Dünyam yıkıldı

Nurade

Bekliyorduuuu🙄
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2020
395
442
23
Dünyam başıma yıkıldı eski konularımdan bilen bilir ben 23 yaşında eşimden hamile iken şiddet gördüğüm için boşanmak üzere olan bir kadınım hayatta ki tek umudum bebeğim 26 haftalık hamile iken bir gece anlık bir sancıyla hastaneye gittim 10 cm açılmışsın doğum başlamış dediler o kadar kötü oldum ki doktorlar doğarsa da yaşamaz dedi damarı bile yok organları gelişmemiş ne yapacağımı bilemedim normal doğum yapamadığım için beni sezeryana aldılar bebeğim doğarken hiç ağlamadı dört gün önce doğurdum çok kötüyüm bir kilo doğdu bebek dertleşmek içimi dökmek istedim belki hikayesi bana benzeyen insanlar bardır diye yazmak istedim ve kilo doğup yaşayan bebek var mıdır kafayı yiyeceğim düşünmekten çok kötüyüm sütüm geliyor ama bebeğim yok ne yapacağım lütfen bana dua edin

Dünyam başıma yıkıldı eski konularımdan bilen bilir ben 23 yaşında eşimden hamile iken şiddet gördüğüm için boşanmak üzere olan bir kadınım hayatta ki tek umudum bebeğim 26 haftalık hamile iken bir gece anlık bir sancıyla hastaneye gittim 10 cm açılmışsın doğum başlamış dediler o kadar kötü oldum ki doktorlar doğarsa da yaşamaz dedi damarı bile yok organları gelişmemiş ne yapacağımı bilemedim normal doğum yapamadığım için beni sezeryana aldılar bebeğim doğarken hiç ağlamadı dört gün önce doğurdum çok kötüyüm bir kilo doğdu bebek dertleşmek içimi dökmek istedim belki hikayesi bana benzeyen insanlar bardır diye yazmak istedim ve kilo doğup yaşayan bebek var mıdır kafayı yiyeceğim düşünmekten çok kötüyüm sütüm geliyor ama bebeğim yok ne yapacağım lütfen bana dua edin
gulumsebebek gulumsebebek te çok erken bir ayda doğum yapmıştı. Bebeği şu an sağlıklı. Umarım senin miniğin de hayata tutunur, annesine yoldaş olur.

Allah yardımcınız olsun, sabır versin size. Umarım her sey güzel olur sizin için.

Merhaba geçmiş olsun. 26 haftalık doğup yaşayan çok gördüm, ama sizinkinde bı gelişim geriliği varmiydi? Yani haftasıyla uyumlumuydu?

Cok gecmis olsun canim. Burdan konularini takip ediyordum. İnsallah saglikla bebegin kollarina gelir. Allahin izniyle ve doktorlarin emegiyle yavruna kavus insallah.

Merhaba geçmiş olsun. 26 haftalık doğup yaşayan çok gördüm, ama sizinkinde bı gelişim geriliği varmiydi? Yani haftasıyla uyumlumuyduqyına göre bir hafta önde gidiyordu

Acil sifalar dilerim hem size hem bebeginize. 26 haftada dogan bebeklerin burda (Almanyadayim) istatistiklerde yaşama orani 85% yani yüksek. Insallah sizin bebeginiz de onlarda olur. Allah bagislasin
İnşallah çok teşekkür ederim

Umarım yüzünüzü güldürecek gelişmeler olur. Nasıl damarı yok dediler? Gebelik takibinde hiç mi anlaşılmadı, damarı organ gelişimi?

Hayırlı olsun ve Allah ikinize de güç kuvvet versin. Sen güçlü dur bunu hissedecektir. Yeğenim 1 kiloydu, ayakları küçük parmağımızın bi boğumu kadardı. 2 ay kadar küvezde kaldı. Şimdi 7 yaşında ve aklıyla hepimizi suya götürür susuz getirir :))) Biraz sabır, umarım herşey yoluna girecektir...

Allahım sağlıkla mutlulukla kavuşmayı nasip etsin inşallah arkadaşım.

Çok geçmiş olsun, damarı yok derken neyi kastettiler acaba? Akciğer gelişimini henüz tamamlanmadığı için mi organları gelişmemiş dediler yoksa tüm organlarında mı gelişme geriliği var?
Bebekler çok güçlü, çok çabuk iyileşiyor ve büyüyorlar. Allah size bağışlasın

Hayırlı olsun ve Allah ikinize de güç kuvvet versin. Sen güçlü dur bunu hissedecektir. Yeğenim 1 kiloydu, ayakları küçük parmağımızın bi boğumu kadardı. 2 ay kadar küvezde kaldı. Şimdi 7 yaşında ve aklıyla hepimizi suya götürür susuz getirir :))) Biraz sabır, umarım herşey yoluna girecektir...
alllahım inşallahhhhh çok teşekkür ederim bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine bebeğim yaşasın Allah yeğeninizi size bağışlasın

Bir tanıdığımın 5 aylık doğan ikiz çocukları şimdi kocaman oldular. Şuan bulunduğunuz hastanenin bebek yoğun bakım ünitesi gelişmişse ve bebeğinizin bu hayatta yiyecek ekmeği varsa bir şekilde hayata tutunur. Siz tabi ki her şeye hazırlıkli olun ama şimdiden de kendinizi dibe çekmeyin lütfen. Bebeğiniz için güçlü durmaya çalışın, şuan sütünüzü içemiyor olabilir ama belki ilerde onun için şifa olacak. Umarım en kısa zamanda güzel haberlerinizi duyarız.

Çok geçmiş olsun, damarı yok derken neyi kastettiler acaba? Akciğer gelişimini henüz tamamlanmadığı için mi organları gelişmemiş dediler yoksa tüm organlarında mı gelişme geriliği var?
Bebekler çok güçlü, çok çabuk iyileşiyor ve büyüyorlar. Allah size bağışlasın
Akciğer gelişimini tamamlayamamış aynı dediğiniz gibi iğne yaptılar bir de bebek kordonu iltihaplanmış ve enfeksiyon kapmış

Akciğer gelişimini tamamlayamamış aynı dediğiniz gibi iğne yaptılar bir de bebek kordonu iltihaplanmış ve enfeksiyon kapmış
Akciğeri için ilaç verirler , siz sütünüzü sağın ve saklayın. Beslenmeye başlayınca sizden isterler. Moralinizi yüksek tutun. Allah şifalar versin

alllahım inşallahhhhh çok teşekkür ederim bu cuma gününün yüzü suyu hürmetine bebeğim yaşasın Allah yeğeninizi size bağışlasın
Canım aminnn.. tüm çocuklarımızı bakarken içi titreyen anne babalarına bağışlasın, hastalıklardan tehlikelerden korusun inşallah.
inşallah sağlıkla kucağına alacaüın günler gelecektir umudunu kaybetme..

X