ene ksmndaki ktrdeme

Tak -tuk tak -tuk heeyy allahım sinir ediyorr benii bu sesssss şifa ver rabbimakannehir o lanet olasıı diçcinin yüzünden başıma bunlar geldii uyuzzz ..Kapısınaa gidip kagıt bırakmak istiyorum o hayvannlü
Tak -tuk tak -tuk heeyy allahım sinir ediyorr benii bu sesssss şifa ver rabbimakannehir o lanet olasıı diçcinin yüzünden başıma bunlar geldii uyuzzz ..Kapısınaa gidip kagıt bırakmak istiyorum o hayvann
lütfen vevap verin aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum dolgu yaptırdıktan sonra başladı kütlemeler sizin geçti mi bişey yaptınız mı

aynı sorun bendede vardı...tek kullanıyodum o zman doktorum bu kütürdürdemelere dikkat et ağzını çok fazla açma sert yiyecekleri ısırark yeme gibi uyarılarda bulundu tedavim bittiğinde kütürdemeler yok denecek kadar azaldı böyle aşırı sert seyleri yemeye kalktıgımda oluo onada dikkat ediyorum..
Sizin ne kadar sürdü bu kütleme sesler aynı sorun bende de var 3 aydır doktor dolgu yaptıedıktan sonra oluştu ve geçmiyor

Bende de ayni sorun var malesef. Ozellikle yemek yerken kutur kutur ses geliyor artik utaniyorum insan icinde birsey yiyemiyorum. Dr bana da gece plagi verdi ve hicbir ise yaramadi. Kuzenimde uzun yillar benzer bir problem yasamis ameliyat olmus oyle gecmis. Ama onun her defasinda cikiyormus, sorun ayni mi bilemiyorum tabi. Onun dislerinde de problem vardi. Uzmana gidip asil nedenini ogrenmek lazim.mafoldumben
Gece plağını alt dişe mi üst dişemi taktınız

bende ilk başlarda çok az kütürdemeler varken diş çekiminden snr arttı. 20 lik dişlerimi çektirirken dişçi öyle bi asıldıki çenemin yerinde kalmasına dua edıyodum bı ara ağzımı açamıyordum özellikle sabahları.agrıyordu yemek yemek olay haline gelmişti daha snr kbb ye gittim doktor film çekildi bişey çıkmadı çeneme 15 er dakıkalık sıcak torba uygulaması verdı bır ıkı antıbıyotık verdı ve eklem romatızması tarzında bısey oldugunu soyledı agrıyan tarafı kullanma dedı sakız falan yasak tabı.ole ole gectı takmayınca daha cabuk gecıyo:lepi:
Ne kadar sürdü iyileşmrniz

Benim de çenem kütürderdi hep ama arada olurdu şimdi sürekli oluyor kahkaha attığım zaman bile kütürdüyor. ıster sert yiyeyim ister yumuşak farketmiyo yine kütürdüyo. Dişçiye gittiğim de uzun süre ağzımı açık tutarsam tam kütürdiyen yer uyuşuyo bi değişik acı veriyo ağrıyo. Ama artık çok rahatsız oluyorum tek yer değil iki yerde kütürdüyor en kısa zamanda gidicem doktora umarım geçer.

X