Evi NEGATiF Enerjiden Arındırmak

bu yazdıklarıma bu cevabı verdiniz ya.....

ne diyim artık... burada sizinle tartışmayacağım.....yalnız yaratılan hiçbirşey sebepsiz değildir.....taş da Allahın yarattığı.....biraz düşünün ve araştırın.....

hiç polemiğe girmeye gerek yok sevilanın banı daha bugün kalktı 3 gündür yoktu ...

siz evinizde hangi doğal taşları kullanıyorsunuz.

ne gibi faydalarını görüyorsunuz

konuyu dağıtmayalım lilrubacım..sen ada çayını denemişmiydin

haklısın canım....:26:

adaçayını denemedim ama deneyen herkes sakinlik rahatlık verdiğini söylüyor....daha önce öğrenciliğimde arkadaşlarım evde yapardı...özellikle akşamları çok sakinlik verirdi.....zaten çayıda rahatlatıyor canım bilimsel.....

adaçayını denemedim ama deneyen herkes sakinlik rahatlık verdiğini söylüyor....daha önce öğrenciliğimde arkadaşlarım evde yapardı...özellikle akşamları çok sakinlik verirdi.....zaten çayıda rahatlatıyor canım bilimsel.....

evet çayı bayanlar için çok faydalı ....bende çayı var acaba onuumu yaksam:KK53:

benim bundan 3 yıl kadar önce kalbımde ritim bozukluğu oluştu 1 yıl boyunca her gun her sabah adaçayı içtim inanın ilca bile kullanmadım çok rahatlattı. tavsiye ederim ayrıca

hiç polemiğe girmeye gerek yok sevilanın banı daha bugün kalktı 3 gündür yoktu ...

canım ben ametist taşı kullanıyorum.....arkadaşım hindistandan getirmişti....hediye yani....:KK12::KK12:

ben pc nin yanına koydum.....radyasyon ve olumsuz enerjiye karşı iyi geldiğini söylemişti arkadaşım.....ben faydasını görüyorum.....:KK16:

sonuçta yaradılmış herşeyin bir hikmeti var.....nette başka faydalarıda yazıyor ama çok dikkat etmedim açıkcası.... taş almakta gerçek mi sahtemi

güvenemiyorum.....:26:​

Son düzenleme:

canım birde taş dışında pembe kuvars dan ve turkuazdan bir bilekliğim var......Florit taşından yüzüğüm var....

bunlar hediyeydi hep ama işlenmiş tabi....gerçek mi bilmiyorum......kendim almadım hiç...ametist dışında diğerlerinin bir etkisini görmedim ama dediğim gibi

kullanmıyorum.....burada yazılanları okuyunca kullanmaya karar verdim ancak arındırmam gerekiyor.....sahte ile gerçek pek anlaşılmıyormuş...:KK14::KK14:

güvenemiyorum o nedenle.....ama ametist hindistan dan geldiği için inanıyorum.....

benim bundan 3 yıl kadar önce kalbımde ritim bozukluğu oluştu 1 yıl boyunca her gun her sabah adaçayı içtim inanın ilca bile kullanmadım çok rahatlattı. tavsiye ederim ayrıca

geçmiş olsun canım çok sevindim şifa olmasına....bak sana melisa çayını da tavsiye ederim.....sakinlik huzur verici...oda kalp için rahatlatıcı....ve kokusuda adaçayı kadar etkili.....

Son düzenleme:
Bende sildim sirkeli suyla annemde oh kizim sildi diye sevindi:-) adacayini onceden de yakardim.sandal ve gul tutsuleri iyi geliyor bana kaplan gozu tasi turkuaz tas taki kullanmayida seviyorum.Dua da ediyorum onun yeri apayri tabiki.Ben canli cicek olayina kesinlikle atiliyoum evmzde annem balkonda kucuk ama bir suru cicek yetstirir.nisan sz gibi bir durumum oldu tatsz bitti yapay cick getrmisti hic hosuma gitmemisti simdi asla kabul etmem canli dalindan koparilms olcak gelin ccegimi de oyle yaptrmk isterim nasip olursa

Lavanta duydum ben ipekcim
Lavanta tanerini keselere koyup her odada bulundurmayı düşünüyorum

Ben onu gardıropta yaptım çek. Kına malzemeleri satılan yerlerde çok güzel dekoratif keseler var. Ben evdeki keselerimi değerlendirdim.
Lavantayı gardıroba asıyorum açınca inanılmaz güzel kokuyor. Bir de zaten rahatlatıcı bir havası var ya huzur buluyor insan. Bir de bir yerde okumuştum. Yattığınız yastığa bir avuç koyun diye. Bir ara kızıma koymuştum bak aklımdan çıkmış yine koyayım bari.

şimdi okudumda kızlar bi yerden..evi süpürmeden bi saat önce tuz serpip bekleyin bi saat sonra süpürün denmiş...:44::44:çok mantıklı gelmedi ama...siz ne düşünüyorsunuz

niye dua yok?? niye fengşuınin dediğini yapıyorumda Allah C.C dediğini nası felakı okumuyorum..taş tütsü fsa fiso. kafan rhatsa ev pozitif kafan bozuksa ev negatif. rabbine açılan elden daha huzur verecek bir şey yok kabul etsenizde etmesenizde..

Yanlış anlamışsınız
Dini konu forumda yasak diye öyle birşey belirtmiş arkadaş
Yoksa biz taşa inanıyoruz Allah'a inanmıyoruz diyen yok
Okusaydınız anlardınız aslında aynı şeylerden bahsettiğimizi
Ayrıca Akik peygamber efendimiz tarafından da kullanılan bir taş yani sünnet, taştan medet umanlar diye topa tutmanız lüzumsuz. Medet değil nazar iyi denmiş dinen bile, bu da hurafe olamaz herhalde değil mi ?

Ben onu gardıropta yaptım çek. Kına malzemeleri satılan yerlerde çok güzel dekoratif keseler var. Ben evdeki keselerimi değerlendirdim.
Lavantayı gardıroba asıyorum açınca inanılmaz güzel kokuyor. Bir de zaten rahatlatıcı bir havası var ya huzur buluyor insan. Bir de bir yerde okumuştum. Yattığınız yastığa bir avuç koyun diye. Bir ara kızıma koymuştum bak aklımdan çıkmış yine koyayım bari.

Peki İpekcim onun kokusu zamanla uçmuyo mu
Değiştiriyo musun ?

Rahat uyumaya etkisi var diye duymuştum şimdi okuyunca hatırladım:44:

şimdi okudumda kızlar bi yerden..evi süpürmeden bi saat önce tuz serpip bekleyin bi saat sonra süpürün denmiş...:44::44:çok mantıklı gelmedi ama...siz ne düşünüyorsunuz
bununla ilgili de birşey okumuştum ama anımsamıyorum şu an - temizlik açıısndan olumlu etkileri var diye hatırlıyorum ama bunun enerjiyle falan alakası yoktu kkda ev işi topiğinde okudum sanırım:44:

X