Eşimle bana yaklasmiyor

Adam psikolojik deli kafada var
Onu kabul eden var. Ben de karşısına geçip pişkin pişkin ben her gece başka kadınlarla hevesimi Alaçam sen evde otur diyimce kabul eden birini görsem ben de ezer geçerim saygı duymam. Bir değil defalarca aldatmış hiç birini gizlememis.

Onu kabul eden var. Ben de karşısına geçip pişkin pişkin ben her gece başka kadınlarla hevesimi Alaçam sen evde otur diyimce kabul eden birini görsem ben de ezer geçerim saygı duymam. Bir değil defalarca aldatmış hiç birini gizlememis.
Kabul etme olayida değil bu degisk bişey bu diyorum güzel güzel bosan başkasını seviyon konusuyom git onunla ol boşan diyorum

Kabul etme olayida değil bu degisk bişey bu diyorum güzel güzel bosan başkasını seviyon konusuyom git onunla ol boşan diyorum
Ee sen bosan niye onu bekliyorsun orayı anlamadım ailen baskı kurmasin diye mi ? Ya da bakın beni o bosuyor demek için mi ?

Ee sen bosan niye onu bekliyorsun orayı anlamadım ailen baskı kurmasin diye mi ? Ya da bakın beni o bosuyor demek için mi ?
Hayır ondan değil güzellikle elinden biseyler almak istiyorum güzellikle kojusyorum böyle böyle hemen imzayı atym hiç ugrasmiyalim anlaşmalı bosanlim diyorum

Hayır ondan değil güzellikle elinden biseyler almak istiyorum güzellikle kojusyorum böyle böyle hemen imzayı atym hiç ugrasmiyalim anlaşmalı bosanlim diyorum
Aldatildigini kanitlarsan güzelligi beklenen gerek yok. Teyzemin kocası ağzın kokuyor midem bulanıyor dedi (aldatiyormus) teyzem bütün doktor raporları ile birlikte eniştemin bu sözünü ve aldatmayı mahkemeye sundu donuna kadar aldı tabi çocuk vardı sizde çocuk yok.

Aldatildigini kanitlarsan güzelligi beklenen gerek yok. Teyzemin kocası ağzın kokuyor midem bulanıyor dedi (aldatiyormus) teyzem bütün doktor raporları ile birlikte eniştemin bu sözünü ve aldatmayı mahkemeye sundu donuna kadar aldı tabi çocuk vardı sizde çocuk yok.
Alh alh öyle raporla kanitlarsam olur mu geçerli sayiyolrmi buda oyle ayni

Alh alh öyle raporla kanitlarsam olur mu geçerli sayiyolrmi buda oyle ayni
Teyzem öncelikle sağlık kontrolünden geçti ağız kokusu için tedavi oldu ve düzeldi. Bunu da belgelerinin arasına koydu. Hakaretleri kanıtladı kokuyorsun midem bulaniyor pissin vs bunlar onur kirici sözler.

Teyzem öncelikle sağlık kontrolünden geçti ağız kokusu için tedavi oldu ve düzeldi. Bunu da belgelerinin arasına koydu. Hakaretleri kanıtladı kokuyorsun midem bulaniyor pissin vs bunlar onur kirici sözler.
Evet bende duydum bunları onlar geçerliyse giderim o iş kolay

Evet gece buraya yazdıktan sonra konuştuk bana ben seni arkadaş olarak goruyom kokudan dolayı sana yaklaşmak istemiyorum çünkü o kokuyu alınca tuhaf oluyorum diyo istemiyorum diyo kendi başka kadınlarla yatıp kalkacakmis hevesini alacakmış bende evde olacakmisim cinsel ilişki olmuycak benimle ama o hersyi yapacakmis bu arada tedavimo gorecekmisim geçerse yanıma gelecekmiş yaklasacakmis keşke adabiyla bosanacagini soyleseydi bunları hiç bilmeseydim çok üzuldum nefes alamıyorum dün geceden beri o kadar ruhum sıkılıyor ki anlatamam burda kimsemde yok
Ve sen de tamam mı dedin. Sakın,boşan siktir et adamı neymiş onu bekleyecekmişsin de o başkasıyla düşüp kalkacakmış ya boşan hayatına bak ya da boşanamam diyorsan siktir et dön götünü takma herifi ilgiyi kes kendi içine dön, kendi etrafındakilerle haşır neşir ol mutlu ol, mutsuzluğunu o dağ ayısına yansıtma onsuz mutlu huzurlu olduğunu görsün eşek olsun kapında sonra koy götüne boşa gitsin. Alsın boyunun ölçüsünü.

Çok sağolun dün konuştum ve ben seni kadın olarak görmüyorum sana karşı istekli değilim dedi başka kadınlarda hevesi kalmış onlardan hevesi almak istiyormuş bende evde oturacamisim ama cinsel iliskimiz olmuyacakmis
Üstüne ketçap mayonezde istiyor muymuş?

X