Gamze21 'in Diyet Günleri

Bu gidişle çıtır deil kıtır olcaz.Hadi var mısın bakalım bugün en az kim yiycek?Yarış yapalım yoksa yiyoruzda yiyoruz.Günün sonunda kalori hesabı yaparız.Kazanan belli olur =)

hehehh varım varım...ama:KK9:
bugün oruçluyum,pek adaletli olmaz sanırım.
nası olcak ki:44:

oruç tutmaya başla sen oruç tutarken çok güzel diyetine uyuyordun canım

saol şadoşum,umarım öle olur,bugün oruçluyum.

destekleriniz için çok tşk ederim kızlar:KK54:

Heheheh gecede kalkmamışsın 1-0 önce başladın banane ben yokum ozaman ama sen yinede iftar vakti cozutma.Allah kabul etsin canım

Heheheh gecede kalkmamışsın 1-0 önce başladın banane ben yokum ozaman ama sen yinede iftar vakti cozutma.Allah kabul etsin canım

pembişim oruç tutumadıgım bi ara yapalım bunu çok egleceli olur...:KK76:

iftar menüm şöle idi....
1 tabak kereviz:KK8:
1 kase yogurt
salata
1 dilim ekmek

gayet iyi ama dimi,aslında gözüm aç ama karnım şişti.
sanki çok yemiş gibiyim

iftar menüm şöle idi....
1 kase yogurt
salata
1 dilim ekmek

sanki çok yemiş gibiyim

Bencede yapalım canım eğleniriz.Menüye dicek söz bulamıyorum harikaaa

iftar menüm şöle idi....
1 kase yogurt
salata
1 dilim ekmek

sanki çok yemiş gibiyim
süper menü tatlımmm
kızlar akşam yemeğinden sonra,
2 kase aşure yedim:KK50:

dövün beni ya,tokatlayın:KK57:
zevkle dövebilirim baaaakkk:KK4::KK57:alsana alsana:KK57::KK60:

nerdesizniz kız,yoksa hepiciniz birden tıkınıyonuz mu:124:
ne tıkınması anacım spor yapıyok sporrrrr:KK8::KK8::KK8::21:

Birimiz hepimiz,Hepimiz birimiz için diye yeminmi verdik kız buna böle herkes birden cozutuyo.Hiç yapmadığımız şeyleri yapıoruz.Bence şımardık biz bu gidişle kilo alcaz.Bu hafta içi hiç dikkat etmedik.Eeeee haftasonu gelio bizim yeme günlerimiz.Napcaz vallaha kilo alcaz heee.Sende bi tabak aşure yedin ikincisinden ne istedin.Eminim doymuşsundurda aç gözlülüğünden yemişsindir.1kilo vercez die 1 2 hafta uğraşıoruz.Ama 3 gün tıkınarak 1 kilo alıyoruz.Hadi kızlar herkes silkelensin kendine gelsin.

Birimiz hepimiz,Hepimiz birimiz için diye yeminmi verdik kız buna böle herkes birden cozutuyo.Hiç yapmadığımız şeyleri yapıoruz.Bence şımardık biz bu gidişle kilo alcaz.Bu hafta içi hiç dikkat etmedik.Eeeee haftasonu gelio bizim yeme günlerimiz.Napcaz vallaha kilo alcaz heee.Sende bi tabak aşure yedin ikincisinden ne istedin.Eminim doymuşsundurda aç gözlülüğünden yemişsindir.1kilo vercez die 1 2 hafta uğraşıoruz.Ama 3 gün tıkınarak 1 kilo alıyoruz.Hadi kızlar herkes silkelensin kendine gelsin.

sana çok katılıyorum arkadaşım yedikçe insanın yiyesi geliyo valla geçen hafatada bende de oldu aynısı amaaaaaan nede olsa spor yapıyorum düşüncesiyle insan yedikçe yiyo...
bu arada gamzec,m bende yedim 1 kase aşure 2 incisini yiyemedim yoktu çünkü:)))olsa ama yerdim çok güzeldi bide sıcacık geldi ohhhh valla:))kızlar silkelenelim gerçekten azime devam kilolara veda diyoruzzzzz herkese kolay gelsinnnnn....:KK1:

süper menü tatlımmm

zevkle dövebilirim baaaakkk:KK4::KK57:alsana alsana:KK57::KK60:

ne tıkınması anacım spor yapıyok sporrrrr:KK8::KK8::KK8::21:

inan ki aklıma gelmişti,şadoş spor yapıp,hopluyodur die...
enerjik kızsın vesselam:KK76:

tebrik ederim canımmmmm.güzel kilo vermişsin.darısı başımıza inşallaaahhhhh :KK9:

amin canım inş.
ben takılı kaldım valla 57 den aşagı düşemiyorum...
zaten bu yemeyle zor biraz:KK56:

kız valla nası bilidin aynen öle,midem dur şiştin yeter dedi ama ben gözüm aç kızım,:KK53:
neyse bittide kurtuldum artık:KK9:

sana çok katılıyorum arkadaşım yedikçe insanın yiyesi geliyo valla geçen hafatada bende de oldu aynısı amaaaaaan nede olsa spor yapıyorum düşüncesiyle insan yedikçe yiyo...
bu arada gamzec,m bende yedim 1 kase aşure 2 incisini yiyemedim yoktu çünkü:)))olsa ama yerdim çok güzeldi bide sıcacık geldi ohhhh valla:))kızlar silkelenelim gerçekten azime devam kilolara veda diyoruzzzzz herkese kolay gelsinnnnn....:KK1:

valla haklısın silkelenmek lazım,modum gelmiyo birtürlü:KK6:
dolpta durdukça sürekli aklımda oluyodu,bittide rahat ettim:KK53:

ben bu hafta pek kaçamak yapmadım ama
hafta sonu ne olur bilemem
cumartesi benim bücür kızımın doğum günü var
çok kalabalık olacaz
kızımın pastasından yemesek olmaz demi ama
hele o pasta bitmezde dolapta durursa vay benim halime
yaş pastaya dayanamam
gider gelir tırtıklarım onu ben
en iyisi pastayı küçük alıp hepsini misafire yedirmek

hay ağzını öpeyim diyecem ama ayıp olcakk:KK1::KK60:
evet yaa nie hafta sonu hepimiz abartıyoruz yemeyi biz iradeli değilmiyiz bakın randomlıfe a önüne pogaçalar gelmişte yememiş biz niye hepsini hüpletiyoruz
artık dur diyelim en ufak kaçamağı bile görmezden gelmeyip birbirimizi kötü bişekilde uyaralım
ben 2 gündür çikolatalı piskevit yiyorum ama kimse bişi demiyoo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben bu hafta pek kaçamak yapmadım ama
hafta sonu ne olur bilemem
cumartesi benim bücür kızımın doğum günü var
çok kalabalık olacaz
kızımın pastasından yemesek olmaz demi ama
hele o pasta bitmezde dolapta durursa vay benim halime
yaş pastaya dayanamam
gider gelir tırtıklarım onu ben
en iyisi pastayı küçük alıp hepsini misafire yedirmek

kilo aldığını düşününce nasıl ağzına kilit vurdun yoksa hergün bir falson vardı:KK1:
oğlumun doğum gnünde resmen çikolata komasına gircektim en sevdiğim çikolatalıpastadır
bende öyle yaptırdım pastası artınca gelgit tırtıkla 3günde anca bitirmiştim ama resmen komaya girmiştim
artık midem bulanıyordu aklıma geldikçe ama bu sene küçük yaptırcam oğluşumun birresmi var onu yaptırcam üstüne

hay ağzını öpeyim diyecem ama ayıp olcakk:KK1::KK60:
evet yaa nie hafta sonu hepimiz abartıyoruz yemeyi biz iradeli değilmiyiz bakın randomlıfe a önüne pogaçalar gelmişte yememiş biz niye hepsini hüpletiyoruz
artık dur diyelim en ufak kaçamağı bile görmezden gelmeyip birbirimizi kötü bişekilde uyaralım
ben 2 gündür çikolatalı piskevit yiyorum ama kimse bişi demiyoo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Farkettim etmememmi ama sen hemen sonuna bunu sporla eritcemi yapıştırınca bişey demedim=) hemen savunma mekanızması yapmıssın piskövitçi seniiii=)

X