Evimde kurtulamadığım fare için yardım

Member34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
80
22
38
Ne olur yardım edin 3 haftadır evimde fare var evime adım atamıyorum,her türlü ilaç denendi ilaçlama firması çağırdım evi didik didik yaptık iki bayan tuttum,hiç Bşr yerde yoktu pisliği de yoktu ilaçlama ve temizlik sonrası bir hafta şehir dışına tatile gidecektim denk geldi gittim ve içim rahattı biraz evde o kadar temzilikte hiç bir iz yok diye döndüğüm gün kapıdan içeri girdiğim de beni gördü çamaşır makinasının altına kaçtı küçük fare neden ölmemiş olabilir yapışmamış tuzaklara ve ilaçları yememiş başka ne yapabilirim girebileceği her yeri gitmeden kapatmıştım bilmiyorum girip çıkıyor mu yavrulamış olabilir mi evimde kafayı yemek üzereyim evimden çok soğudum annemde kalıyorum onu gördüğüm zamandan beri evime giremiyorum başka ne yapabilirim başına gelen yardımcı olursa çok sevinirim:KK43:((

Fare en ufak delikten girer. Yakalamanın en iyi yolu gelip geçtiği yolları takip etmek. Kaçarken nereden geçiyor izlemelisiniz, rotasını asla değiştirmez. O rotanın üzerine yapışkanı koyarsanız yakalanır kesin olarak. Ama bir tane mi yoksa devamı var mı bilmelisiniz. Apartmandakilerle de konuşmalısınız. Gerekirse apartman komple ilaçlanmalı, kapanlar kurulmalı.

Fare tuzakları varua onu denediniz mi peynir ceviz falan koyun üzerine. En son hangi odada gördüyseniz tuzağı oraya yerleştirip kapısını kapatın. Altına da battaniye falan sıkıştırın çıkmasın oradan bir gün boyunca da açmayın. Acıkınca mecbur yiyecektir

Fare en ufak delikten girer. Yakalamanın en iyi yolu gelip geçtiği yolları takip etmek. Kaçarken nereden geçiyor izlemelisiniz, rotasını asla değiştirmez. O rotanın üzerine yapışkanı koyarsanız yakalanır kesin olarak. Ama bir tane mi yoksa devamı var mı bilmelisiniz. Apartmandakilerle de konuşmalısınız. Gerekirse apartman komple ilaçlanmalı, kapanlar kurulmalı.

Yapistiricili urune peynir fakan koyarken eliniz ciplak degmesin kokusunu alir gelmezler va fare zehrini de elinizle degil eldivenle falan dokun elinizin kokusu gecerse yemiyolar

Ne kadar ilginç bilgiler!

Apartmanda oturuyosanız tüm apartmanın ilaçlanması gerekiyor bence 😕ailemle aynı apartmandayım annem üst katımda oturuyor,orda bile çok korkuyorum gelir diye her hangi bir yerden psikolojim alt üst oldu tek yaşıyorum kızım babasına girmişti yaz tatili diye kızım dönecek iki haftaya orada nasıl kalacağız bilmiyorum ki en çok korktuğum şey başıma geldi😢😢

😮 aman içim çekildi...1.nci katta mısınız ? Yavrusu olduğuna göre büyükleri de var. Bir yerde yuva yapmışlar belli ki bir delik vs olabilir. 1.nci katsaysaniz cam acikkende girer

Fare tuzakları varua onu denediniz mi peynir ceviz falan koyun üzerine. En son hangi odada gördüyseniz tuzağı oraya yerleştirip kapısını kapatın. Altına da battaniye falan sıkıştırın çıkmasın oradan bir gün boyunca da açmayın. Acıkınca mecbur yiyecektir
Denedik yapmadığımız kalmadı tabi ben yapamıyorum kardeşlerim koyuyorlar eldivenle tatile gitmeden de ilaçlattım varsa gider yada ölür diye ama maalesef cirit atıyordu evde 😢

Ne olur yardım edin 3 haftadır evimde fare var evime adım atamıyorum,her türlü ilaç denendi ilaçlama firması çağırdım evi didik didik yaptık iki bayan tuttum,hiç Bşr yerde yoktu pisliği de yoktu ilaçlama ve temizlik sonrası bir hafta şehir dışına tatile gidecektim denk geldi gittim ve içim rahattı biraz evde o kadar temzilikte hiç bir iz yok diye döndüğüm gün kapıdan içeri girdiğim de beni gördü çamaşır makinasının altına kaçtı küçük fare neden ölmemiş olabilir yapışmamış tuzaklara ve ilaçları yememiş başka ne yapabilirim girebileceği her yeri gitmeden kapatmıştım bilmiyorum girip çıkıyor mu yavrulamış olabilir mi evimde kafayı yemek üzereyim evimden çok soğudum annemde kalıyorum onu gördüğüm zamandan beri evime giremiyorum başka ne yapabilirim başına gelen yardımcı olursa çok sevinirim:KK43:((
Bu sıkıntıyı bende yaşadım benim mutfak balkonundan ağaca tırmanıp girmiş galiba girerken gozgoze geldik. Ne yaptıysam çıkaramadım tuzak kurdum hergün peynir denedim tuzaktan peyniri aldı kaçtı tuzak açılmadı çok zeki bir hayvan fındık koydum yedi kaçtı 3 hafta boyunca fındıkla peynirle pesledim. Mutfağın her köşesine yapiskan döktüm yapışmadi zehirli yem aldım ölmedi. Bu arada 4 tane yavru yaptı. Yavrular tek tek kapana düştü anası geldiği gibi gitmiş anasını bulamadık. Ozamanlar birde hamileydim ve neler çektim evinden tiksindim nefret ettim. Heryerde fare pisliği yemeden içmeden kesildim sonunda kurtuldum. Allah yardımcın olsun şimdi akşam olunca balkon kapısını hemen kapatıyorum yine aynı şeyleri yaşamamak için bu arada üçüncü kattayim nasıl hiç üşenmeden ağaca tırmanıp çıktıysa şaşırtıcı

😮 aman içim çekildi...1.nci katta mısınız ? Yavrusu olduğuna göre büyükleri de var. Bir yerde yuva yapmışlar belli ki bir delik vs olabilir. 1.nci katsaysaniz cam acikkende girer
Giriş katındayım ancak ben kedi giriyor korkusundan canlarımı açmazdım Bİle nerdeyse açsam da camın önünde oturur havalandırıp kapatırdım.çünkü kedi giriyordu ayrıca evim doğal gaz sobalı ilk doğal gaz sobasında fark ettim sabah uyandığım da takır takır sesler geliyor du korktum çok çıktım evden hemen akşam annem baktı eve perdenin üzerinden zıplamış annem gördü ilk bacadan girmiş olabilir mi aklımı yitiricem evim kira ve kiralar çok pahalı asla evimi taşıyamam kızımla tek yaşıyorum 🥺

Ultrasonik fare ve hasere kovucu👌
Hic ugrasma bunu tak ve kurtul. Kolay gelsin🌸

X