Eski halime dönmek istiyorum

Öncelikle yaşın daha çok genç ve kendini asla çirkin hissetme. İradeli ol ve porsiyonlarını küçült güzel bir diyetle istemediğin kilolarını verebilirsin. Etrafta sürekli kilo ve güzellik algısı var kilolu isen çirkinsin gibi şeylere takılma böyle bir şey yok. Güzellik algısı kilo ile olmaz. Kilo almaya yemeye meyilliysen bir kan testi yaptır belkide bir değerinden dolayı fazla yiyosundur

Öncelikle yaşın daha çok genç ve kendini asla çirkin hissetme. İradeli ol ve porsiyonlarını küçült güzel bir diyetle istemediğin kilolarını verebilirsin. Etrafta sürekli kilo ve güzellik algısı var kilolu isen çirkinsin gibi şeylere takılma böyle bir şey yok. Güzellik algısı kilo ile olmaz. Kilo almaya yemeye meyilliysen bir kan testi yaptır belkide bir değerinden dolayı fazla yiyosundur
Kan değerlerim iyi ama canım bir şeylere sıkılınca yiyorum. Zaten aşırı bir kilom da yok, sadece daha fazla almaktan korkuyorum

Merhaba canim oncelikle kendini sev ve nerelerde hata yaptigini arastir bunlari duzeltmeye calis hergun kendin icin birseyler yap gorursun ozmn degisim baslick

Kan değerlerim iyi ama canım bir şeylere sıkılınca yiyorum. Zaten aşırı bir kilom da yok, sadece daha fazla almaktan korkuyorum
Yavaş yavaş beslenme alışkanlıklarını değiştirirsen kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın. Zaten aşırı kilon yoksa da kendini boşa üzme ☺️ bende son zamanlarda çok kilo almıştım çok dediğim benim sınırım 60 tı 62 bucuk olmuştum eski kilom 54 tü evlenince çok aldım. Sadece 1 aylık diyetle ki aç kalmadan kaçamaklar da yaparak 56 ya düştüm ☺️

Kan değerlerim iyi ama canım bir şeylere sıkılınca yiyorum. Zaten aşırı bir kilom da yok,
Yavaş yavaş beslenme alışkanlıklarını değiştirirsen kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın. Zaten aşırı kilon yoksa da kendini boşa üzme ☺️ bende son zamanlarda çok kilo almıştım çok dediğim benim sınırım 60 tı 62 bucuk olmuştum eski kilom 54 tü evlenince çok aldım. Sadece 1 aylık diyetle ki aç kalmadan kaçamaklar da yaparak 56 ya düştüm ☺️

Kan değerlerim iyi ama canım bir şeylere sıkılınca yiyorum. Zaten aşırı bir kilom da yok,

Ben de şu an 60 kiloyum. Geçen sene 50 kilo bile değildim. Boyum da 158

Ben de şu an 60 kiloyum. Geçen sene 50 kilo bile değildim. Boyum da 158
Benimde 164 çokta bir fark yokmuş aramızda ama aynen bende takıntılıydım direk bölgesel kilo alıyordum. Sonra beslenme alışkanlıklarımı düzelttim şekeri bıraktım mesela gazlı vs içecek tüketmiyorum abur cubur çok nadir. Her öğünümde salata yeşillik var. Bide 1 ay boyunca makarna pilav beyaz ekmek hiç yemedim tam buğday sadece sabahları. Şimdi herşeyden yiyorum ama porsiyonlarımı azalttım gayet iyi oldu

Merhaba hanımlar, ben henüz 20 yaşındayım ama kilo alıp çirkinleştiğimi hissediyorum. Nereden başlamalıyım, tavsiyesi olan var mı?
Merhaba bende şuan kilo verme sürecindeyim. Kendimi birden spora başlattım hiç aklımda yokken. Mental olarak iyi geliyo bana. Gün içerisinde yarım saat yürüyüş bile yapsanız uzun vadede farkı görürsünüz.

X