Evi NEGATiF Enerjiden Arındırmak

tabii kapalıydı.. Tek dal bitmeden ikincisini yakmak istemedim onun dumanı da yetti tüm odalara,hatta emin olamadım çook minik bir yaprak daha yaktım salona.10 dk sonra falanda açtım camları dışarı çıktım..

az atışmanızın sebebi tütsüden olabilir tabii ki.:KK31: mesela bize de çok göz değiyor bir yere gidelim gelelim daha eve girmeden atışmaya başlıyoruz,evde yalnızken hiç birşey yok..:KK19: dün akşam da dediğim gibi bi muhabbet bi muhabbet,hatta hava çok sıcaktı kızdım en sonunda aa yeter ama terledim iyice dedim,galiba biraz üzdüm onu ama gerçekten bunaldım :KK53::KK53:

aynen aynen sanki bizden bahsediyorsun daha araba içinde eve gelmeden başlıyoruz... ya bu aralar dışarı çıkmıyoruz yada bazı kimseleri sevmiyorum onlarla az görüşüyoruz.... cumartesi yapmıştım yeni eve şimdi bu hafta gidip yine cumartesi yapacağımmmm....

asil perşembe günü yani bugün yapılmalı yazılıyor nette ayrıca gün doğumundan batımına kadar yani karanlık çökmeden yapılmalı diyor...

niye dua yok?? niye fengşuınin dediğini yapıyorumda Allah C.C dediğini nası felakı okumuyorum..taş tütsü fsa fiso. kafan rhatsa ev pozitif kafan bozuksa ev negatif. rabbine açılan elden daha huzur verecek bir şey yok kabul etsenizde etmesenizde..

niye dua yok?? niye fengşuınin dediğini yapıyorumda Allah C.C dediğini nası felakı okumuyorum..taş tütsü fsa fiso. kafan rhatsa ev pozitif kafan bozuksa ev negatif. rabbine açılan elden daha huzur verecek bir şey yok kabul etsenizde etmesenizde..
Canım dualar var Sevila da kendi yaptıklarını yazmış ama hani dua haricinde ne yapabiliriz onu paylaşıyoruz yoksa Allah kelamı elbette her işimizde var:KK34:

duanın olmadığını kim söyledi

:))) bu benim düşüncem ben konu sahibinin şahsına bişi demedim zaten. kendi düşüncem tercihimi yazdım.burada en faydalı olanın en işe yarayanın ne oldugna dair fikirler söylemiyormuyuz. benim de fikrim sirkeden gelecek hayrı rabbinde beklemektir.tam tersini düşüneninde kendi tercihidir:KK34:

:))) bu benim düşüncem ben konu sahibinin şahsına bişi demedim zaten. kendi düşüncem tercihimi yazdım.burada en faydalı olanın en işe yarayanın ne oldugna dair fikirler söylemiyormuyuz. benim de fikrim sirkeden gelecek hayrı rabbinde beklemektir.tam tersini düşüneninde kendi tercihidir:KK34:

burdakilerin çoğunun da düşüncesi sizinkinden farklı değil.Onu tabii ki hepimiz iyi kötü yapmaya çalışıyoruz.Ama dini paylaşım yasak olduğu için dua dışında neler yapabiliriz diye konuşuyoruz zaten.

wöcnıogjıwbcteywtoıuncxholajshhylpatdvbaaxx arada böyle tipler çıkıveriyo naparsın:KK14::KK14:

canım zaten herşeyin Allahın dilemesiyle olduğunu biliyoruz.....

bu bölümde dini konudan bahsedilmediği için o konuya girilmedi...Ayrıca tabiki dua en büyük güç ama sebeplere de sarılmak lazım....öyleyse hasta olunca ilaç alma doktora gitme sadece dua et ne dersin.......
adaçayı için ve sirke için ve taşlar için söylenenler bilimsel olarak ispatlanmış...

sabit düşünceli olmayalım lütfen ya.....:KK5::KK5:

Tabiki önce dua ve güzel dilekler....sonra da sebepler(bilimsel gerçekler,çözümler).......

Son düzenleme:

bu bölümde dini konudan bahsedilmediği için o konuya girilmedi...Ayrıca tabiki dua en büyük güç ama sebeplere de sarılmak lazım....öyleyse hasta olunca ilaç alma doktora gitme sadece dua et ne dersin.......
adaçayı için ve sirke için ve taşlar için söylenenler bilimsel olarak ispatlanmış...

Tabiki önce dua ve güzel dilekler....sonra da sebepler.......

sabit fikirlilik taştan fayda beklemekse peki ben sabit fikirliyim.. siz aristokratsınız arkadaşım polemiğe gerek yok..

konu 7'sinde açıldı vebugün ayın 19'u...arada gelip farklı görüşlerini açıklayan oldu ve cevaplarda verildi...hala aynı şeyler neden dönüyor garibime gidiyor....konuya vakıf değilseniz farklı görüş bildirmeninde bir anlamı olmadığını düşünüyorum.....konuyu sürekli takip edenler bilir.....dua v.s dışında daha neler yapılabilir şeklidinde örneklerle devam ediyor..ayrıca dayanamama mevzusuda söz konusu değil.... sürekli bu tarz yorumları görünce basit geliyor artık bazı şeyler:KK14::KK14:bilmem nalatabildimmi

Son düzenleme:

Tabiki önce dua ve güzel dilekler....sonra da sebepler(bilimsel gerçekler,çözümler).......

sabit fikirlilik taştan fayda beklemekse peki ben sabit fikirliyim.. siz aristokratsınız arkadaşım polemiğe gerek yok..

bu yazdıklarıma bu cevabı verdiniz ya.....

ne diyim artık... burada sizinle tartışmayacağım.....yalnız yaratılan hiçbirşey sebepsiz değildir.....taş da Allahın yarattığı.....biraz düşünün ve araştırın.....

X