Geç döllenme olabilir mi

Maalesef dün biraz biraz gelmişti acaba yerleşme mi dedim ama bugün normal kanamaya döndü. Hafta içi gidip hormon testi yaptıracağım. Eşim de gidecek sperm testi için. Bakalım bunlar da da sorun çıkmazsa vakti zamanı gelmedi daha demektir 🤷🏻‍♀️ Zaten çok da umutlu değildim testler negatif çıktığı için 🤷🏻‍♀️ Sizin nasıl gidiyor herşey yolundadır umarım 💝💝🥰

Pek birsey görünmüyo gölgeden… ikinci cizgi ciktimi?
Benimde 23 nısan regl olmam lazım dı 8 gün gecıktım ama 20 Nisan da yumurtlama yaşadım geç döllenme olduğunu düşünüyorum 11. Günüm yumurtlamamdan. Test yaptım bu şekilde çıktı sizce var mı ? Hayatımda 1 gün bile gecıkmedim

Eklentiler

• IMG_6127.png
    IMG_6127.png
    264,3 KB · Görüntüleme: 45
Maalesef dün biraz biraz gelmişti acaba yerleşme mi dedim ama bugün normal kanamaya döndü. Hafta içi gidip hormon testi yaptıracağım. Eşim de gidecek sperm testi için. Bakalım bunlar da da sorun çıkmazsa vakti zamanı gelmedi daha demektir 🤷🏻‍♀️ Zaten çok da umutlu değildim testler negatif çıktığı için 🤷🏻‍♀️ Sizin nasıl gidiyor herşey yolundadır umarım 💝💝🥰
Tsk ederim simdilik hersey yolunda haftaya randevum var bakalim kac günlük haftalik artik hesaplamasi lazim :)

Insallah sende tez vakitte güzel haberler alirsin ❤️❤️❤️

Benimde 23 nısan regl olmam lazım dı 8 gün gecıktım ama 20 Nisan da yumurtlama yaşadım geç döllenme olduğunu düşünüyorum 11. Günüm yumurtlamamdan. Test yaptım bu şekilde çıktı sizce var mı ? Hayatımda 1 gün bile gecıkmedim
Resimde genelde ikinci cizgi görünmüyor.. sen cizgi gördünmü? Gördüysen tamamdir :)) yoksa eger yinede 2-3 gün daha sürebilir cok normal

Bende kan tahlilinde gebe değildim artık 20 gün olmuştu neden regl olmadım diye hastaneye gidecektim evde testim vardı yaptım çok slik çıktı sonra doktor baktı çok başında fark etmişsin dedi bende 20 gün geçikmem var dedim o zaman geç döllenme olmuştur dedi çok şükür 10.haftamdayımm 🙏🏻🙏🏻 en son adet tarihim 20 Ocak 12 hafta olmam gerekiyor adet tarihime göre
Merhaba hayırlı olsun sağlıkla ve kolaylıkla kucağına alırsın inşallah bendede aynı şeyler olmuştu ve kızım da 12 hafta olması gerekirken 10 du

X