Geç döllenmede hamile olduğunu öğrenenler

Merhaba, kendim değil ama Youtube’da birini izlerken tesadüfen sizin yazınızı gördüm, aklıma benzer durum yaşamanız geldi. Yazmak istedim, bakabilirsiniz Sibel Tan Ege isimli kanalda hanımefendi tam olarak regle 5 gün kala belirtilerden şüphelenip kan testi veriyor sonuç 1.20 çıkıyor, yaptığı gebelik testleri de negatif çıkıyor. Bir hafta sonra adeti 2 gün geciktiği gece testte pozitif görüyor. Beta hcg değeri için tekrar kan veriyor ve sonucu 325 civarı çıkıyor. Daha detaylı öğrenmek isterseniz bir izleyin derim. Bence sonucunuz beklemeye değer çünkü kesin negatifse 0.25-0.75 arası değer çıkıyor tahmin ettiğiniz gibi 😇🌸 Umarım faydalı olur, inşallah dileğiniz gibi sonuçlar alırsınız 🙏🥰
Merhaba ben tüp bebek tedavisi gördüm transfer için adet olmam lazım ama olmadım nerdeyse 4 gündür olucak gibide hissetmiyorum.arasira kasık ağrısı giriyor.test verdim kandan <2 çıktı .değer 0-10 yazıyor negatif geç döllenme olmuş olabilir mi acaba yada ilaclardanmi yardımcı olabilirmisiniz.

Merhaba ben tüp bebek tedavisi gördüm transfer için adet olmam lazım ama olmadım nerdeyse 4 gündür olucak gibide hissetmiyorum.arasira kasık ağrısı giriyor.test verdim kandan <2 çıktı .değer 0-10 yazıyor negatif geç döllenme olmuş olabilir mi acaba yada ilaclardanmi yardımcı olabilirmisiniz.
Merhaba yardımcı olmak isterdim fakat tüp bebek sonrası gebelik hakkında hiç bilgim yok 😞 Belki tedaviyle süreç farklı işliyordur belki her şey sizde hızlı olur, transferiniz çabucak olumlu sonuçlanır. Doktorunuz ya da sizin gibi bir deneyimi olanlar süreci çok daha iyi yorumlar. 😇 İşte duyduğum ve araştırdığım kadarıyla 1-2 gibi değerler genellikle bekletiliyor, bir haftada değer bir anda katlayabiliyor. Tek dileğim inşallah tüm belirtileriniz hamilelikle sonuçlanır. Rabbim gönlünüzden geçeni verir. 🙏

X