Fizikle ilgili sıkıntı eden koca

Yorumlar için teşekkürler...herkes olmaz diyor .ama yuva kolay kurulmuyor.tabiki bir iş güvencem diplomam var,ama çalışmıyorum.
eşim beni evlenmeden önce tabiki gördü.ikimizde tahsilli insanlarız.bosan diyorsunuz da seviyorum eşimi.bu sefer de çek kahrını diyeceksiniz.
yapiaaci oalmak istiyorum.beler yapabilirim.tedaviye başlamasını sağlamak istiyorum.cunku anhedoni denilen bı hal var sanki üstünde(hiçbir şeyden mutluluk duymama hali_depresyona yakın bı rahatsızlık.ama bunu ben kendim araştırdım.saglikciyim)
şimdi tekrar sormak istiyorum.ozellikle uzun yıllar evliliğini yürüten insanlara...
nasıl yurutuyorsunuz?mutlaka sizler de sıkıntı yaşıyorsunuz.neler yapılabilir?
tekrar teşekkürler
Ayrıl diyeni kabul etmiyor sevgiden bahsediyorsunuz.. Ama ne yazık ki bu sevgi degil ve son derece saygısız bir davranış şekli.. Mecnuna sormuşlar ya bu Leyla için mi bu kadar şey yaptın diye.. Çünkü Leyla aslında güzel bir kadın degilmiş ama mecnun demiş ki.. Sen bide onu benim gözümden gör.. Yani kısacası sevgidir bazı olumsuzlukları görmezden getiren..sevince onu incitemezsin çünkü.. Sizin incinebileceginizi düşünmeli.. Ona göre konuşmalı..

Merhabalar.yeniyim.kisaca anlatıp fikrinizi almak istiyorum.ben eşimle görücü usulü evlendim.evladimizda var fakat eşim in kırıcı sözleri beni mahvediyor.fizigimi asla beğenmediğini,(ben zayıfım,minyonum.kiko alamıyorum.ilginctir ki ekseriyeti derdi kilo vermektir.ama ben doğumdan sonra bile birkaç kilo dışında almadım) söylüyor.
Şimdi olsa benle evlenmezmis,bende ona diyorum ,ben de seninle evlenmezdim diye.laflar karşılaşıyor.
Özellikle çok yillik evlilere soruyorum.bu dış görünüşü beğenip beğenmeme meselesi evlilikte ne kadar büyük bir sorundur? birbirimize saygımız azalıyor.nasil düzeltilir?
Ya da sonumuz kötü mü?
Teşekkürler ve herkese hayat imtihaninda kolaylıklar.....

Merhaba, öncelikle siz her halinizle kiymetlisiniz. Kendinize sarılın.
Eğer bu zayıflığın altında bir sağlık sorunu yok ise, kimse kimsenin yaratılışına söz edemez.
Eşiniz de mutlaka bu söylediklerine pişman olacak bir imtihana tabi olacaktir.
Ona doktora gidelim çözüm arayalım demenizi öneririm.gerci illa ki demissinizdir.
Modern hayat kadını filtreledi, her şeyi meydana açık seçik serdi, belli ölçüleri kalıp gibi yapıp erkekleri sapiklastirdi.
Birçoğu dizideki veya sosyal medyadaki kadınlar gibi karısı olsun ister ama k.çindaki ak tüyü görmez.
Velhasıl çalışma imkanınız varsa ve bu hal sizi çok yipratiyorsa maddi manevi tazminat davası ile bu işi bitirin.
Hatta psikolojik destek alın ve evrakla kanitlayin belki ilerde lazım olur.
Seni manipüle etmeye kalkışıyonskın kanma sen
Merhabalar.yeniyim.kisaca anlatıp fikrinizi almak istiyorum.ben eşimle görücü usulü evlendim.evladimizda var fakat eşim in kırıcı sözleri beni mahvediyor.fizigimi asla beğenmediğini,(ben zayıfım,minyonum.kiko alamıyorum.ilginctir ki ekseriyeti derdi kilo vermektir.ama ben doğumdan sonra bile birkaç kilo dışında almadım) söylüyor.
Şimdi olsa benle evlenmezmis,bende ona diyorum ,ben de seninle evlenmezdim diye.laflar karşılaşıyor.
Özellikle çok yillik evlilere soruyorum.bu dış görünüşü beğenip beğenmeme meselesi evlilikte ne kadar büyük bir sorundur? birbirimize saygımız azalıyor.nasil düzeltilir?
Ya da sonumuz kötü mü?
Teşekkürler ve herkese hayat imtihaninda kolaylıklar..

Bunu sana diyen biriyle nasıl hala evlisin aklım almıyor gerçekten. Bukadarmı kendine saygın yok?
Benim eşim bana böyle tek laf etse direk kapıda bulur kendini.
Eşiniz sizi sevmiyor ve sizi arzulamıyor, bariz ortada.
Ben kilo aldığımda eşim bana sevilecek yerlerinde arttı diye hep sevgi dolu yaklaştı. Verdiğimdede üzülme beraber yer beraber alırız dedi.
Seven kişi herşeye rağmen sever.
Kilonuz hakkında yorum yapacağı tek nokta sağlığınızı etkilediğinde olabilir.
Allah aşkına kendinize gelin ve değerinizin farkında olun.
Manipüle etmeye çalışıyor seni kendini üzmekle onu mutlu olmasına izin verme!! Evlat Verdiğin bir adamın senii beğenmemezlik vs onurunu gururunu benliğini yıkıcı hitaplarda bulunmayaaa kesinlikkleee hakkı yokk! Haddini bilmeyen saygıda bilmez senin hala ona saygın Varmı? Erkek kalıbında oldukları içinmi kadınları dış görünüşlerini yargılamayı aşağlamayı Hak Görüyorlar Kendilerine HAYIRR!
Neden Biz Gibiler Eleştirici aşağlayıcı kıyaslayıcı konuşmuyoruz Kendini seven kendii değerini bilen olduğu vucudunu kusurlarını olduğu gibi kabul eden kendiyle barışık kişiler bunu yapmaz Senide Kendi Gibi kendini sevmekten mahrum bırakmaya çalışıyo çekinme bazı şeyler olucağı varsa oluyo kötüleşirse kötüleşir evliliğinin huzurunu bedenine yorma inan çok üzülürsün

X