Eşimin 9 yıl önceki sevgilisiyle mesajlarını ve fotoğraflarını buldum

Ben de anlamadım bakmakta hatalıyım diyen biriyim zaten evet hatalısın demenin ne manası var evet hatalıyım hepimiz hemfikiriz fjnfjc Sonuç olarak canım acıdı. Üzülünce yazdım çizdim işte normalde gider tweet atardım bugün de böyle oldu :) Teşekkürler desteğin için 😌
Hayır aslında hatalı değilsiniz, hak etmediniz, öyle düşünmeyin. Sadece çok bilmek iyi değil, görmüş oldunuz. Bazen cahillik mutluluktur :KK70:

Eşine sevdiğim adam başka şehre gitti dedin mi kız 😂
Eşim sevgilim olmadan önce 1.5 senesi çok yakın olmak üzere 2.5 sene arkadaşımdı. Daha neler neler dedim :olamaz: Ve tabi duydum da onun da sevdiği biri vardı üstelik her gün görüyorduk. Sonra o adamın gittiği şehre bile atandım orada da görüşmeye devam ettim. İyi ki de etmişim bizden olmayacağını gördüm emin oldum.

Sonra dedim ki şurda tanıdık bildik adam var yenisini tanımaya uğraşmaya gerek yok :KK70:

yaptığınızı onaylamasamda duygularınızı anlıyorum. duyguları bir kenara bırakıp bu olayın sonucuna mantıken yaklaşmayı deneyin. her ilişkinin dinamiği farklıdır onlar kendi ilişkilerini o şekilde yaşamış, siz ise kendi ilişkinizi şu anki şeklinde yaşıyorsunuz. anladığım kadarıyla yaşadığınız ilişkiye ve ilişkinizin dinamiğine razı olduğunuzu sanmışsınız. eğerki gidişattan memnun olsaydınız önceki ilişkide geçenlere bu kadar aldırış etmezdiniz. yani asıl sorun geçmişte ne yaşandığı değil, sizin bu ilişkide ne yaşadığınız daha çok. siz bu ilişkiden ne bekliyorsunuz, ne istiyorsunuz, nasıl bir verim almanız gerekiyor. biraz kendinize odaklanın ve elle tutulur cevaplarınız varsa ilişkinizi olmasını istediğiniz boyuta taşımak için çabalamalısınız. eğer yapamayacaksanız veya umudunuz yoksa zamanınızda değerli. siz bilirsiniz.

Ben de anlamadım bakmakta hatalıyım diyen biriyim zaten evet hatalısın demenin ne manası var evet hatalıyım hepimiz hemfikiriz fjnfjc Sonuç olarak canım acıdı. Üzülünce yazdım çizdim işte normalde gider tweet atardım bugün de böyle oldu :) Teşekkürler desteğin için 😌
Ya bu zaten herhangi bi kadını kıskanmak gibi değil. O duygunun adı kıskançlık mı onu da bilmiyorum ama şöyle de bir şey var eğer sen de birilerini sevmiş olsaydın, bir şeyler yaşasaydın böyle hissetmezdin eminim. ☺

Ayy bırakın eski sevgiliyi ben eski eşime ne sözcükler söylüyordum. Şimdiki eşimle tanışınca eskisini 1 gram sevmediğimi anladım bshsjd. Boşuna huzurunuzu bozmuşsunuz yapmayın böyle şeyler.

Bu kadar manasız bir takıntı.
yalnız hem eşim ilk sevgilim başkasının eli elime değmedi demişsiniz, hem de eşinizle evliliğe karar verince sanaldan tanıdıklarımı sildim diye yazmışsınız. demek ki el değmese de ufak tefek flörtler yaşanmış. abartmayın lütfen.

sen de küçüksün daha bakma evlenmişsin ama. ondan bu kadar etkilendin bence.

herkesin hayatında böyle biri olmuştur. bunu küçük yaşta yaşamak çok iyi bir şey aslında. yaşamasaydı ileride yaşasaydı yaşlılıkta falan o zaman daha kötü olurdu.

kocan o zamandan bu zamana çok değişmiştir. bence onun adına sevin çünkü bu akrakteri olgunlaştıran bir şey. insan böyle böyle büyüyor.

valla bende eskiler umrumda bile degil..
hiç birini sevmemişim..
bi tek eşimi sevdim..
ailesi yüzünden bitirdi sevgimi...
evde buz gibi ev arkadaşız şu an..
yemek de yapmıyorum...
hiç bişey..
oturup tv de misir patlamiş yedim...

siz bence kendinize dert aramışsınız ya kalabilir mesaj o an bi kıskanırsın bitti gitti çok mantıksız eski olayı gün yüzüne çıkarmak oku geç ruh halini okuduklarına göre bozma ne gerek var

Niye silsin ki
Unutmuştur , görmemiştir
Orada ne yazdığını bile hatırlamıyordur.
Ayrıca bu kadar bağlı olmayın kimseye
Kimseden sevgi de dilenmeyin.

X