da 3 hafta daha kaşınacaksın
Bu geçmedi anlamına gelmiyor
Ben wilkinson dan sonra 1 ay belki de daha fazla kaşındım
3. Günü suremedim küçük o kdr çok uyandı ki uyuyakalmsm😒

Kaşıntı olur da yeni yaralar da cikiyo ondn dedm gecmiyo mu acaba diye

Aynen öyle
Hadi bakalım sonucu yaz ama
Banyo yaptm allahim nasıl bir huzur 😁😁 kaşınma devam şu an ama elim sadece sanırım orda yumurtalar var içten şeffaf kabarık duruyo

Eklentiler

• 16990322395535613860842983006734.jpg
    16990322395535613860842983006734.jpg
    92,7 KB · Görüntüleme: 62
😄😄 Hadi geçmiş olsun
Bir iki haftaya kadar hiçbir şey kalmaz
Geçti diyeceğin günü bekliyorum
Bugün küçügu doktora götürdüm ona anlattm wilkinson kullan dedi. Dedm son günü yikanacaz bugün. O geçirir ama geçmezse metrin al dedi onu da kullan en son baktm olmuyo eczanede yapılan ilaçlardan yaptr

Herkese merhabalar

Kizlar derdim bu uyuz illeti. 3 yasindaki ogluma kresten gecti ondanda bana. Evde baska kimseye gecmedi şükürler olsun. Tabi gecmeyecegi asla garanti degil.

Kac doktor gezdik butun dediklerini yaptik. Aktardan sabu lar kremler aldik yok gecmiyor. Cocugum sabahlara kadar kasiniyor. Kendimi gectim artik oyle gormek kucucuk cocugu periaan etti bizi.

Oglumu krese kabul etmiyorlar bende calisiyorum 3 haftadir bi sekilde rapor vs idare ettim ama artik ise donmem gerekiyor.

Bu beladan nasil kurtuluruz basina gelmis faydasini gordugunuz bir yontem var mi. Bulasiciliginin gecip gecmedigini soyleyemiyor soktorlar napacagimizi sasirdik.

Bu siralar asiri salgin var aman dikkatli olun sislerde.
Canım kesinlikle ama kesinlikle sirke elma sirkesi kullan her gece bak görürsün etkisini birde kiyafetlrrini en az 60 derece yıks ve daha sonra ütüle biiznilALLAH geçer 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Aynen öyle
Hadi bakalım sonucu yaz ama
Ya bende Mart ayından itibaren kaşınma başladı geceleri artıyor ama uyuz değil dedi pratisyen hekim alerjik diyor kaç ay oldu geçmiyor bir yerim kabarıyor sonra geçiyor başka her kabarıyor kurdeşen mi uyuz mu nasıl anlarım annemde oldu uyuz sonradan ama İstanbul'da oldu o kanlı yara sivilce gibi diyor benim ki öyle olmadi kabarıyor kızarıyor geciyor

Ya bende Mart ayından itibaren kaşınma başladı geceleri artıyor ama uyuz değil dedi pratisyen hekim alerjik diyor kaç ay oldu geçmiyor bir yerim kabarıyor sonra geçiyor başka her kabarıyor kurdeşen mi uyuz mu nasıl anlarım annemde oldu uyuz sonradan ama İstanbul'da oldu o kanlı yara sivilce gibi diyor benim ki öyle olmadi kabarıyor kızarıyor geciyor
Geçmiş olsun
Duşa girdiğin zaman sıcak sudan dolayı kaşıntı başlıyorsa,
Akşam saatlerinde, gece ve sabah kalktığında kaşıntı oluyor, bu kaşıntı gündüz pek olmuyorsa,
Kaşıdığın bölgedeki kaşıntı 1 hafta aynı bölgede oluyorsa,
1 hafta sonra bu kaşıntılar başka bölgelere sirayet ediyorsa,
Bu uyuz işte
Herkesin cildinde kızarıklar farklı olabiliyor
Benim hafif sivilceye benzer şeylerdi, eşimin resmen sivilce yaraları şeklindeydi ve onun vücudu komple kaşıdığından dolayı yara içerisindeydi

Geçmiş olsun
Duşa girdiğin zaman sıcak sudan dolayı kaşıntı başlıyorsa,
Akşam saatlerinde, gece ve sabah kalktığında kaşıntı oluyor, bu kaşıntı gündüz pek olmuyorsa,
Kaşıdığın bölgedeki kaşıntı 1 hafta aynı bölgede oluyorsa,
1 hafta sonra bu kaşıntılar başka bölgelere sirayet ediyorsa,
Bu uyuz işte
Herkesin cildinde kızarıklar farklı olabiliyor
Benim hafif sivilceye benzer şeylerdi, eşimin resmen sivilce yaraları şeklindeydi ve onun vücudu komple kaşıdığından dolayı yara içerisindeydi
Ya bende hala yeni cikiyo geçmedi mi bu

Eklentiler

• IMG_20231108_070322.jpg
    IMG_20231108_070322.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 52
Canım endişelenme daha çok yeni bizde 3 4 hafta devam etti
Hemen pat diye geçmiyor
Hatta daha çok artmıştı bizim
Biraz bekle
Benimki 2 ay falan sürdü, sen düzgün kullandıysan sorun yok, geçer
Kullandık da şey gibi dusunuyorm hani ilaç yumurtaları öldürmedi tekrar cikiyo. Sonuçta olduyseler neden çıksın ki anlamadim

X