Erken kalkamıyorum.. Geceleri erken yatsam bile uykuya dalmakta zorlanıyorum. Ve ne kadar uyursam uyuyayım yetmiyor.

Aynı ben.
Erken yatsam da geç yatsam da sabah dayak yemiş gibi uyanıp, eşimi ise yollayıp yine yatıyorum bir bakıyorum saat onbir. Çok kötü oluyor.
Gece ne yapsam da uyku gelmiyor.
Ben korona aşıları olduktan sonra böyle oldum. Onun öncesinde akşam on sabah altı muhteşem uyurdum gün de bereketlenirdi.
Ah ah ne olacak halimiz?
Evet tam olarak böyleyim.. eşim gidince hemen uyuyasım geliyor. kitap okumayi deneyeceğim en başta.

Sevgili kahvesever hanım, eğer nickname yapacak kadar çok kahve tüketiyorsanız uyku problemi yaşamanıza neden olabilir. Ben yıllarca uyku problemi yaşadım. Şunu gördüm ki fiziksel yorgunluk deliksiz uyumamı, çakı gibi uyanmamı sağladı.
Günde 1 fincan türk kahvesi zarar verir mi uykuya acaba ya :KK43: bu arada icmedigim dönemlerde olmuştu ama uyku sorunum düzelmemişti.

Evet konu uyku.. telefonu yatmadan 1 saat önce birakiyorum ama nafile.. her zaman da melatonin alamam alistirmak istemiyorum vücudu ona ve o da yorgun uyanmami sağlıyor. Sağlıklı bir uyku duzeni olsun 5 veya 6 da uyanayim istiyorum. Kpss ye çalışıyorum çünkü. Bölünmeden derin uykuya gecebilmeyi istiyorum. Çünkü bazen uyusam bile tam dalamadığım anlar oluyor. Geç dalıyorum uykuya ve öğlene kadar uyumama sebep oluyor. Ne yapmalıyım?
sakinleştiric bitki çayları pasiflora vs denediniz mi onlar çok etkili uykuya dalmak için

Valla ben uyku ilacı, bitki çayları vs denemiş biri olarak çözümü baybaynight diye çocuklar için bi uyku düzenleyici de buldum. Bi deneyin derim.

Evet konu uyku.. telefonu yatmadan 1 saat önce birakiyorum ama nafile.. her zaman da melatonin alamam alistirmak istemiyorum vücudu ona ve o da yorgun uyanmami sağlıyor. Sağlıklı bir uyku duzeni olsun 5 veya 6 da uyanayim istiyorum. Kpss ye çalışıyorum çünkü. Bölünmeden derin uykuya gecebilmeyi istiyorum. Çünkü bazen uyusam bile tam dalamadığım anlar oluyor. Geç dalıyorum uykuya ve öğlene kadar uyumama sebep oluyor. Ne yapmalıyım?
rahatlatıcı çaylar deneyebbilirsin canım onlar etkili oluyo

Ben yapmaktan hic keyif almadigim birseyi yapmaya koyuluyorum.. Sonrasinda ayyy bunla mi ugrasacagim simdi diyerek en iyisi uyuyayim diyorum.
Yani tek kacis yolu uyumak olunca daha hevesle uykuya daliyorum.
Tam tersi durumda, cok sevdigim birseye dalinca icimden uyumak gelmiyor, canlaniyorum.. 😆

X