Geç döllenmede hamile olduğunu öğrenenler

anneadayi3110

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2024
154
27
21
Herkese selam. Geç döllenme ile hamile kalıp hamileliğini geç öğrenenler bu ortalama ne kadar bi geç öğrenme idi? Kan da ilk negatif görüp sonradan mı pozitife döndü? Ben de pcos var en son 6 martta adet oldum 12 nisanda kan verdim negatifti ama ben geç döllenme ihtimalini aklımdan çıkartamıyorum. Geç döllenme yaşayanlar o süreci anlatabilirse çok sevinirim 🌸

Ben geç döllenme ile hamile kalmışım, normalde düzensizlik yok adet tarihlerimde ama o sıra 2 ay üst üste adet zamanlarımda şehirler arası yolculuk yaptığım için şişkinlik sebebiyle düzensizlik olmuştu. Adet günüm 5 gün gecikince test yaptım ve çift çizgi vardı, sonra kan testi verdim beta HCG normalden yüksekti yalnız doktor ultrasonda keseyi görememişti. Bir hafta sonra kese göründü ve gebeliğim netleşti diyebilirim. Benim gecikme sadece 1 hafta olduğu için çok bir fark yaşamadım.

Gec döllenmede genelik kanda. Adet gcikmesinden 10 sonra çıkar 15 gün sonrada idrara geçiyor yani regl gecikmesinden ortalama 12-13 gün sonra kanda çıkıyor geç gebelik

Valla iki ayrı doktora gittim son adet tarihimi söylediğimde ikisi de bebeğin boyutuna bakarak geç döllenme olmuş dedi. Sizin dediğiniz çok geç olunca oluyor herhalde, benimki 1 hafta gerideydi sadece.

Valla iki ayrı doktora gittim son adet tarihimi söylediğimde ikisi de bebeğin boyutuna bakarak geç döllenme olmuş dedi. Sizin dediğiniz çok geç olunca oluyor herhalde, benimki 1 hafta gerideydi sadece.
Anladım benim yumurtlamam baya geç oldu bu ay neredeyse nisan daki tahmini adet zamanımda ben yumurta akı akıntı gördümm o yüzden baya ümitliyim

Ben geç döllenme ile hamile kalmışım, normalde düzensizlik yok adet tarihlerimde ama o sıra 2 ay üst üste adet zamanlarımda şehirler arası yolculuk yaptığım için şişkinlik sebebiyle düzensizlik olmuştu. Adet günüm 5 gün gecikince test yaptım ve çift çizgi vardı, sonra kan testi verdim beta HCG normalden yüksekti yalnız doktor ultrasonda keseyi görememişti. Bir hafta sonra kese göründü ve gebeliğim netleşti diyebilirim. Benim gecikme sadece 1 hafta olduğu için çok bir fark yaşamadım.
Merhaba 2 marta adet oldum 6 Mart'ta temizlendim normalde adetim 1 yada 2 gun oynar suan 21 nisandayız ve regli hala olmadım takvime göre 20 gun gecikmem var bu surede 3 kere idrar testi yaptım çıkmadı sol kasıgımda 2 haftadır agrı var diyorum ki adet olucam ama yok olmuyorum ve cok fazla akıntım var su gibi akıyor adetim 2 gün bile gecse ilişkiye girdiğimde tetikler ve adet olurdum kan testı vermeye korkuyorum olumsuz olur dıye benim gibi olan var mı idrarda negatif olup kanda pozitif olan yada gec döllenme yasayan

Merhaba 2 marta adet oldum 6 Mart'ta temizlendim normalde adetim 1 yada 2 gun oynar suan 21 nisandayız ve regli hala olmadım takvime göre 20 gun gecikmem var bu surede 3 kere idrar testi yaptım çıkmadı sol kasıgımda 2 haftadır agrı var diyorum ki adet olucam ama yok olmuyorum ve cok fazla akıntım var su gibi akıyor adetim 2 gün bile gecse ilişkiye girdiğimde tetikler ve adet olurdum kan testı vermeye korkuyorum olumsuz olur dıye benim gibi olan var mı idrarda negatif olup kanda pozitif olan yada gec döllenme yasayan
İsterseniz kan verin bazen idrara çok geç düşüyo ben de 6 martta adet olmuştum hala olmadım 14 ünde kan verdim negatif dün idrar yaptım negatif

Benimki dediğim gibi 1 haftaydı canım ama hiç belli olmaz sen bir kontrole git zaten gebelik olmasa bile 20 gün gecikme ve kasık ağrısı normal görünmüyor

Sabah sancıyla uyandım ve regli oldum 🤦🏽‍♀️ bu sefer kesin gözüyle görmüştüm
Negatif teste kesin gözüyle bakmamalısın zaten, bir ihtimal olabilirdi ama adı üstünde ihtimal. Gebelik illaki olacak, olmuş gibi davranıp boşuna moral motivasyon kaybetmeye gerek yok. Öncelikle şu düzensiz adet için bir çözüm bulmalısın, bir problem var ki böyle sıkıntı yaşatıyor sana

28 Şubat en son regli tarihim martta 20 kan tahlili negatif ve regli olmadım 18 nisanda gene kan tahlili gene negatif 1.20 26 nisanda evde idrar testi yaptım öylesine çift çizgi gördüm hemen gittim kan verdim 861 çıktı kese görünmedi bugün gene kan testi ver dedi doktor verdim değerim 2301 pcos ben ve gec döllenme olmuş o yüzden hiç ümidinizi kaybetmeyin ummadığınız anda rabbim yüzünüzü güldürüyor inşallah kesesi ve kalp atışınıda duyarım Şuan sabırsızlıkla onları bekliyorum

Kızlar benim sat 27 Mart. 6 gün sürdü. 2 martta ovülasyon testi yapmaya başladım. Adeti dahil edersek 18. Gün 13 martta pik gördüm. Pik 3 gün devam etti 16sında çatlama oldu. Şuan çatlamanın üzerinden 12 gün geçti. Bat da 24 nisandı bu arada ama çatlamadan 14 gün sonra adet olursun dediler bilmiyorum ilk kez ovülasyon kullandım ama adetim hiç şaşmaz 27-28 günde bir adet olurum. Benim beklediğim adetim 5 gün geçti. Çatlamaya göre de 1 gün kaldı bugün adet olmazsam eğer ki olacak gibi hissetmiyorum. Böyle birşey yaşayan varsa lütfen bir akıl verebilir mi test yaptım 2 gün önce negatifti. Adet olmayınca bugün tekrar yaptım yine negatif. Kan mı vermeliyim beklemeli miyim yoksa umut yok mu artık bilemedim çok üzgünüm 😢 1 yıldır deniyoruz.

Arkadaslar test bozukmu sizce bata 3 gün var

Eklentiler

• AA8A6B7D-2619-42E0-9D38-E8A2D99EC18D.jpeg
    AA8A6B7D-2619-42E0-9D38-E8A2D99EC18D.jpeg
    101,5 KB · Görüntüleme: 83
Merhaba, erken gebelik belirtilerim vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?

Merhaba, erken gebelik belirtilerim vardı, bugün kan testi verdim, beta hcg değeri 2 olarak görünüyor ama tam küsüratıyla ne kadar olduğu görünmüyor. Regle 6-7 gün kala sonuc bu. Ne kadar doğrudur bilmiyorum ama forumlarda ve pek çok sitede de gebelik alameti yok ise sonuç 0 veya 0.xxxx olur genelde diye okudum. Böyle bir durum yaşayan, önce negatif çıkıp regl daha da yaklaşınca değerleri sonradan yükselen oldu mu?
Merhaba, kendim değil ama Youtube’da birini izlerken tesadüfen sizin yazınızı gördüm, aklıma benzer durum yaşamanız geldi. Yazmak istedim, bakabilirsiniz Sibel Tan Ege isimli kanalda hanımefendi tam olarak regle 5 gün kala belirtilerden şüphelenip kan testi veriyor sonuç 1.20 çıkıyor, yaptığı gebelik testleri de negatif çıkıyor. Bir hafta sonra adeti 2 gün geciktiği gece testte pozitif görüyor. Beta hcg değeri için tekrar kan veriyor ve sonucu 325 civarı çıkıyor. Daha detaylı öğrenmek isterseniz bir izleyin derim. Bence sonucunuz beklemeye değer çünkü kesin negatifse 0.25-0.75 arası değer çıkıyor tahmin ettiğiniz gibi 😇🌸 Umarım faydalı olur, inşallah dileğiniz gibi sonuçlar alırsınız 🙏🥰

Merhaba, kendim değil ama Youtube’da birini izlerken tesadüfen sizin yazınızı gördüm, aklıma benzer durum yaşamanız geldi. Yazmak istedim, bakabilirsiniz Sibel Tan Ege isimli kanalda hanımefendi tam olarak regle 5 gün kala belirtilerden şüphelenip kan testi veriyor sonuç 1.20 çıkıyor, yaptığı gebelik testleri de negatif çıkıyor. Bir hafta sonra adeti 2 gün geciktiği gece testte pozitif görüyor. Beta hcg değeri için tekrar kan veriyor ve sonucu 325 civarı çıkıyor. Daha detaylı öğrenmek isterseniz bir izleyin derim. Bence sonucunuz beklemeye değer çünkü kesin negatifse 0.25-0.75 arası değer çıkıyor tahmin ettiğiniz gibi 😇🌸 Umarım faydalı olur, inşallah dileğiniz gibi sonuçlar alırsınız 🙏🥰
Çok tatlısınız, detaylı yanıtınız ve nezaketiniz için çok teşekkür ederim 🥰🙏🏽 Muhakkak bakacağım. Forumlarda da bu şekilde yazan çok kişi olmus. Önce 1-2 görüp değeri regl gecikmesi ile yükselen çok fazla kişiye rastladım sonradan. En azından araştıran arkadaşlar için de fikir olsun. Umarım sizin de her şey gönlünüzce olur 🌸

Çok tatlısınız, detaylı yanıtınız ve nezaketiniz için çok teşekkür ederim 🥰🙏🏽 Muhakkak bakacağım. Forumlarda da bu şekilde yazan çok kişi olmus. Önce 1-2 görüp değeri regl gecikmesi ile yükselen çok fazla kişiye rastladım sonradan. En azından araştıran arkadaşlar için de fikir olsun. Umarım sizin de her şey gönlünüzce olur 🌸
Ne demek rica ederim 🥰🥰🥰 Umarım hepimizin gönlünce olur 🥰

X