Eşimle bana yaklasmiyor

Ben eşinin bunu bahane ettiğini seni de buna insndırdığını düşünüyorum. Çünkü sen buna inanırsan özgüvenin kırılacak, ona mecbur gibi davranacaksın, şayet aldatırsa falan da kendinde suç arayacaksın! Tabi bunlar ona göre olan düşünceler. Aynı problemi arkadaşım da yaşadı. Adam o kadar inandırmış ki arkadaşımı sürekli kendini suçlu görmüş. Evlilik birliği içinde yapmadığı kalmamış aldatma, aşağılama, maddi kullanım, kadın değilsinler falan.
4 yıldır boşanma aşamasındalar ve kadın hala kendinde suç arıyor. Sakın bu tuzağa düşme. Sorun olsaydı doktorlar çözerdi illaki. Genital bölgenin kendine has bir kokusu var ilişkide de bu duyulur yani. Ve problem olsaydı ilk yılda dile getirirdi eşin. Elinden geleni yaptıysan masaya yumruğu vurup ona haddini bildirmelisin
Evet öz guvenimi yerle bir etti başkasıyla bı hayat taşıyacağını bile düşünemiyorum çünkü sanki bir Daha kimse beni begenmiyecek gibi geliyor hep bu sorunlar karşıma çıkacak gibi şimdi bende aynı durumdayım psikoljim alt üst oldu

Evet öz guvenimi yerle bir etti başkasıyla bı hayat taşıyacağını bile düşünemiyorum çünkü sanki bir Daha kimse beni begenmiyecek gibi geliyor hep bu sorunlar karşıma çıkacak gibi şimdi bende aynı durumdayım psikoljim alt üst oldu
O zaman bu herif için çabalamayı bırak sen de sorun yok. Psikolojik destek al ama ona sakın söyleme. El kadar bebelerin bile poposu genital bölgesi kokuyor. Yani doğamızda var bu. Doktora da gitmişsin daha ne yapacaksın. Arkadaşım yeni yeni düzeliyor. Bana bu sorununu yollar sonra anlattı kimseye de anlatmamış. Onu kendine getirdim. O nedenle artık o eşini al aşağı etti. Adam baktı ki düzelmiş kadın bu defa mahremiyetini özel hayatlarını orda burda anlatmaya başlamış. Kadının babasının elinde kalacak bu gidişle. Sen de biran önce toparlan değmez çünkü. Senden bir tane var ve özelsin.buna layık değilsin

İyi aksamlar herkese beni bi derdim var eşimle başlarda bana yaklsiyordu hic bir sorun yoktu ama sonra yaklasmamaya başladı cinsel hayatımız yok gibi ben isteyince geliyor sadece 1 yada 2 ayda bir neymiş vajinamdan kötü koku geliyormuş ve o yüzden yanıma yaklasmak istemiyormuş bana karşı yaklasamiyormuş boşanma derecesindeyiz bunları öne sürüyor çok doktora gittim koku gitsin diye fitil kullandim ama yine geçmedi açıkçası ne yapmaliyum çok üzülüyorum sanki benden igreniyor
Bende de boyke birsey olmsutu iliski sirasinda koku ama evlend8gimin ilk yilinda ama esim bana yaklasiyorudu hatta ben utaniyodum kokuyo diye olsun ne olcak filan diyodu sonra doktora gittim rahim yarasi varmis fitil kullandim gecti cok şükür bidaha koku durumu olmadi belkide esiniz bahane yapiyordur yaklasmamak icin

O zaman bu herif için çabalamayı bırak sen de sorun yok. Psikolojik destek al ama ona sakın söyleme. El kadar bebelerin bile poposu genital bölgesi kokuyor. Yani doğamızda var bu. Doktora da gitmişsin daha ne yapacaksın. Arkadaşım yeni yeni düzeliyor. Bana bu sorununu yollar sonra anlattı kimseye de anlatmamış. Onu kendine getirdim. O nedenle artık o eşini al aşağı etti. Adam baktı ki düzelmiş kadın bu defa mahremiyetini özel hayatlarını orda burda anlatmaya başlamış. Kadının babasının elinde kalacak bu gidişle. Sen de biran önce toparlan değmez çünkü. Senden bir tane var ve özelsin.buna layık değilsin
Psikolojik destek alacağım onun yanında değilim ailemin yanındayım zaten buda söylüyor kadın icin ayrilamdigini benimle yapamadığını soyluyceksen soran olursa neden bosandiniz derlerse heralde beni kötü gosterecek

Bende de boyke birsey olmsutu iliski sirasinda koku ama evlend8gimin ilk yilinda ama esim bana yaklasiyorudu hatta ben utaniyodum kokuyo diye olsun ne olcak filan diyodu sonra doktora gittim rahim yarasi varmis fitil kullandim gecti cok şükür bidaha koku durumu olmadi belkide esiniz bahane yapiyordur yaklasmamak icin
Galiba bahanesi o kendince güzel bahane buldu Allah cezasını versin

Psikolojik destek alacağım onun yanında değilim ailemin yanındayım zaten buda söylüyor kadın icin ayrilamdigini benimle yapamadığını soyluyceksen soran olursa neden bosandiniz derlerse heralde beni kötü gosterecek
Tavsiyem mahremiyetini anlatmadan dürüstçe olanı söylemen. İleride ne konuşursa da konuşsun. Allah bildiği gibi yapsın bu türleri. Mutluluk dilerim sana ona da bela

Esinizde de sorun olabilir mantar vs
Yani sizde birsey cikmadiysa fitilden sonra gecip tekrar basliyorsa esinizden size geciyor da olabilir

Siz kokuyu alıyor musunuz... Femınne nın deodorantı var onu kullanın... Benim esım de kokuyor dıyordu ben almıyordum koku değişik pis bir koku almıyordum meğer adam ısteksız herşeyden herkesten tiksinen biriymıs... Senın kocan da karsı cinse ilgi duymayan midesi hassas biri olabilir...

Tavsiyem mahremiyetini anlatmadan dürüstçe olanı söylemen. İleride ne konuşursa da konuşsun. Allah bildiği gibi yapsın bu türleri. Mutluluk dilerim sana ona da bela
Aynen çok ihtiyacım var yoksa işin icinden bu sekilde cikamiycam çok teşekkür ederim insallh hersy daha iyi olur benim için o da Allah'ından bulsun

X