Erken kalkamıyorum.. Geceleri erken yatsam bile uykuya dalmakta zorlanıyorum. Ve ne kadar uyursam uyuyayım yetmiyor.

Evet konu uyku.. telefonu yatmadan 1 saat önce birakiyorum ama nafile.. her zaman da melatonin alamam alistirmak istemiyorum vücudu ona ve o da yorgun uyanmami sağlıyor. Sağlıklı bir uyku duzeni olsun 5 veya 6 da uyanayim istiyorum. Kpss ye çalışıyorum çünkü. Bölünmeden derin uykuya gecebilmeyi istiyorum. Çünkü bazen uyusam bile tam dalamadığım anlar oluyor. Geç dalıyorum uykuya ve öğlene kadar uyumama sebep oluyor. Ne yapmalıyım?
Canım kpss dönemi bende uyku sorunu çok yaşadım. Stresten ve hareketsizlikten oluyor. Papatya rezene çayı içebilirsin. Bide ben uyumadan tarih kitabı alıp roman gibi yatakta okuyordum uykum gelsin diye

Canım kpss dönemi bende uyku sorunu çok yaşadım. Stresten ve hareketsizlikten oluyor. Papatya rezene çayı içebilirsin. Bide ben uyumadan tarih kitabı alıp roman gibi yatakta okuyordum uykum gelsin diye
Konuyu açalı baya oldu ama hala sorun yasayabiliyorum bazen. Tarih kitabi olayini denicem teşekkür ederim 👍

Nerede yaşıyorsunuz? Havası temiz, yeşillikler içinde, deniz kenarında bir yer varsa gidin ve uyuyun. Oksijen çarpıyor zaten:)))

Sarı kantaron hapı deneyebilirsin. Yatmadan magnezyum içebilirsin magnezyum glisinat olmalı ama…. Bir de uykusuzluk probleminin psikolojik olabileceğini unutmayalım lütfen. Geç olmadan destek alalım.

X