Erkek arkadaşım zorla beni dudağımdan öptü.

Ablacım, öyle bir şey olmadı. Zaten biz hoşlantı yaşıyorduk. Sarılıp koklayınca aşık olduğumu hissettim. İlişkiye de girmedik. Ağzıma aldırdı.
Meral Abi canın sıkılıyor herhalde. Bu aralar da moda oldu erotik hikaye yazmak ajsjsjsj

Adam elinde yüzükle gelse üst dudağın alnına yapışır, bize gelince ıhiritte hisıplışıcığız. Hadi canım hadi.
ahahahaha sus sus bedduanın seviyesini arttırır hepimiz gün yüzü göremeyiz sonra 😂 ciddi anlamda her yerinden trollük akıyo, cevaplara bak

Yazabilse keşke, onu da becerememiş, mok gibi olmuş. 😂😂
o ince detaylar, iç ses konuşmaları, hala aşkla bahsetmesi.. keşke tecavüzü böyle geyiklerine alet etmeseler, mide bulandırıcı

Öğk dişlerinizi fırçalayıp ağzınızı sirkeyle çalkalasaydınız. Kim bilir şeyi temiz mi değil miydi öğk. Bir de yani zorla kısmına inanmadım, zorla nasıl oluyor o? Bariz etkilendim canım çekti pis mi temiz mi demedim sak.o şeyaptım deseniz kim ne diyecek size ?

Ahirette hepinizle hesaplaşacağız. Aynı duruma düşmeniz dileğiyle.
Ben forum sitelerinde uyduruk hikayeler yazmam, dolayısıyla aynı duruma düşmem sizinle ama diğer arkadaşları bilemiyorum.

Ablacım, öyle bir şey olmadı. Zaten biz hoşlantı yaşıyorduk. Sarılıp koklayınca aşık olduğumu hissettim. İlişkiye de girmedik. Ağzıma aldırdı.
Isırıp koparaydın? Madem zorla yaptı görürdü gününü ırz düşmanı

X