Düğün Eşimin ailesi düğün yapmadı ne yapacağım

düğünde harcanacak meblağı hesaplayın. o parayla dünya turuna çıkın.

Bence güzel ve sade bir gelinlik seçin.eşinizde damatlık.güzel bir yerde dekor yaptırıp gelinlikle güzel resimler çektirin.hem gelinlik giymiş olursunuz hemde anısı kalmış olur gelecek için.kendi bütçenizle yapacağınız bir şey.eşinizin ailesinden de maddi hiçbir şey olmamış olur zaten o laflardan sonra olmasında.neyseki böylece içinizde uktede kalmış olmaz. Zaten 2 yıldır öyle büyük düğünler yapılmıyor fazla

İçimde ukte kaldı psikolojim çok bozuldu eşim sormuş biz gelmeyiz demişler eşim yalnız kaldı o bu haldeyken düğün nasıl olacak onu da bilmiyorum
Sizde dugun gibi değilde arkadaslarinizla ufak bir eğlence duzenleyin. Organizasyonlar için olan villalar var, gayette ucuza gelir. Aileden de sadece çekirdek aileyi çağırın. Hem eşiniz kotu hissetmez hem sizde üste kalmaz. Ayrica dugun yapan hic kimse kendi düğününden birsey anlamaz misafirler eğlenir siz taki merasimi yok cok ayakta kaldım oturayım, pasta kesimi, fotoğraf cekimi. Dur azicik oynayayım derken bakmışsınız dugun bitmis.

ailemin taktığı takıların geri gelmesi lazım diyor konu sahibi siz diyorsunuz dünya turu :) bu bakış açısından antalyada balayı bile zor çıkar bence :)
o da var dimi o halde siz kendi aranızda bi düğün yapın takıların geleceği şekilde. kendi sülalenizle yapın. olmaz mı karsı mı çıkarlar.

Ailesi ile görüşmüyorum kime anlatıcam derdimi
Görüşmediğiniz insanların düğün yapmasını beklemek saçmalık bizden para çıkmasın takımıda toplayayım derdi bu kusura bakmayın. Yoksa düğün istersin hatta keyfin ister yaparsın karışmak kimsenin haddi değil. Burada denilen düğün mü istiyorsun gider davetiyeni dağıtırsın yaparsın eşinle parasını ödeyip. Yetemediğin miktarı takıyla verirsin bu kadar basit :KK14: Şu hallere gelmeniz saçma olmuş. Bende bir kaç aya evlenicem ne gelinlik ne düğün yeri vs ne karşı tarafla konuştuk me onlar bizimkileri aradı. Biz iki yetişkin gidip gelinlik düğün mekanı davetiye her şeyi hallettik. Ailelere sadece çıkarken mekan bakmaya şunu yapmaya gün almaya gidiyoruz dedik bitti gitti. Ama sizde ki sorun aile yapsın olduğu için onlarsız yapamıyorsunuz keşke bi iki sene bekleseydiniz gönlünüze göre olurdu

Bu arada eşimin annesinden lanet olsun o kızı tanıdığına. Babasından o kızın ölümü benim elimden olacak tehditlerini işittim normal bir başlama olmadı evlilik sürecine
Siz düğün yapsanız dahil burnunuzdan gelecek bence. Ya sadece kendi ailenizin olduğu bir davet verin. Ya da hiç yapmayın. Eşinizin annesi ve babasını da silin.

Siz düğün yapsanız dahil burnunuzdan gelecek bence. Ya sadece kendi ailenizin olduğu bir davet verin. Ya da hiç yapmayın. Eşinizin annesi ve babasını da silin.
Ben bir yıldır görüşmüyorum zaten eşim ara bulmak istedi ama olmadı bu saatten sonra da olmaz zaten en son annesi iftira atıp bana hakaret davası açmış

Ben bir yıldır görüşmüyorum zaten eşim ara bulmak istedi ama olmadı bu saatten sonra da olmaz zaten en son annesi iftira atıp bana hakaret davası açmış
Ailesi sizi istemiyor sanırım bir düşünün derim evlilik kararı almadan öncede durum böyle miydi pandemi bahaneleri olmuş olabilir :/

Normalde de hastalık hastası evet koronadan çok korkuyor ona saygım var ama düğün meselesini ne bana ne babama ne anneme kimseye söylemeden kendi kendine yapmama kararı aldı ben bundan çıkamıyorum nasıl bize fikir sormaz nası bize danışmaz
Korona mevzusunda hakli, ben arkadaşlarımla bile görüşmedim, dugun yapanada gitmedim. Kp korkuyor muhtemelen virus varken yapmak istediğiniz için kizmistir. Bunu tabiki sizlerle konuşsaydı iyi olurdu. Size dugun yapamazsıniz dememiş ben gelmem demis. Kendi dugununuzu kendiniz yapmak zorundasınız malesef

Bu insanların düğün yapmasını mı bekliyorsunuz hala. İyice yüz göz olunmuş. Bırakın konuşmayın bile bu konuda. Yapacak birşey kalmamış.

Ben bu yazıyı görmemiştim, siz bu haldeyken size dugun yapmalarını mi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın ama bana iftira atacak birde mahkemeye vericek, bana dugun yapacak, ben de onun yaptığı düğüne gidicem. Beni öldürseniz o düğünü yapmak istesede ona yaptırmam. Siz iyi misiniz birde bu yüzden esinizle tartışıyorsunuz.

Ben bu yazıyı görmemiştim, siz bu haldeyken size dugun yapmalarını mi bekliyorsunuz. Kusura bakmayın ama bana iftira atacak birde mahkemeye vericek, bana dugun yapacak, ben de onun yaptığı düğüne gidicem. Beni öldürseniz o düğünü yapmak istesede ona yaptırmam. Siz iyi misiniz birde bu yüzden esinizle tartışıyorsunuz.
Onlara yaptırmak istemiyorum eşimi yalnız bırakmalarına kızıyorum onlardan bir beklentim yok geçen yaz söyledim zaten ya şimdi düğün yaparsınız ya da asla katılmam dedim onlardan bişi istemiyorum eşimi tehdit etmelerine sinirlendim biz gelmeyiz demeleri okey gelmesin kimseyi de çağırmayız demelerine sinir oldum

Ailesi sizi istemiyor sanırım bir düşünün derim evlilik kararı almadan öncede durum böyle miydi pandemi bahaneleri olmuş olabilir :/
Evet istemiyor defalarca dile geldi zaten belki de pandemi bahane olmuştur çok haklısınız. Annesi daha biz bir haftalık nikahlı iken ben İstanbul eşim samsunda idi telefonda kavgamızda şahit olmuş annesi konu ne kim haklı kim haksız bilmeden annemi aramış evrak yollayın boşansınlar demiş. Bana oğlumu bırak diye mesajlar attı. VS vs bir sürü şey

Onlara yaptırmak istemiyorum eşimi yalnız bırakmalarına kızıyorum onlardan bir beklentim yok geçen yaz söyledim zaten ya şimdi düğün yaparsınız ya da asla katılmam dedim onlardan bişi istemiyorum eşimi tehdit etmelerine sinirlendim biz gelmeyiz demeleri okey gelmesin kimseyi de çağırmayız demelerine sinir oldum
Çağırmasınlar Eşiniz gidip dağıtsın davetiyesini. Gelen gelir gelmeyen kendi bilir.

Evet istemiyor defalarca dile geldi zaten belki de pandemi bahane olmuştur çok haklısınız. Annesi daha biz bir haftalık nikahlı iken ben İstanbul eşim samsunda idi telefonda kavgamızda şahit olmuş annesi konu ne kim haklı kim haksız bilmeden annemi aramış evrak yollayın boşansınlar demiş. Bana oğlumu bırak diye mesajlar attı. VS vs bir sürü şey
Nikahlandıktan sonra böyle davranmaya başladılar

X