Anket Eşi ve Ailesinden Şikayetçi Olanlar! Anket Yapıyoruz! Eşiniz Nereli?

Eşiniz Tarafı Nereli? (Aşağıda "Anketi Oyla" düğmesine basmayı unutmayın!)

• Adana

OY: 45 2,7%
  • Adıyaman

OY: 8 0,5%
  • Afyonkarahisar

OY: 26 1,6%
  • Ağrı

OY: 7 0,4%
  • Amasya

• Ankara

OY: 52 3,1%
  • Antalya

OY: 22 1,3%
  • Artvin

OY: 10 0,6%
  • Aydın

• Balıkesir

OY: 18 1,1%
  • Bilecik

• Bingöl

OY: 5 0,3%
  • Bitlis

• Bolu

• Burdur

OY: 3 0,2%
  • Bursa

OY: 40 2,4%
  • Çanakkale

OY: 15 0,9%
  • Çankırı

OY: 23 1,4%
  • Çorum

OY: 31 1,9%
  • Denizli

OY: 27 1,6%
  • Diyarbakır

OY: 19 1,1%
  • Edirne

OY: 13 0,8%
  • Elazığ

• Erzincan

OY: 23 1,4%
  • Erzurum

OY: 35 2,1%
  • Eskişehir

OY: 25 1,5%
  • Gaziantep

• Giresun

OY: 35 2,1%
  • Gümüşhane

OY: 11 0,7%
  • Hakkari

OY: 0 0,0%
  • Hatay

OY: 20 1,2%
  • Isparta

• Mersin

OY: 16 1,0%
  • İstanbul

OY: 30 1,8%
  • İzmir

OY: 30 1,8%
  • Kars

OY: 29 1,8%
  • Kastamonu

• Kayseri

OY: 54 3,3%
  • Kırklareli

• Kırşehir

• Kocaeli

• Konya

OY: 81 4,9%
  • Kütahya

• Malatya

• Manisa

• Kahramanmaraş

OY: 24 1,5%
  • Mardin

• Muğla

OY: 6 0,4%
  • Muş

OY: 12 0,7%
  • Nevşehir

• Niğde

• Ordu

OY: 32 1,9%
  • Rize

• Sakarya

• Samsun

OY: 29 1,8%
  • Siirt

• Sinop

• Sivas

OY: 73 4,4%
  • Tekirdağ

• Tokat

• Trabzon

OY: 68 4,1%
  • Tunceli

• Şanlıurfa

OY: 9 0,5%
  • Uşak

• Van

OY: 4 0,2%
  • Yozgat

OY: 36 2,2%
  • Zonguldak

• Aksaray

• Bayburt

• Karaman

• Kırıkkale

• Batman

• Şırnak

• Bartın

• Ardahan

OY: 9 0,5%
  • Iğdır

• Yalova

OY: 1 0,1%
  • Karabük

• Kilis

• Osmaniye

• Düzce

• Muhacirler

OY: 45 2,7%

• Ankete Katılan
    1.654

decemBer

medeniyet bekarların omuzlarında yükselecek
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
5.694
4.079
Eşinden ve ailesinden şikayetçi olan hanımlar, eşiniz ve tarafı nereli? lütfen oylayın.

LÜTFEN SADECE EŞı VE AıLESıNDEN ŞıKAYETÇı OLANLAR OYLASIN!

BÜTÜN EŞLERıN MEMLEKETıNı DEĞıL KÖTÜ EŞLERıN MEMLEKETıNıN ÇETELESıNı TUTUYOZ ABLALAR! ıYıLERı ARADA KAYNATMAYALIM GÜNAHTIR sempatiksalakcinni

umarım memleket faşizmi yapıyorum diye banlanmam. gerçekten çok merak ediyorum:ecrin_bebek:

birkaç konuda ben buradan gördüğüm kadarıyla birkaç il söylemiştim lakin hanımlar bana inanmamıştı.

elbette ki heryerin iyisi de var kötüsü de.

şunu da rahatlıkla söyleyeyim, kendi memleketimin baş sırayı çekeceğinden %99,99 eminim ama daha çok emin olmak istiyorum :ecrin_bebek:

o yüzden emin olun niyetim kimseyi incitmek değil, sadece istatistik merakıdır.
sonuçta hepimiz de bu illerden birinin mensubuyuz, o yüzden kırılcak incincek bi tarafı yok. yardımcı olursanız sevinirim.

edit: "Muhacirler" maddesi eklendi.

17 ağustos 2010 saat 03.41 itibariyle ankette son durum

son durumu yazayım bari.

kötü koca-kaynana top 10
katılımcı sayısı 563

1. KONYA
2. Trabzon
3. Ankara
4. Kayseri
5. Sivas
6. Adana
7. Bursa
8. Malatya
9. Çorum
10. Muhacirler

:sinifsinif:

Son düzenleme:
Eşinden ve ailesinden şikayetçi olan hanımlar, eşiniz ve tarafı nereli? lütfen oylayın.

umarım memleket faşizmi yapıyorum diye banlanmam. gerçekten çok merak ediyorum:ecrin_bebek:

birkaç konuda ben buradan gördüğüm kadarıyla birkaç il söylemiştim lakin hanımlar bana inanmamıştı.

elbette ki heryerin iyisi de var kötüsü de.

şunu da rahatlıkla söyleyeyim, kendi memleketimin baş sırayı çekeceğinden %99,99 eminim ama daha çok emin olmak istiyorum :ecrin_bebek:

o yüzden emin olun niyetim kimseyi incitmek değil, sadece istatistik merakıdır.
sonuçta hepimiz de bu illerden birinin mensubuyuz, o yüzden kırılcak incincek bi tarafı yok. yardımcı olursanız sevinirim.

hadi benimkiler kötülerin basta geleninden oldugu icinmidir nedir...Acilisi yapmak bana nazip oldu.....yoksa bu saate kadar genelde oturup interene felan girmem..:hulya: Zonguldak simdilik 100%

Evli degilim fakat benimde aklima ilk gelen bi il var...
Sonuclari merakla bekliyorum ...CADIARZU

ben de evli değilim ama kendi memleketiminkini işaretlicem, eğer anket kapatılmazsa du bakalım :)

bekar olup da aklında memleket olanlar da işaretlesin bacılar, kendi anneleri, kızkardeşleri vesaire yerine.

hadi benimkiler kötülerin basta geleninden oldugu icinmidir nedir...Acilisi yapmak bana nazip oldu.....yoksa bu saate kadar genelde oturup interene felan girmem..:hulya: Zonguldak simdilik 100%
siftah senden bereketi Allahtan bacım sempatiksalakcinni saolasın.

evet bekliyoruz hanımlar..

umarim topigin kapatilmaz..hayirli olsun diyorum:))benim sikayetim yok ama cevremde en cok sikayet alan ili isaretlesem olur mu:))

umarim topigin kapatilmaz..hayirli olsun diyorum:))benim sikayetim yok ama cevremde en cok sikayet alan ili isaretlesem olur mu:))

aklınızda varsa işaretleyin tabi. ama rastgele değil, tüm oylayacaklardan rica ediyorum. gözünüzle gördüyseniz o kişiler adına şahitlik yapın.. yoksa "filancanın oğlu şebinkarahisarlıymış, galiba karısını aldatıyomuş" lafını duyup burda oylama yapmayın rica ediyorum. (mors'a cevap namına lafım tüm hanımlaradır)

ıŞaretledim ben okadar illallah ediyorum memleketinden
Hatta memleketi için şöyle bir laf duydum
"....... Kız al kız verme"....

anam kızlar heryerde iyide var kötüde var bende giresunu çok duydum ama tabi ben yaşamadım halamdann biliyorum döverler aldatırlar genelde öyleler.

Komik olmuşşş yaaa...Ama bence ciddiye alınmasa eğlence amaçlı bişey kabul edilsin yaniii...
Her memleketin iyiside vardır kötüsüde.Bu memleketle değil kişilikle alakalı bence...

Benimkide almış başını gidiyorr illallahhhhhhhhhhhhhh
kız al kız verme...

allahın posoflusuu...ardahan ama ne diye gerinerek posof derler anlamam sanki çok asil bi şeymiş gibi.

:KK70: süper bi konu tebrik ederim valla.
Yalnız acaba ben eşimin kimliğindeki kütüğü mü yazmalıyım yoksa kaynanamın memleketini mi yazmalıyım yoksa doğup büyüdüğü şehri mi yazmalıyım :S

Kiz Allah iyligni vere....nerden aklina geldi böyle birsey..:roflol:

ben çok dikkat ediyodum böle sapıtık konularda hep hanımlara soruyodum eşiniz nereli diye.. en sonunda dedim bu işi bi istatistiğe dökelim hem de kimse direkt söylememiş olsun :) iyi iyi katılım artmış elinize sağlık hanımlar :ecrin_bebek:

:KK70: süper bi konu tebrik ederim valla.
Yalnız acaba ben eşimin kimliğindeki kütüğü mü yazmalıyım yoksa kaynanamın memleketini mi yazmalıyım yoksa doğup büyüdüğü şehri mi yazmalıyım :S

güzel soru. kendimden örnek vereyim siz çıkarın. benim baba ankarada doğmuş büyümüş, çok az seneyi memleketleri konyada geçirmişler. babanne sülale hepsinin kütüğü kötbeleği konya. sonracığıma adetler, yetiştirilme tarzı hep konyadakiyle aynı. şu an istanbulda yaşasak da ben babannemden ötürü konyayı işaretledim. açıklayıcı oldu mu :)) yani yetiştirilme tarzı nereyi yansıtıyosa o mühim bizim için...

bu arada konya sadece 2 oy almış. aa hiç yakıştıramadım. nerde konyalılardan çeken hanımlar, nick nick saydırmayın bana en az 50 oy bekliyorum konyaya hadeee :))

esimde bende yozgat'liyiz... oyumu kullandimopuyorumnanaktan

güzel ablam sadece eşinden ve ailesinden şikayeti olanların oyunu tutuyoz burda, bi yanlışlık olmasın kalpli smiley kullanmışın da. herkes gelsin eşinin memleketini oylasın değil yani...

evet bencede sadece eşi ve ailesiyle anlaşamayanlar oy kullansında ona göre sonuçlansın bari...
Mesela çok mennun olupta kullananların oyu o memleketi gümbürtüye götürür valla...adı kötüye çıkar...

X