Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Enza home hakkında

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Evet ben de problem nedir öğrenmek isterim, yine bir enza koltuk almayı planlıyordum, tek koltuk 3000 tl. Bende zaten Enza mobilyalarından var ama bozdularsa bilmek isterim.

çok üzüldüm gerçekten mi? o kadar övdüler birde mallarını :KK12: peki sorun nedir ne aldınız ve neden memnun kalmadınız?
Neden memnun kalmadım kapitone düğmeleri hemen koptu :KK43: süngerleri söndü ezilmiş oldu boyle. 1 bucuk yılda eski gbi duruyo

Ben kullanıyorum 7 aydır hemde teşhir aldım bi problemim olmadı

Batak Enzahome beş para etmez isbilmez bir firmadir iki ayda hasarlı olarak gonderebilidigi ürünü iki aydır da para iadesini yapmadi 3 aydır her gün yeni yalanlar dinliyorum sakın aldanıp almayın

Mobilyaları cok kaliteli ve modellerini cok beğeniyorum köşe takımı almıştım ben hala taş gibi koltuk indirimleri başlamışken değerlendirin bence

Polka koltuk takımım enza homedan yataklı bi koltuk cok memnunum gayet kullanışlı ve kaliteli bi koltuk takımı

Bu msj çok eski ama baktim herkes enzayi önermiş yeni alacaklara yazayim dedim.orfe koltuk takimi aldim 3 ayda 10 yillik koltuk takimi gibi oldu.kumaşi atti tüylenme demiyorum bakin süngerinde çökme oldu.enzayi aradik geldiler süngerinde çökme oldugunu kabul etmediler kumaşini degiştirebileceklerini söylediler.bende kabul etmedim tüketici hakenvheyetine şikayet ettim.ordanda gelirlermi bilmiyorum bekleyip görecegiz.ayrica böyle bir şey alirken şikayetim vara bakin.enza satana kadar müşterinin arkasinda şiddetle tavsiye etmiyorum

X