Eşim hayatimda başkası olduğunu düşünüyo

alttan alma sakın. aldığın nefese de mi karışacak, istediğin saatte girersin. gece uykum kaçarsa ben de açarım watsabı gruplarda bir şey kaçırmış mıyım dye bakarım. takıntılı biriyse bugün watsapp mevzusuna takar yarın başka bir şeye. zor yani.

Öylesine alışkanliktan veya sıkıntıdan da bakmış olabilirsiniz illa bir sebep olması gerekmez.
Siz bu lafları yutarsaniz daha fenalarini duymaya devam edersiniz.
Çocuğunuz 3.5 yaşına gelmiş kreşe gidebilir artık sizde çalışmayı düşünmez misiniz?
Merak etmeyin dusundum asgari ucretli is bulabiliyorum ancak asgari ucret 17 bin kres ucreti cok luks olayan 8 bin kaliyo 9 bin nasil gecinicem ev kiralari 10 bin bana bunu aciklayin aninda bosanicam

alttan alma sakın. aldığın nefese de mi karışacak, istediğin saatte girersin. gece uykum kaçarsa ben de açarım watsabı gruplarda bir şey kaçırmış mıyım dye bakarım. takıntılı biriyse bugün watsapp mevzusuna takar yarın başka bir şeye. zor yani.
Valla wp de grup mus falan hic biri yok arkadaslarimada cok karisir etrafimda 4 tane kiz arkadasim kaldi sadece

İşte böyle taviz tavizi doğurur.
Böyle hasta ruhlu adamlarla evlenip birde çocuk yaparsanız malesef kendinizi ben bunu da yapmadım diye açıklarken bulursunuz.
Benim her türlü sosyal medya hesabım var gece de girerim gündüz de girerim.
Eşim birkez bile sormamistir hasta değil çünkü.
Sizin eşiniz hasta ruhlu malesef.
Pekj ne yapmami onerirsiniz onerilere acigim

Son görülmedik bir iş değil bu. Güven yoksa hiç bişey olmaz benim için sevgiden daha önemli hiç sağlıklı bir evlilik durmuyor. Sevgili triplerini anlarım ama evlilik böyle bisey değil

Eşiniz hasta... Normal değil. İlaç kullanıyor dediniz, doktoru ile konuştunuz mu? Belki şizofren yada bipolar? Sanrılar da görüyor olabilir. Doktoru ile görüşüp ilaç dozlarını düzenlesin...

Eşiniz hasta... Normal değil. İlaç kullanıyor dediniz, doktoru ile konuştunuz mu? Belki şizofren yada bipolar? Sanrılar da görüyor olabilir. Doktoru ile görüşüp ilaç dozlarını düzenlesin...
Detayli anlatma firsatim olmadi bi kac kez esimle beraber girmistim birinde doktor beni odadan cikartmisti beraber konusucaz diyerekten birinde supheciliginden bahsetmistim cok detaya girmeden hemen bi ilac daha ekledi ve daha kotu olmustu o donem bi girmemdede kendi kafanda halledi eksin varsa varsir yoksa yoktur diyerekten gondermisti

Eşinizi bu duruma getiren olaylar zinciri olduğunu düşünüyorum ..tek başına whatsapp son görülmesi böyle ağır bir şüpheyi oluşturamaz..yani n’oldu da sizden böyle bir şüphe duymaya başladı?güveni sarsan ana olay nedir ?bence buna odaklanın.

Merak etmeyin dusundum asgari ucretli is bulabiliyorum ancak asgari ucret 17 bin kres ucreti cok luks olayan 8 bin kaliyo 9 bin nasil gecinicem ev kiralari 10 bin bana bunu aciklayin aninda bosanic
Bu açıdan düşününce çok haklısınız.
Çocuğunuzun yaşı gelmiş bağımsız anaokulları var ücreti çok daha uygun orada küçük yaş grubunu alıyorlar onları araştırabilirsiniz.
Kira olarakta çok daha küçük bir ev tutabilirsiniz belki.
Birde eşinizle evlilik içinde edindiginiz bir mal var mı araba vs ?

Herkese merhabalar hanimlar eşimle bugün bi konu hakkında tartışmıştık bana bir daha senin arabana binmicem söylede böylede diye baya yeminler etti.
Bende kendin bilirsin dedim ister bin ister binme seni zorla bindiren mi var dedim.
Daha sonra olayla asla alakasiz bir şekilde ne yaptıklarını biliyorum ayağını denk al dedi ne yapmışım dedim gece whatsaptan birileriyle konuşuyosun ispatalrim dedi ki asla böyle bir şey yok gece ben whatsaptan kimseyle konuşmam arkadaşlarımda dahil.
Neyse ekran fotoğrafı attı benim wp de son görülme saatlerim birinde gece 5.33 diger attiğı resimdede 3.45 sen bu saatte kimlerle konuşuyodun dedi kimseyle konuşmuyodum öylesine girmişimdir dedim daha sonra hayatında başka biri varsa eğer s.....git o evden dedi. Cevap bişi yazmadım daha dona kaldım öylece asla böyle bir şey beklemiyodum eşim panik atak hastasi psikiyatrik ilaç kullaniyo ve ara sıra saçmaladığı zamnlar oluyo
Peki eşiniz o saatlerde Whatsappta ne yapıyormuş ?

Ben böyle bir şey sevgılılıkte yaşamıştım evet normal değil kızması. Bende gece tuvalete kalktıysam hala bakıyorum . Baska olaylarınız var mı eskı konunuzda bılmem ama ilk kez böyle bir şey olduysa boşanmayı düşünmek direkt hızlı oluyor gibi geldi bana. Yapmanız gereken tek şey dik durup terslemek uzun süre tavır almak. Sen benım namusuma dil uzattın cocugunun annesıne felan dıye. Ama yumusayp alttan alıp acıklama felan yaparsanz ıyıce abartır

Bu açıdan düşününce çok haklısınız.
Çocuğunuzun yaşı gelmiş bağımsız anaokulları var ücreti çok daha uygun orada küçük yaş grubunu alıyorlar onları araştırabilirsiniz.
Kira olarakta çok daha küçük bir ev tutabilirsiniz belki.
Birde eşinizle evlilik içinde edindiginiz bir mal var mı araba vs ?
Esimin kullandigi araba var oturdugumuz ev var ama babasinin uzerine ve benim kullandigim araba yari parasini annem verdigi icin benim uzerime

Ben böyle bir şey sevgılılıkte yaşamıştım evet normal değil kızması. Bende gece tuvalete kalktıysam hala bakıyorum . Baska olaylarınız var mı eskı konunuzda bılmem ama ilk kez böyle bir şey olduysa boşanmayı düşünmek direkt hızlı oluyor gibi geldi bana. Yapmanız gereken tek şey dik durup terslemek uzun süre tavır almak. Sen benım namusuma dil uzattın cocugunun annesıne felan dıye. Ama yumusayp alttan alıp acıklama felan yaparsanz ıyıce abartır
Belki bu 100. Olayimizdir guven kiricak hic bir sey yapmadim ama surekli ben sana guveniyorum erkeklere guvenmiyorum der veya seytan girer aklina der

X