Erdoğan ‘adayım’ dedi

Siyaset konusunda aşırı gerginim...
Al birini vur ötekisine...
Muhalefette muhalefet sanki...
Şuan tamda muhalefetin olduğu yerde yediğim mobingin haddi hesabı yok...
Hemde yıllarca oy verdiğim parti....!
Atatürkün kemikleri sızlıyor.....
Sırf inad olsun die gidip bu sefer erdoğana oy veresim var.... Aday ol reis.... Hakkındır...

Siyaset konusunda aşırı gerginim...
Al birini vur ötekisine...
Muhalefette muhalefet sanki...
Şuan tamda muhalefetin olduğu yerde yediğim mobingin haddi hesabı yok...
Hemde yıllarca oy verdiğim parti....!
Atatürkün kemikleri sızlıyor.....
Sırf inad olsun die gidip bu sefer erdoğana oy veresim var.... Aday ol reis.... Hakkındır...
Aman sakın haa.

Olacaksada kaybeder bence,öyle düşünüyorum bende.
Sokak röportajlarında bile kanı o yönde zaten.
Evet öyle ama kaç yıldır bu siteye girmek dahi istemiyorum sanki ilkokul çocuğuna verilir gibi ceza veriyorlar şaka gibiler ban yapmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar.Kendilerini hint kumaşı zannediyorlar.Hâ yine yedim banı.Mutluluklar size.

Evet öyle ama kaç yıldır bu siteye girmek dahi istemiyorum sanki ilkokul çocuğuna verilir gibi ceza veriyorlar şaka gibiler ban yapmak için ellerinden geleni ardına koymuyorlar.Kendilerini hint kumaşı zannediyorlar.Hâ yine yedim banı.Mutluluklar size.
Geçmiş senlerde işi abartıp hakarete vardıranlarda oluyordu,ben bile ne kadar ceza aldım buradan,takım tutar gibi parti tutan hanımalr var maalesef.
Ablam böyle durumlarda kimi kime şikayet eddeceksin yahu? Rabbimden mucize bir parti bekliyorum ben, ne dersiniz olur mu ?
Aynen pinkicim,şikayet mercii kalmadı artık,olacak kısmetse kapanacak devirleri yıllardır vardılar gitsinler artık.

Erken seçim olmaz gibime geliyor,hala haziran 2023 diyor.
Bir umut Z kuşağından bekliyor.
erken seçim olmasın. kışı geçirelim yoksa bu adama oy verecek insan çok daha en azından dolar 30 görsün kışın elektrik doğalgaz patliycak gıda zaten patladı başka türlü açılmayacak gözleri ..Kara kışı bir geçirelim hep beraber .

erken seçim olmasın. kışı geçirelim yoksa bu adama oy verecek insan çok daha en azından dolar 30 görsün kışın elektrik doğalgaz patliycak gıda zaten patladı başka türlü açılmayacak gözleri ..Kara kışı bir geçirelim hep beraber .
Bencede olmasın Z kuşağından yandaşından oy kaybı olur yoksa.
İstediğin kadar zam yap adamlar hala oy vereceğim diyor,sokak röportajlarını izliyormusun seyredeken bile saç baş yoluyorum resmen.
Zamlarıda ekrem yada bay kemal yapıyor diyen bir cahil kesim var.

2018 de başkan olarak ilk kez seçildi.
En geç 2023 de ikinci kez seçilirse bir daha aday olamaz.
O zaman da çok tartışılmıştı eminim yani.
Hatta referandumdan evet çıkınca zaten istediği oldu 10 yıl daha garantiledi demiştim 😬

Ama aday olur seçilemez yani başkası başkan olursa bir sonraki seçime yine aday olabilir galiba ondan emin değilim.
Aslında anayasa değişmediği için olamaz ama, referandum işin içine girince bir şeyler oldu. Anayasa hukuku dersinde bunu söylemişti hocamız. Bir şeyler yapıp aday olabilir diye :)

Bencede olmasın Z kuşağından yandaşından oy kaybı olur yoksa.
İstediğin kadar zam yap adamlar hala oy vereceğim diyor,sokak röportajlarını izliyormusun seyredeken bile saç baş yoluyorum resmen.
Zamlarıda ekrem yada bay kemal yapıyor diyen bir cahil kesim var.
Aaa olur mu, Allah yapıyormuş 😂

X