Anket Eşi ve Ailesinden Şikayetçi Olanlar! Anket Yapıyoruz! Eşiniz Nereli?

Eşiniz Tarafı Nereli? (Aşağıda "Anketi Oyla" düğmesine basmayı unutmayın!)

• Adana

OY: 45 2,7%
  • Adıyaman

OY: 8 0,5%
  • Afyonkarahisar

OY: 26 1,6%
  • Ağrı

OY: 7 0,4%
  • Amasya

• Ankara

OY: 52 3,1%
  • Antalya

OY: 22 1,3%
  • Artvin

OY: 10 0,6%
  • Aydın

• Balıkesir

OY: 18 1,1%
  • Bilecik

• Bingöl

OY: 5 0,3%
  • Bitlis

• Bolu

• Burdur

OY: 3 0,2%
  • Bursa

OY: 40 2,4%
  • Çanakkale

OY: 15 0,9%
  • Çankırı

OY: 23 1,4%
  • Çorum

OY: 31 1,9%
  • Denizli

OY: 27 1,6%
  • Diyarbakır

OY: 19 1,1%
  • Edirne

OY: 13 0,8%
  • Elazığ

• Erzincan

OY: 23 1,4%
  • Erzurum

OY: 35 2,1%
  • Eskişehir

OY: 25 1,5%
  • Gaziantep

• Giresun

OY: 35 2,1%
  • Gümüşhane

OY: 11 0,7%
  • Hakkari

OY: 0 0,0%
  • Hatay

OY: 20 1,2%
  • Isparta

• Mersin

OY: 16 1,0%
  • İstanbul

OY: 30 1,8%
  • İzmir

OY: 30 1,8%
  • Kars

OY: 29 1,8%
  • Kastamonu

• Kayseri

OY: 54 3,3%
  • Kırklareli

• Kırşehir

• Kocaeli

• Konya

OY: 81 4,9%
  • Kütahya

• Malatya

• Manisa

• Kahramanmaraş

OY: 24 1,5%
  • Mardin

• Muğla

OY: 6 0,4%
  • Muş

OY: 12 0,7%
  • Nevşehir

• Niğde

• Ordu

OY: 32 1,9%
  • Rize

• Sakarya

• Samsun

OY: 29 1,8%
  • Siirt

• Sinop

• Sivas

OY: 73 4,4%
  • Tekirdağ

• Tokat

• Trabzon

OY: 68 4,1%
  • Tunceli

• Şanlıurfa

OY: 9 0,5%
  • Uşak

• Van

OY: 4 0,2%
  • Yozgat

OY: 36 2,2%
  • Zonguldak

• Aksaray

• Bayburt

• Karaman

• Kırıkkale

• Batman

• Şırnak

• Bartın

• Ardahan

OY: 9 0,5%
  • Iğdır

• Yalova

OY: 1 0,1%
  • Karabük

• Kilis

• Osmaniye

• Düzce

• Muhacirler

OY: 45 2,7%

• Ankete Katılan
    1.654
Ankette nasil oy kullanilir bilmem ama +1 benden de KONYAya gelsin..

Eski nisanlim ve ailesi.. Kendi kucuk cekirdek aileleri disinda herkes yanlis, kotu, bi onlar iyi.

Parasini bizim odeyecegimiz ewi bensiz gezip, begenip alan, 33 yasindaki ogullarinin da gıkını cikaramadigi cok bilmisler ailesi. Anasindan kizina, babasindan damadina..

Sizden kurtuldugum gune şükürler olsun :))

Benim aklimda bir sehir var lakin ismini soylemicem ! O sehire adim attigim gun hayatimin karardigi gun oldu artik benimki sikayet boyutunu bile gecti cok gorgusuz Cahil ve paragoz insanlar !

Trbzn nasil 1.olmadi bu anketi cok iyi hatirliyorum :)
Olması lazımdı 1.ligi hakediyo kesinlikle.sezarin hakki sezera

Eşinden ve ailesinden şikayetçi olan hanımlar, eşiniz ve tarafı nereli? lütfen oylayın.

LÜTFEN SADECE EŞı VE AıLESıNDEN ŞıKAYETÇı OLANLAR OYLASIN!

BÜTÜN EŞLERıN MEMLEKETıNı DEĞıL KÖTÜ EŞLERıN MEMLEKETıNıN ÇETELESıNı TUTUYOZ ABLALAR! ıYıLERı ARADA KAYNATMAYALIM GÜNAHTIR sempatiksalakcinni

umarım memleket faşizmi yapıyorum diye banlanmam. gerçekten çok merak ediyorum:ecrin_bebek:

birkaç konuda ben buradan gördüğüm kadarıyla birkaç il söylemiştim lakin hanımlar bana inanmamıştı.

elbette ki heryerin iyisi de var kötüsü de.

şunu da rahatlıkla söyleyeyim, kendi memleketimin baş sırayı çekeceğinden %99,99 eminim ama daha çok emin olmak istiyorum :ecrin_bebek:

o yüzden emin olun niyetim kimseyi incitmek değil, sadece istatistik merakıdır.
sonuçta hepimiz de bu illerden birinin mensubuyuz, o yüzden kırılcak incincek bi tarafı yok. yardımcı olursanız sevinirim.

edit: "Muhacirler" maddesi eklendi.

17 ağustos 2010 saat 03.41 itibariyle ankette son durum

eşimdende ailesindende çok memnunum allah razı olsun. Aaa yozgatlılar yobaz olur nabcan sen onlarla seni istemezler bile dediler biz gayet iyiyiz. Eşimde aileside gayet anlayışlı insanlar. Yurdumun her köşesi bnm memleketim insan olsun yeterki. ...

saçma değil bilakis gerçekleri yansıtan bir konu. ilk mesajlara bakarsanız, aslında "şampiyon belli ikinci kim" düşüncesiyke açmıştım konuyu :) aynen tahmin ettiğim gibi, memleketim Konya beklentimi boşa çıkarmayarak (?!) zirveye yerleşti :)

hiç bir ley tesadüf değildir, hele bu 1000 kişinin üzerinde insanın katıldığı anket, asla. :)

Bir derdim var bölümünde anket ne alaka eşlerin şehiri ile alakalı anlamadım hangi şehirden kişileri yaftalamaya ve genellemeye çalışıyorsunuz onu da anlamadım erkekleri genel görmek ne alaka ve kaç sene önce açılmış konu üstelik başlığa uygun değil bu bir dertte değil ne gereksiz şeylerle uğraşıyorsunuz valla hayret.

Trabzonlulardan yaka silken sadece ben değilmişim bi kaç cevap geride bolcada beğendim:)
Öyle gözüm korktu ki yeni biriyle tanıştığımda Trabzonluyum dese ardıma bakmadan kaçıyorum o derece canım yandı..
Kadınlarından korkun yabana atmayın! derim
Aaa cnm bende trabzonluyumm :))

Trabzon'un açık ara farkla 1.olması lazım bence.Şuana kadarki tespitlerimi sıralayacak olursam;

-Temiz değillerdir
-Aile apartmanında otururlar,kendi akrabaları dışında komşu yada arkadaş edinmekten kaçarlar
-Kv ler üstünlük sağlamak için yatarılmışlardır,bütün aileyi yönetmeyi çok severler
-Sözde onlarda hiç adet yoktur ama alınacak birşey varsa onu kız tarafı alır :)
-Aldıkları ve yaptıklarıyla çok övünürler hatta tutarını kuruşu kuruşuna hesaplarlar ve hiç utanmadan biz bu kadar harcadık derler
-Çocuklarını evlendirdikten sonra(eğer altınları alamamışlarsa,o zaferi yaşayamamışlarsa) açmısın tokmusun sormazlar
-Yardım etmezler
-Erkekleri (kp) rahat,kadınları (kv) insan kullanmayı iyi bilir
-Tatlı dille istediklerini yaptırırlar
-Hata numarasında onlara karşı rakip tanımam
-İhmalkardırlar ve genelde dile getirirler
-Cenazenize,hastanıza,düğününüze gelmezler,d.gününüzü bilmezler, o kadar düşünceli değillerdir ama kendilerinin 7 göbek sülalesinin doğan çocuklarını,sünnetlerini,düğün,cenaze,ev gezmelerine gitmek zorundasınız.Şayet gitmezseniz soğuksunuz giderseniz arkası kesilmez
-Evde misafir beklemezler,bayramda erken kalkmazlar,büyükleri gezmezler teyzesini sokakta gören bayramlaşmış farzedip evine gitme gereği duymaz!
-Genelde oturmayı sevmezler,gittikleri yerde yayılıp yatar gibi yaparlar kendi evlerinde herkes bir koltukta yatar sende şaşkın gözlerle bakarsın çünkü baba evinde büyüklerinin yanında bacak bacak üstüne atmanın ayıp olduğu bilinciyle yetişmişsindir

Kısacası yol yordam bilmezler yada işlerine gelmez.Kafayı takarsanız aralarında delirir,takmazsanız da istenmeyen olursunuz.Karar sizin.

NOT:Kesinlikle genelleme yapmıyor,gözlemlerimi aklıma geldiği kadarıyla anlatıyorum.
Bende trabzonluyumm :) bence bahsettiginiz kisiler kesiiinn ofludurr

Trabzon'un açık ara farkla 1.olması lazım bence.Şuana kadarki tespitlerimi sıralayacak olursam;

-Temiz değillerdir
-Aile apartmanında otururlar,kendi akrabaları dışında komşu yada arkadaş edinmekten kaçarlar
-Kv ler üstünlük sağlamak için yatarılmışlardır,bütün aileyi yönetmeyi çok severler
-Sözde onlarda hiç adet yoktur ama alınacak birşey varsa onu kız tarafı alır :)
-Aldıkları ve yaptıklarıyla çok övünürler hatta tutarını kuruşu kuruşuna hesaplarlar ve hiç utanmadan biz bu kadar harcadık derler
-Çocuklarını evlendirdikten sonra(eğer altınları alamamışlarsa,o zaferi yaşayamamışlarsa) açmısın tokmusun sormazlar
-Yardım etmezler
-Erkekleri (kp) rahat,kadınları (kv) insan kullanmayı iyi bilir
-Tatlı dille istediklerini yaptırırlar
-Hata numarasında onlara karşı rakip tanımam
-İhmalkardırlar ve genelde dile getirirler
-Cenazenize,hastanıza,düğününüze gelmezler,d.gününüzü bilmezler, o kadar düşünceli değillerdir ama kendilerinin 7 göbek sülalesinin doğan çocuklarını,sünnetlerini,düğün,cenaze,ev gezmelerine gitmek zorundasınız.Şayet gitmezseniz soğuksunuz giderseniz arkası kesilmez
-Evde misafir beklemezler,bayramda erken kalkmazlar,büyükleri gezmezler teyzesini sokakta gören bayramlaşmış farzedip evine gitme gereği duymaz!
-Genelde oturmayı sevmezler,gittikleri yerde yayılıp yatar gibi yaparlar kendi evlerinde herkes bir koltukta yatar sende şaşkın gözlerle bakarsın çünkü baba evinde büyüklerinin yanında bacak bacak üstüne atmanın ayıp olduğu bilinciyle yetişmişsindir

Kısacası yol yordam bilmezler yada işlerine gelmez.Kafayı takarsanız aralarında delirir,takmazsanız da istenmeyen olursunuz.Karar sizin.

NOT:Kesinlikle genelleme yapmıyor,gözlemlerimi aklıma geldiği kadarıyla anlatıyorum.
Yukaridakilerin hepsini yasadim,gordum,gozlemledim
Kesinlikle dogru fazlasi yok eksigi var
Cok cok cok haklisiniz
Bencede hepsi boyle
Ben anlatmak istesem bukadar gercekci analatamazdim eksik soylerdim
Okudukca aaa dogru ya bu da dogru aa bu da diye saskinca okudum

Nisanlim afyonlu kendisi iyide ... kaynanam *******
ay sonuclara cok sasirdim .... muhacirler mi ? :KK12: Bende muhacirim :KK70:

Son düzenleme:
X