Geç döllenme olabilir mi

Tamam bugün belki test alırım yaparım idrara çok sıkışıyorum ve hafif hafif karnımda kurt var gibi agrımaya basladı ama kasıklarım değil içimde bişi olduğunu hıssettırıyor zaten karnım şiş :/ yüz üstü yatmayı çok severim ama rahatsız ediyor 😖
Hayirlisi olsun & olur insallah ❤️❤️❤️❤️

Sabret gercekten bende 5. gecikme gününde kist yok hersey tertemiz akintin bile buna belirtiyor dedi… ama sonra kan tahlilinde hamilelik yok dedi..

Okadar agril vardi bosuna olamaz dedim dayanamadim bugün 7. günü test yaptim silik iki cizgili :))

Pazartesini beklicem tekrar kan vericem… sende de kesin kesin öyledir… muhakkak yaz buraya :)
Gerçekten kanda çıkıp sonra idrar da çıkması resmen mucize 🥰 benim de bugün 8. Günüm gecikmemin. Dün kan verdim Salı günü çıkacak sonuçlarım. 2 gün öncesine kadar negatif di hep testlerim. Dün akşamdan beri göğüslerimde acımaya başladı. Önceden reglden önce ağrımaya başlardı. Hafif arada bulantım oluyo mide yanması ekşimesi gibi şeyler yaşıyorum. Bir yanım hamilesin diyor bir yanımda değilsin bu şekilde beklemek de yoruyor insanı

Gerçekten kanda çıkıp sonra idrar da çıkması resmen mucize 🥰 benim de bugün 8. Günüm gecikmemin. Dün kan verdim Salı günü çıkacak sonuçlarım. 2 gün öncesine kadar negatif di hep testlerim. Dün akşamdan beri göğüslerimde acımaya başladı. Önceden reglden önce ağrımaya başlardı. Hafif arada bulantım oluyo mide yanması ekşimesi gibi şeyler yaşıyorum. Bir yanım hamilesin diyor bir yanımda değilsin bu şekilde beklemek de yoruyor insanı
Ay bende aynıyım şimdi idrar testi yaptım evde bakalım ne olcak

Eklentiler

• IMG_5867.jpeg
    IMG_5867.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 210
Bu şekilde çıktı çok silik gördüm ilk defa ama sende gorcekmısın bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_5867.jpeg
    IMG_5867.jpeg
    127,2 KB · Görüntüleme: 173
Bu şekilde çıktı çok silik gördüm ilk defa ama sende gorcekmısın bilmiyorum
Canım 2 gündür yapmıyorum test ben. İnan bıktım artık. Ama ben göremedim silik çizgiyi buraya da yüksek çözünürlükte yüklenmiyor fotoğraf. Sen görüyorsan vardır o zaman hadi hayırlı olsun şimdiden 🥰🥰🥰

Canım 2 gündür yapmıyorum test ben. İnan bıktım artık. Ama ben göremedim silik çizgiyi buraya da yüksek çözünürlükte yüklenmiyor fotoğraf. Sen görüyorsan vardır o zaman hadi hayırlı olsun şimdiden 🥰🥰🥰
Kaçıncı günün oldu geceli benim 5 gün

Eklentiler

• IMG_5890.png
    IMG_5890.png
    447,5 KB · Görüntüleme: 174
2 tane var elimde şu an benim öğretmenim p tesi iş başı bugün yarın belli olursa hastaneye falan gitmem gerekecek ızın alamam çünkü netleşir az da olsa bugün ılk zaman hızla artıyor 2 kat veya fazla
Anladım canım bende mi alsam ne yapsam 2 gündür yapmıyordum 😂 bu ay testlere verdiğim parayla çok güzel bi akşam yemeği yerdim 🤪

Anladım canım bende mi alsam ne yapsam 2 gündür yapmıyordum 😂 bu ay testlere verdiğim parayla çok güzel bi akşam yemeği yerdim 🤪
Bende aynı yemin ederim 500₺ en az yanı 😂 birde bana bi gün gebelık testi verdi 4 tane kızzzz hepsi pozitf çıktı şaşırdım sonra arkadaşlara attım bu sefer ovulasyon dediler eczane aradım farketmez diyor falan kavga dövüş ıade yaptım

Bende aynı yemin ederim 500₺ en az yanı 😂 birde bana bi gün gebelık testi verdi 4 tane kızzzz hepsi pozitf çıktı şaşırdım sonra arkadaşlara attım bu sefer ovulasyon dediler eczane aradım farketmez diyor falan kavga dövüş ıade yaptım
Hadi al sende yaaaaaa beraber takıp edelim 😂

Ay kahkaha attım çok pardon 😂😂😂 off zaten gerginiz iyice kafayı yedirtecek bunlar da bize ya 😂😂

X