Eşimle boşanmak üzereyim lütfen dua dua dua

Amaan sizin sucunuz yok ki suclu psikolojisine girmeyin bos yere alttan da almayin. Siz boyle davrandikca hakli goruyor kendini. Bu sebeple bosanmak istiyorsa sizi sevmiyordur zaten.

Amaaan kardeşi falan sandım. Çocuk kaç yaşında? Boşanası varsa boşansın yahu, zorla eve döndürüp mutlu olamazsın.
5 yaşında. Amcasının oğlu evet ki abisinin durumu varken düğün zamanı tatile gitti. Ben de kırgınım eşime gitmek istemedim amacım da konuşsun benimle diyeydi. Öyle yani. 4 gün verdiğim yıllara mal oldu. Nasıl güçlü olabiliyorsunuz kızlar. Ben zayıf aciz sürekli birilerinin sevgisine muhtaç biriyim

Bahsettiğiniz sebepten boşanma olmaz.
İlla istiyorsa altında başka bir şey olabilir.
Peşine düşmeyin, siz üsteledikce kendini iyice haklı görüp havalanir esiniz.
Şartlarını da kabul etmeyin. O kim ki size şart sunuyor? Suyu, arkası fazla gelmiş belli ki.

Bahsettiğiniz sebepten boşanma olmaz.
İlla istiyorsa altında başka bir şey olabilir.
Peşine düşmeyin, siz üsteledikce kendini iyice haklı görüp havalanir esiniz.
Şartlarını da kabul etmeyin. O kim ki size şart sunuyor? Suyu, arkası fazla gelmiş belli ki.
Salak ben ona hak verdim sana hak veriyorum dedim ama herkes aynı şeyi söylüyor yaa ben böyle yaptıkça o iyice haklı görüyor kendini.

Hatamı telafi ederim ama benden ben senin ailene gitmem diyor. Bunu kabul etmediğim için barisamiyoruz. Ailemi çok severdi ama senin ailene çok gittik benimkileri az diyor ki ailesi 15 saat uzaklıkta benimki 2 saat. Kendini doldurmuş
Ay bu ne saçma sepep ya.Yarışmı bu seninki daha çok oldu benim ki az diye.Siz gidin eşiniz gelmesin illa oda gelmek zorunda degil ara sıra gelsin hall olmayacak sorun degil.

Arkadaslar eşimle boşanıyoruz. Boşanmak istemiyorum. Benim de hatam var onun da ama o kararlı. Çocuğumuz var. Faydasını gördüğünüz eşinizin sizi tekrar sevip dinlemesini sağlayan uyguladığınız dualar var mi. Çaresizim yardım edin
Bol bol namaz kılıp dua edin hangi dua olmasından ziyade Allah’a insan secdede daha yakın oluyor. Özellikle gece uykudan uyanıp kılınan namaz. Eşinizin kalbine sevgi, sıcaklık, merhamet versin diye dua edin. Duanın gücüne o kadar inanıyorum ki en çıkmam dediğim karanlıktan çıkardı beni Rabbim. Çok zor bi durum. Allah’ın izniyle inşallah yuvanız kurtulur. Kalbinize inşirah verir 🤲🏻

Ay bu ne saçma sepep ya.Yarışmı bu seninki daha çok oldu benim ki az diye.Siz gidin eşiniz gelmesin illa oda gelmek zorunda degil ara sıra gelsin hall olmayacak sorun degil.
Abisi çok zengin ve karısının memleketinde yaşıyorlar o iyi gelin çünkü kocası arkasında. Sanırım eşim abisinin de acısını benden çıkarıyor psikolojik olarak.

Bol bol namaz kılıp dua edin hangi dua olmasından ziyade Allah’a insan secdede daha yakın oluyor. Özellikle gece uykudan uyanıp kılınan namaz. Eşinizin kalbine sevgi, sıcaklık, merhamet versin diye dua edin. Duanın gücüne o kadar inanıyorum ki en çıkmam dediğim karanlıktan çıkardı beni Rabbim. Çok zor bi durum. Allah’ın izniyle inşallah yuvanız kurtulur. Kalbinize inşirah verir 🤲🏻
Allah razı olsun çok dua ediyorum cok

Abisi çok zengin ve karısının memleketinde yaşıyorlar o iyi gelin çünkü kocası arkasında. Sanırım eşim abisinin de acısını benden çıkarıyor psikolojik olarak.
Ne alaka ya oda çalışsın kazansin senin ne suçun var ki.Abinide kıskanmazsın ama yani.😵‍💫

Benim tek hatam düğüne gitmek istemem oldu ama kırgındim. Sonrasi hastalık durumu oldu ailesinde eşyamı aldığım gibi gittim ama o hala o 4 gün gitmek istemedin burnumdan getirdin diyo. Kirgindim diyorum. Bunun sonucu düğüne gitmemek olmamalıydı diyor.Sevgisiz büyümüş biri olarak güçlü olamıyorum. Acizim. İlk sevgilimdi o. Bağlandım
Birincisi böyle basit bir mevzudan dolayı adan boşanmayı kafasına koymaz adamın kafasında daha önceden boşanma planları varmış buda tuzu biberi olmuş gibi geldi bana gerçekten seven bir insan zaten evliliğini kurtarmak için çabalar yüz kızartıcı bir durum yoksa ama tek taraflı çabalamanın da bir anlamı yok.

Birincisi böyle basit bir mevzudan dolayı adan boşanmayı kafasına koymaz adamın kafasında daha önceden boşanma planları varmış buda tuzu biberi olmuş gibi geldi bana gerçekten seven bir insan zaten evliliğini kurtarmak için çabalar yüz kızartıcı bir durum yoksa ama tek taraflı çabalamanın da bir anlamı yok.
Evinden işine giden kadınlık yaoan biriyim. Bildigim kadarıyla o da öyle yani başka bisiler var mi bilmiyorum ki

Canım eşim iyi birisi demişsin
Allah aşkına nasıl iyi birisi ki sizi boyke üzüyor
Ne hakkı var?
Size en guze dua tavsiyem
Allah'ım hakkımda en hayırlısı ne ise o olsun
Ona da gönlüm razı olsun duasidir

Psikolojisi bana iyi gelmedi eşinizin
Olayları doğru düzgün yonetemedigi belli
Ama sizi yonetecegini anlamış

Eşler birbirine destek olmalı evet ama bu ego tatmini değil hakiki sevgi merhamete dayalı olmalı
Birbirinizle güzelce konuşup evliliğimiz için yuvamız için şunu şöyle yapalım gibi gibi konuşmalısınız
Yok olmuyorsa oldurmaya çalışmayın
Taşıma suyuyla bu değirmen dönmez

İnşallah buraya bir kaç ay sonra arkadaşlar artık güçlü bir kadın ve anneyim diye yazarım. Önce bu şehirden yazın gitmem gerekiyor. Yeni ev bulup yeni hayata adım atmam lazim

X