Evde kesin bulunması gerekenler?

Ay söylemesem çatlar giderim, ne olur yedek duş başlığı alın misafir gelince yatılı onu takarsınız, sizin yüzünüzden kimsenin evinde yıkanamaz olduk.
Cidden bu konuyu uzatacak mısınız? Onu birdaha yapmıyorum doktor zararlı dedi dus başlığimda taze cidden sadece ilk yardım cantası hazırlamak istedim ve yaptığınız yorumlar beni cidden kırıyor

Cidden bu konuyu uzatacak mısınız? Onu birdaha yapmıyorum doktor zararlı dedi dus başlığimda taze cidden sadece ilk yardım cantası hazırlamak istedim ve yaptığınız yorumlar beni cidden kırıyor
Oh teşekkür ederim şahsen tatmin oldum.

Çanta tavsiyesi için teşekkürler eğer aklinıza baska mazeme gelirse yorumunuzu bekliyorum
Çoluk çocuğun var açılmamış soğuk algınlığı şurubu, ateş düşürücü koy, doktor her zaman neyden veriyorsa onu koy ama, koyduklarının son kullanma tarihini periyodik olarak kontrol etmen de lazım unutma onu.

Çoluk çocuğun var açılmamış soğuk algınlığı şurubu, ateş düşürücü koy, doktor her zaman neyden veriyorsa onu koy ama, koyduklarının son kullanma tarihini periyodik olarak kontrol etmen de lazım unutma onu.
Ateş ölcer ve nebulizator aldım tansiyon ölćer bozuk çıktı onu iade edeceğim dediginiz doğru açmaz ve dolapta onlarida yedek tutabilirim

İçimden geldi de daha önce bana beddu ettiği için ben söylemek istemedim
Çocuğum hakkında saçma sapan konuşursan sana agzının payını veririm kusura bakma. :) hem sana beddua etmedim biri cocugunu zorbalarsa sende sesini çikarma dedim ama sen anlama kabiletin olmadığı icin bedduaya çekmissin konuyu

Misafirler için ayrı duş başlığı lütfen. :KK53:
Çocuğun ölürse ölsün neyse ne diyen birinden anca bu beklenirdi zaten :) en azından sizin gibi vicdansız değilim
Çocugum için bulunduğunuz temenniyi unutmayacağım. İtinayla bütün konularıma geliyorsunuz amaciniz cidden benimle kavga etmekmi?

Mune Mune konumu kapatabilir misin ilk yardım tavsiyesi istedim üyeler tavsiye vermek yerine eski yazdiğim konuları bana söyluyorlar sizinle konustugumuz tavsiyeye uyacağim tesekkürler

O zaman parkta yaşananlar adlı konuma bakabilirsiniz :) demişmi dememişmi
Baktım, öyle bir şey yazmamış. 😐 Ben o konuda daha ziyade size hak vermiştim ama onların savunduğu şey de yanlış değil aslında. Neyse, sonuç olarak çocuğun ölürse ölsün dememiş.

Yangın tüpü aldık şimdi bir ilk yardım çantası hazırlamak istiyorum silverdin aldım yanıklar için başka kesin olarak evde bulunması gerekenleri soyleyebilir misiniz?
Gazlı bez, batikon, flaster, ateş ölçer, ağrı kesiciler, yara bandı vs. mutlaka olmalı.

Bebeğiniz olduğuna göre ateş ve morarmalar çok olur. Termometre kesinlikle olmalı ama cıvalı almayın. İyodürlü dezenfektanlar alacaksanız da küçük miktarlarda alın. Genelde kullanılmadığı için etkisi azalıyor, oksijenli suyun da.

Morluk için de devletin de reçete ettiği bir krem vardı ama unuttum. Serum fizyolojik de olmalı bence, burun tıkanıklığı için iyi geliyor.

Bebeğiniz olduğuna göre ateş ve morarmalar çok olur. Termometre kesinlikle olmalı ama cıvalı almayın. İyodürlü dezenfektanlar alacaksanız da küçük miktarlarda alın. Genelde kullanılmadığı için etkisi azalıyor, oksijenli suyun da.

Morluk için de devletin de reçete ettiği bir krem vardı ama unuttum. Serum fizyolojik de olmalı bence, burun tıkanıklığı için iyi geliyor.
Soylediginiz seyler aklima hic gelmemisti iyiki varsınız ne kadar onemli seylerden bahsettiniz tesekkur ederim

Soylediginiz seyler aklima hic gelmemisti iyiki varsınız ne kadar onemli seylerden bahsettiniz tesekkur ederim
Rica ederim. Daha da vardır ama acil durumda ihtiyaç duyduklarım bunlar.

Benim için kortizollü krem, enjektörle pens de var ama bunları siz kullanmazsınız.

X