Evde kesin bulunması gerekenler?

serentyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
1.480
2.470
Yangın tüpü aldık şimdi bir ilk yardım çantası hazırlamak istiyorum silverdin aldım yanıklar için başka kesin olarak evde bulunması gerekenleri soyleyebilir misiniz?

Baticon ve pamuk sargi bezi falan cocuk varsa. Morluk varsa arnica tarzi bisey
Dediğiniz jel bumu acaba
images.jpeg

Dogruysa eczanede satıliyormu acaba bir bilginiz varmı

Yangın tüpü aldık şimdi bir ilk yardım çantası hazırlamak istiyorum silverdin aldım yanıklar için başka kesin olarak evde bulunması gerekenleri soyleyebilir misiniz?
Batikon, gazlı bez, küçük çelik makas, plaster ( bi gazlı bez için büyük olandan bi de ince ipek), cımbız, şu an aklıma gelen bunlar. Madecassol krem de bulundur, yaraları çabuk iyileştiriyor.

Batikon, gazlı bez, küçük çelik makas, plaster ( bi gazlı bez için büyük olandan bi de ince ipek), cımbız, şu an aklıma gelen bunlar. Madecassol krem de bulundur, yaraları çabuk iyileştiriyor.
Keske daha önce bilseydim madecassolu kesinlikle alacağım tesekkür ederim 😌

Keske daha önce bilseydim madecassolu kesinlikle alacağım tesekkür ederim 😌
Ay söylemesem çatlar giderim, ne olur yedek duş başlığı alın misafir gelince yatılı onu takarsınız, sizin yüzünüzden kimsenin evinde yıkanamaz olduk.

Yangın tüpünü nereden aldınız acaba trendyoldan bakmıştım ben de ama emin olamadım. Benim de ne zamandır aklımda önlem amaçlı bulunsun istiyorum

X