Meral Akşener 6’lı masadan kalktı

Sonuçta 2. Tura kalacak, ve hepsinin ortak söylemi, 2. Turda Erdoğan’ın karşısında kim varsa ona oy verecekleri yönünde.
Belki de bir şey değişmemiştir 🤷🏻‍♀️
Gerçi cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu olsa bile meclis çoğunluğu akp nin oluyor da dediler. En fazla hiç bir şey yapmazlar 😅
Kk adaylığı 2. Tura kalacak ama!kk toplumun gözünde değersizlereştirildi güven ortamı önemli bizler siyaset konusunda bilinçsiz bir toplumuz gündemden çok (kendi adıma)etkileniyoruz.kk siyasetin içinde CHP çok değerli milletvekilleri var bir tek kemal Kılıçdaroğlu olarak bakmamak gerek güçlü bir parti.tek adam olarak bakmıyorum şuan için iyi bir aday

Hani birleştirecekti 6lı masa, hani düzen değişecekti, halkın sesine kulak verilecekti. Ben yeni bir diktatör görüyorum birleştirici bir lider değil. Yıllardır kaybetmesine rağmen kendi hırslarına yenik düşen, hayattan bezmiş olan halk nasıl olsa terlik çıksa ona oy veririm dediği için beni de seçerler umuduyla aday olan kılışdaroğlu dede en büyük ayıbı yaptı bu millete. Milletim sesine kulak vermedi, g.tünü döndü adam bize. Bence akşener milletin iradesine sahip çıktı. Kendi çıkarını düşünse adaylığını koyardı. Kazanacağı kesin gözüyle bakılan imamoğlu ve yavaş dururken neden kılıçdaraoğlu????

Ben bişeylerin dayatılmasından bıktım. Siyasiler milletin geleceğini düşünmeden hareket edip, son şansını iyi değerlendiremediyse ve 21 yıldır kaybediyorsa bu onların başarısızlığıdır.

Belediye başkanları riskli ellerinden alınabilir Ekrem İmamoğluna bir göz dağı verildi
Mansur yavaş oy kitlesi riskli güven yok
şuan için en iyisi kk her kesimden oy alabilir?bence buda çok önemli
KK sadece solcuların oyunu alabilir. Yıllardır oy oranı %25 i geçemedi. Açık ara farkla rte yi seçen halk şimdi kızıp kılıçdaroğlunu seçmez, yine sağ tabanlı bir partiye vermek ister. Hdp nim oylarını kazanmaya çalışıyorlar. Ama her hdp lilerin içindeki sağcıları hesap edemiyorlar. Öyle olmasaydı Erdoğan sempatisi olmazdı. Sonuç olarak her kesime hitap edebilecek tek aday vardı o da İmamoğlu. Mansur yavaş sadece hdp den oy alamazdı ama %10 az olsa da her türlü bu seçimi kazanırdı. Kk hem kendi ayağına sıkacak hem de rte nin ekmeğine yağ sürecek

KK sadece solcuların oyunu alabilir. Yıllardır oy oranı %25 i geçemedi. Açık ara farkla rte yi seçen halk şimdi kızıp kılıçdaroğlunu seçmez, yine sağ tabanlı bir partiye vermek ister. Hdp nim oylarını kazanmaya çalışıyorlar. Ama her hdp lilerin içindeki sağcıları hesap edemiyorlar. Öyle olmasaydı Erdoğan sempatisi olmazdı. Sonuç olarak her kesime hitap edebilecek tek aday vardı o da İmamoğlu. Mansur yavaş sadece hdp den oy alamazdı ama %10 az olsa da her türlü bu seçimi kazanırdı. Kk hem kendi ayağına sıkacak hem de rte nin ekmeğine yağ sürecek
Sonuçta olan millete oldu,artık bu saatten sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti diye bir Devlet olmayacak,AKP misyonu olan Cumhuriyet'i yıkma projesini,tereyağından kıl çeker gibi yerine getirecektir.Bu ülkede ne iktidara,ne de muhalefete jic kimseye güvenmiyorum artık😡.

Sonuçta olan millete oldu,artık bu saatten sonra Türkiye Cumhuriyeti Devleti diye bir Devlet olmayacak,AKP misyonu olan Cumhuriyet'i yıkma projesini,tereyağından kıl çeker gibi yerine getirecektir.Bu ülkede ne iktidara,ne de muhalefete jic kimseye güvenmiyorum artık😡.
Katılıyorum. Olan bize oldu. Koca ülkede insanların güvenini kazanabilecek tek bir parti yok. Hepsi kendi cebini dolduracak, halkı düşünen yok

Kaç aydır masadan kalkmadı da neden şimdi kalkıyor aylardır aday konuşmuyorlar miydi. kimin aday olacağı belli değil miydi tam da deprem gündemi varken çok güzel gündem degisti

Defalarca kaybetmiş biri Kılıçdaroğlu. Mansur Yavaş tan daha riskli bence 🤷🏻‍♀️
Yine de Akşener o masaya otururken yeter ki Erdoğan gitsin diyerek oturduklarını unutuyor.
İkisi de kişisel hırslarından ödün vermiyor 🤷🏻‍♀️
Çok da vatandaşı düşünmüyorlar demek.
Meral masadan kalkmasaydı durumu kabul etseydi de Kılıçdaroğlu zaten kazanamayacaktı, EErdoğan gitmeyecekti. Değişen bir şey yok bence. Meral yaptırdığımız anketlere uygun değil aday olması dedi en son. Demek ki bu zamana kadar Kılıçdaroğlunun adaylığı konuşulmadı masada bu enteresan. Sosyal medyada , halk arasında hep muhabbeti dönüyor halbuki. Bunca kurmay falan ne yapıyor bilmiyorum.

Meral masadan kalkmasaydı durumu kabul etseydi de Kılıçdaroğlu zaten kazanamayacaktı, EErdoğan gitmeyecekti. Değişen bir şey yok bence. Meral yaptırdığımız anketlere uygun değil aday olması dedi en son. Demek ki bu zamana kadar Kılıçdaroğlunun adaylığı konuşulmadı masada bu enteresan. Sosyal medyada , halk arasında hep muhabbeti dönüyor halbuki. Bunca kurmay falan ne yapıyor bilmiyorum.
Dalga geçtiğimiz kahvedeki dayılar daha özveriliymiş meğer. Okey taşlarını dizerken bile aday konuşmuşlardır yeşil masalarda 🧐

Dalga geçtiğimiz kahvedeki dayılar daha özveriliymiş meğer. Okey taşlarını dizerken bile aday konuşmuşlardır yeşil masalarda 🧐
Özveriyle alaka kuramadım ama 😂 galiba konuşmadan anlaşmaya, niyet okumaya çalıştılar bunca zaman ama olmadı

Hani birleştirecekti 6lı masa, hani düzen değişecekti, halkın sesine kulak verilecekti. Ben yeni bir diktatör görüyorum birleştirici bir lider değil. Yıllardır kaybetmesine rağmen kendi hırslarına yenik düşen, hayattan bezmiş olan halk nasıl olsa terlik çıksa ona oy veririm dediği için beni de seçerler umuduyla aday olan kılışdaroğlu dede en büyük ayıbı yaptı bu millete. Milletim sesine kulak vermedi, g.tünü döndü adam bize. Bence akşener milletin iradesine sahip çıktı. Kendi çıkarını düşünse adaylığını koyardı. Kazanacağı kesin gözüyle bakılan imamoğlu ve yavaş dururken neden kılıçdaraoğlu????
İmamoğluna siyasi yasak geldi aday olduğu an önünü kesecekler.Mansur yavaş sağ görüşlü ona solcular ve Kürtler oy vermeyiz diyorlar.İmamoğluna sağcılar oy vermeyiz diyorlar kilicdaroğluna alevi olduğu için oy vermeyiz diyorlar.Ne yapsın bu adamlar bizim kafamız degismedikce böyle devam eder gideriz.Kimse düzgün insan mi ülkeyi yönetir mi dürüst mu diye bakmıyor saçma şeylere takılıyor.

Özveriyle alaka kuramadım ama 😂 galiba konuşmadan anlaşmaya, niyet okumaya çalıştılar bunca zaman ama olmadı
Emek veriyorlar, futbol konuşabilecekken aday konuşuyorlar. Aday konuşurken dikkatleri dağılıyor, taş çalamıyorlar belki?

Defalarca kaybetmiş biri Kılıçdaroğlu. Mansur Yavaş tan daha riskli bence 🤷🏻‍♀️
Yine de Akşener o masaya otururken yeter ki Erdoğan gitsin diyerek oturduklarını unutuyor.
İkisi de kişisel hırslarından ödün vermiyor 🤷🏻‍♀️
Çok da vatandaşı düşünmüyorlar demek.
Defalarca kaybetmiş sayılmaz, hangi açıdan baktığımıza bağlı. Baraj altı olmuş chp oylarını yüzde 30-35 civarlarına yükseltti, partiyi revize etti kafatasçıları uzaklaştırdı partiden. Ve Mansur Yavaş ile İmamoğlu’nu piyasaya süren de KK idi. Adalet arayışını partinin bel kemiği politikası haline getirtti, ayrıca çok politik ve de örgütlü kürt oyları da gümbür gümbür geliyor. Kürtler Mansur Yavaş’a günahını bile vermezdi, KK olması iyi oldu. Hem, 418 milyar dolarda diretiyor, belki de bu yüzden istenmiyordur.

X