Eşimle bana yaklasmiyor

Beraber bir çözüm aranabilir hastalık sağlık insanlar için sonuçta gelsin sizinle iyice bir arastirip iyi bir uzman bulun alanında çaresi olmayan dert mi olur iç hastalıkları uzmaninida görünün bir günlük ped vs organik olmayan birşey kokulu tuvalet kağıdı ve cannasir yumuşatıcı kullanmayın ayrıca şu sabun duş jeli ile ph dengesini bozmayın moral de bozmayın bahane yapiyorsada ilk hastalikta boyle havlu attıysa bırakın gitsin

Kokuyu hissdeyrm bende ama ortama yayılacak kadr değil yani ya peçete koyuyorm yada günlük ped takıyorum bunları yapmazsa iç camasirim kötü olur mecbur kullaniyorum
Ben işe gitmediğim günler her tuvalete gittiğimde yeni çamaşır giyerim. Evde asla günlük ped kullanmam. Çamaşırlarımı da 60 derecede 2 saatlik ayarda yıkarım. günlük ped çok sağlıklı değil

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
Pamuklu iç çamaşırı kullan bir de ordinis diye bi hap var vajinal enfeksiyon için o geçiriyor

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
Yeme alışkanlıklarınızdan dolayı koku oluşuyor olabilir mi? Mesela çok soğan, sarımsak, baharatlı kokulu şeyler tüketirseniz vücut kokunuz ağırlaşır, bol bol meyve taze sebze tüketirseniz belki bu durum da değişir

Ve sen de tamam mı dedin. Sakın,boşan siktir et adamı neymiş onu bekleyecekmişsin de o başkasıyla düşüp kalkacakmış ya boşan hayatına bak ya da boşanamam diyorsan siktir et dön götünü takma herifi ilgiyi kes kendi içine dön, kendi etrafındakilerle haşır neşir ol mutlu ol, mutsuzluğunu o dağ ayısına yansıtma onsuz mutlu huzurlu olduğunu görsün eşek olsun kapında sonra koy götüne boşa gitsin. Alsın boyunun ölçüsünü.
Evet artık umursamıyorum yüzsüz hala ariyo mesaj atiyo cevap vermiyorum utanmazligin bu kadarida olmaz

Yeme alışkanlıklarınızdan dolayı koku oluşuyor olabilir mi? Mesela çok soğan, sarımsak, baharatlı kokulu şeyler tüketirseniz vücut kokunuz ağırlaşır, bol bol meyve taze sebze tüketirseniz belki bu durum da değişir
Evet olabilir ben pek sebze tuketmiyorum ama soğan sarımsak da yemiyorum öyle

Beraber bir çözüm aranabilir hastalık sağlık insanlar için sonuçta gelsin sizinle iyice bir arastirip iyi bir uzman bulun alanında çaresi olmayan dert mi olur iç hastalıkları uzmaninida görünün bir günlük ped vs organik olmayan birşey kokulu tuvalet kağıdı ve cannasir yumuşatıcı kullanmayın ayrıca şu sabun duş jeli ile ph dengesini bozmayın moral de bozmayın bahane yapiyorsada ilk hastalikta boyle havlu attıysa bırakın gitsin
Aynen öyle bahane zaten çünkü kadın bunun ruhunu oksuyormus ona kapılmış

Koku olduğuna emin misiniz. Doktor koku var dedi mi. O bolgenin kendine has kokusu var testlerde bir şey cikmadiysa koku var diyor diye ekstra ürünler kullanmayın lütfen, ph dengesi bozulursa sağlığınızdan olursunuz.

Vajinanın kendine has bir kokusu vardır acaba onu mu diyor? Her vajina kokar yani

Ben eşinin bunu bahane ettiğini seni de buna insndırdığını düşünüyorum. Çünkü sen buna inanırsan özgüvenin kırılacak, ona mecbur gibi davranacaksın, şayet aldatırsa falan da kendinde suç arayacaksın! Tabi bunlar ona göre olan düşünceler. Aynı problemi arkadaşım da yaşadı. Adam o kadar inandırmış ki arkadaşımı sürekli kendini suçlu görmüş. Evlilik birliği içinde yapmadığı kalmamış aldatma, aşağılama, maddi kullanım, kadın değilsinler falan.
4 yıldır boşanma aşamasındalar ve kadın hala kendinde suç arıyor. Sakın bu tuzağa düşme. Sorun olsaydı doktorlar çözerdi illaki. Genital bölgenin kendine has bir kokusu var ilişkide de bu duyulur yani. Ve problem olsaydı ilk yılda dile getirirdi eşin. Elinden geleni yaptıysan masaya yumruğu vurup ona haddini bildirmelisin

Eger kondom kullaniyorsaniz lateks alerjiniz olabilir.ve bu da aciklanamayan kokuya sebep olur.alerjik baska bir durum da olabilir.

Sizin cinsellikten daha önemli Bi derdiniz var şuan adam başkasıyla konuşuyor siz vajina kokusunu düzelteyim de gelsin diyorsunuz biraz gururlu olun

X