geçmeyen bir acı-vajinal yanma- vulvar vestibülit-aynı problemi yaşayanlarla iletişime geçmek istiyorum

Başladınız mı fizik tedaviye?
Araştırıyorum. Fizyoterapist olmaz uzman doktor bulmalısın dendi ilaç da yazabilmesi için. Bugün özel hastanelerin hepsini aradım ama hiçbiri biz pelvik taban çalışmıyoruz dediler. Devlet hastanesine danışacağım yarın. Ama bu alanda çalışan uzman doktor bulamazsam da fizyoterapist arayacağım mecburen. Hocaya bulamazsam dönüş yapacağım, sizin bir bilginiz varsa bu konuda paylaşırsanız sevinirim

Araştırıyorum. Fizyoterapist olmaz uzman doktor bulmalısın dendi ilaç da yazabilmesi için. Bugün özel hastanelerin hepsini aradım ama hiçbiri biz pelvik taban çalışmıyoruz dediler. Devlet hastanesine danışacağım yarın. Ama bu alanda çalışan uzman doktor bulamazsam da fizyoterapist arayacağım mecburen. Hocaya bulamazsam dönüş yapacağım, sizin bir bilginiz varsa bu konuda paylaşırsanız sevinirim
Yok maalesef ya. Ben sizin taraftaki doktorları hiç bilmiyorum. Sadece Tekirdağ şehir hastanesinde ya da Namık Kemal araştırmada olabilir diye tahmin yürütüyorum şu an ama ilaç yazma kısmını geçtim de neden illa doktor dedi ki Süleyman hoca? Bana böyle bir şey söylemedi. Ben fizyoterapist ile devam ediyorum, 5 seans oldu gidiyorum ve sanki bi tık iyi geldi gibi.

Yok maalesef ya. Ben sizin taraftaki doktorları hiç bilmiyorum. Sadece Tekirdağ şehir hastanesinde ya da Namık Kemal araştırmada olabilir diye tahmin yürütüyorum şu an ama ilaç yazma kısmını geçtim de neden illa doktor dedi ki Süleyman hoca? Bana böyle bir şey söylemedi. Ben fizyoterapist ile devam ediyorum, 5 seans oldu gidiyorum ve sanki bi tık iyi geldi gibi.
Oturtmak istediği bir tedavi planı vardı. Kendisiyle tekrar görüşeceğim inşallah

Sizin adınıza iyi gelmesine çok sevindim bu arada gerçekten. Umarım her şey yolunda gider ve tüm ağrılarınız geçer

Oturtmak istediği bir tedavi planı vardı. Kendisiyle tekrar görüşeceğim inşallah
Perge’yi yazacak bir doktor mu olsun istedi aynı zamanda acaba? Ben 6 senedir gidiyorum Süleyman hocaya, hiç doktor olsun diye ısrar etmediği için şaşırdım ☺️

size pergeyi kendisi mi yazmıştı
Hoca ilaç yazsa da özel muayene olduğu için devlet kabul etmiyor. Yani parol bile yazsa başka bir doktora yazdırmak zorundayız. Perge’yi bana kendisi yazdı, ben o reçeteyi alıp fizik tedavi doktoruna gidip hastalığımı anlattım ve reçeteyi göstererek pergeyi yazdırdım. Aynı şekilde fizik tedavi için de doktora söyledim, yazdı ama pelvik taban rehabilitasyonu özel bir işlem olduğu için para karşılığında hizmet alıyorum. Özel sigorta veya başka bir şey kullanamıyorum. Benim fizyoterapistim özel bir hastanede çalıştığı için bu şekilde oldu. Kendi ofisi olan fizyoterapist olsaydı doktora filan gerek kalmazdı

Şimdi kafamda daha iyi oturdu. Benden de bu yüzden istedi anladığım kadarıyla. Çok teşekkür ederim

X