Eşimle boşanmak üzereyim lütfen dua dua dua

QWERTY2641

Guru
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
156
74
Arkadaslar eşimle boşanıyoruz. Boşanmak istemiyorum. Benim de hatam var onun da ama o kararlı. Çocuğumuz var. Faydasını gördüğünüz eşinizin sizi tekrar sevip dinlemesini sağlayan uyguladığınız dualar var mi. Çaresizim yardım edin

Duadan ziyade hatalarınızı telafi etmeye çalışırsanız daha iyi olur. Huzuru mutluluğu kaçırıp sonra dua edeyim düzelsin aramız olmaz maalesef. Yine dua de edin tabiki.
Hatamı telafi ederim ama benden ben senin ailene gitmem diyor. Bunu kabul etmediğim için barisamiyoruz. Ailemi çok severdi ama senin ailene çok gittik benimkileri az diyor ki ailesi 15 saat uzaklıkta benimki 2 saat. Kendini doldurmuş

Hatamı telafi ederim ama benden ben senin ailene gitmem diyor. Bunu kabul etmediğim için barisamiyoruz. Ailemi çok severdi ama senin ailene çok gittik benimkileri az diyor ki ailesi 15 saat uzaklıkta benimki 2 saat. Kendini doldurmuş
Önce ailenizi kurtarın sonra kendi ailenizi düşünürsünüz. Gitmek istemiyorsa gitmesin. Siz de istemiyorsanız gitmeyin.

Öfff leş erkek egosu işte, kendi içinde ezilmiş, belki çevresinde hanımköylü karı k*peği falan diyen olmuştur.

İnanılır misiniz ailesinden çok desteğim oldu ama ailesini mağdur görüyor ki ailesinin de öyle bi isteği yok
İşte olay burda. Ezilmiş kendi içinde. Ezikliği ile başbaşa bırakın, suratına bakan olmayınca g.tüne baka baka geri gelir.

Bahane gibi geldi. Kafasına koymuş belli ki. Oturup çözüm aradınız mı birlikte. Ortak bir karara varabilirsiniz. Gün belirlemek gibi. Rest çekmeyin sıcağı sıcağına ters teper.

Benim tek hatam düğüne gitmek istemem oldu ama kırgındim. Sonrasi hastalık durumu oldu ailesinde eşyamı aldığım gibi gittim ama o hala o 4 gün gitmek istemedin burnumdan getirdin diyo. Kirgindim diyorum. Bunun sonucu düğüne gitmemek olmamalıydı diyor.Sevgisiz büyümüş biri olarak güçlü olamıyorum. Acizim. İlk sevgilimdi o. Bağlandım

Bahane gibi geldi. Kafasına koymuş belli ki. Oturup çözüm aradınız mı birlikte. Ortak bir karara varabilirsiniz. Gün belirlemek gibi. Rest çekmeyin sıcağı sıcağına ters teper.
Çözümü bu iste ben senin memleketine gitmem sen gideceksin benim memleketime. Aslında ailesine söyledi ailesi arkasında olduğu için tekrar barışmak istemiyor gibi.

Benim tek hatam düğüne gitmek istemem oldu ama kırgındim. Sonrasi hastalık durumu oldu ailesinde eşyamı aldığım gibi gittim ama o hala o 4 gün gitmek istemedin burnumdan getirdin diyo. Kirgindim diyorum. Bunun sonucu düğüne gitmemek olmamalıydı diyor.Sevgisiz büyümüş biri olarak güçlü olamıyorum. Acizim. İlk sevgilimdi o. Bağlandım
Kimin düğünü?

X