Fal ile alakası olmayan bir sorum olacak?

zehragrbzdrn

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2011
649
656
Arkadaşlar merhaba,

Üsküdarda Şükrü Erciyes adında bir hoca (medyum değil) vardı.2008 de gitmiştim kendisine.Kötü işlerle değil yardımcı olmak amaçlı çalışırdı kendisi.Yerinde bulamadım.İçinizde tanıyan yerini bilen var mı?Yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar merhaba,

Üsküdarda Şükrü Erciyes adında bir hoca (medyum değil) vardı.2008 de gitmiştim kendisine.Kötü işlerle değil yardımcı olmak amaçlı çalışırdı kendisi.Yerinde bulamadım.İçinizde tanıyan yerini bilen var mı?Yardımcı olur musunuz?
Merhaba,
Telefonunu veriyorum birde nasıl bir hoca olduğu ile ilgili bilginiz varmı teşekkürler.
... Üsküdar Belediyesinin arkasında
sağlık sorunlarım var doktor çare olamıyor tavsiye edermisiniz birisinden almıştım telefonuunu

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Şükrü hocaya 2008 de gitmiştim.O zaman iyi gelmişti yaptıkları.Ama Ünalan /Üsküdar da Nedim amca var.Herkes ondan çok memnun.Dilersen numarasını veririm.Bi konuşursun.Şehir dışından bile gelen hastaları var.

Bu arada geçmiş olsun.Rabbim şifalar versin.

Ben Şükrü hocaya 2008 de gitmiştim.O zaman iyi gelmişti yaptıkları.Ama Ünalan /Üsküdar da Nedim amca var.Herkes ondan çok memnun.Dilersen numarasını veririm.Bi konuşursun.Şehir dışından bile gelen hastaları var.

:KK12:

Son düzenleme:

Konu zaman aşımına uğramış ama sormak zorundayım. İnanın iyi bir hocaya çok ihtiyacım var. Nedim Hocanın telefon numarasını bilen biri varsa ya da sizde hala telefonu varsa verebilir misiniz?

Merhaba bende sukru hocaya yillar once gitmiatim fakat bulamiyorum lutfen yardim ol numarani ver ben seni ariyim lutfen acill bildihin guvenilir varmi

Merhaba,
Telefonunu veriyorum birde nasıl bir hoca olduğu ile ilgili bilginiz varmı teşekkürler.
... Üsküdar Belediyesinin arkasında
sağlık sorunlarım var doktor çare olamıyor tavsiye edermisiniz birisinden almıştım telefonuunu
Merhaba konu yıllar öncesine ait ama hala yardımcı olabilirseniz sevinirim .üsküdardaki şükrü hocanın bio-enerji uzmanı derlerdi ama daha önceki yıllar gitmiştim. Fakat telefonunu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.tsk

Merhaba konu yıllar öncesine ait ama hala yardımcı olabilirseniz sevinirim .üsküdardaki şükrü hocanın bio-enerji uzmanı derlerdi ama daha önceki yıllar gitmiştim. Fakat telefonunu bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.tsk
Merhaba hanımlar şükrü hocayı bizde arıyoruz zamanında çok kişiye şifa olmuştu telefonunu arıyoruz ancak kapalı çıkıyor gören duyan ulaşabilen oldu mu hiç kendisine teşekkürler

Arkadaşlar merhaba,

Merhaba rahatsız ettim ama kusura bakmayın ne olur çok acil Allah katında Allah rızası için Üsküdar daki Şükrü Erciyes hocanın numarasını bilen varsa bana çok rica etsem yazabilirmi ne olur çok zor durumda yim insanlik namına çok teşekkür ederim

X