En beğendiğiniz kore dizileri

Nedense Kore dizilerinden eskisi gibi tat alamıyorum. Senaryosu çoook farklı, her bölümü ayrı bir heyecanlı olmalı, gerilim bol olmalı. Neler olacağını tahmin edememeliyim.

Kesinlikle love rain hem agladim hem guldum etkisinde cok kaldim cok muthisti okadar kore dizisi izledim love rain kadar hicbirinden etkilenmedim..

Simdiye kadar gercekten bisuru kore dizisi izledim daha oncede yazdigim gibi love rain den etkilendigim kadar hicbirinden etkilenmedim fakat bitane daha oldu simdi etkilendigim dizi olarak descendants of the sun yaa okadar harikaydi ki uzun sure etkisinden kurtulamadim bu dizininde :KK200:

1. Love rain
2. Descendants of the sun

Bu iki diziyide cok seviyorum cok etkileyici harika bir dizi mutlaka izlenmesi gerekenlerden:KK36:

Bende en son memories of the alhambra izledim gayet güzel gidiyordu ama finali beni tatmin etmedi malesef spoi vermemek için detaylı yazmıyorum izleyenler bilir zaten bende araştırıyorum şimdi ne izlesem diye ben sadece kore film/dizi takılı kalmıyorum japon,Çin,Taylan hangisi güzel gelirse izliyorum

Dong Yi
Brillant Legacy
Secret Garden

My Name İs Kim Sam Soon
Descendants Of The Sun
The Innocent Man
Playful Kiss
The Heirs
Goblin
Sungkyunkwan Scandal
The King 2 Hearts

Who Are You School 2015
My Girlfriend İs A Gumiho
Coffee Prince
Personal Taste
Love İn The Moonlight

İzlediğim kore dizileri. En beğendiğim ve defalarca izlediğim tabi ki Secret Garden.
Şimdi yeni dizi arayışındayım.

-Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo
-Healar

Bu iki dizi arasında gidip geliyorum :)

Son düzenleme:
Dong Yi
Brillant Legacy
Secret Garden

My Name İs Kim Sam Soon
Descendants Of The Sun
The Innocent Man
Playful Kiss
The Heirs
Goblin
Sungkyunkwan Scandal
The King 2 Hearts

Who Are You School 2015
Coffee Prince
Personal Taste
Love İn The Moonlight

İzlediğim kore dizileri. En beğendiğim ve defalarca izlediğim tabi ki Secret Garden.

-Healar

Healer'ı izlemedim ama Moon Lovers'a bayılmıştım.

Kill me heal me filminin Çin versiyonu varmış geçenlerde tesadüfen gördüm izledim mimiklere kadar herşey aynı yapılmış sadece Perry park biraz farklı birde başrol oyuncusu uymamış gibi geldi bana diğer rollerde pek yadırgamadım ama shin se gi rolü hiç olmamış izlemek isteyen olursa izleyebilir spoi vermiş oldum gerçi ama:KK48:

Healer bitti. Bayıldım mutlaka izleyin.
Şimdi Secret Love izliyorum.
Fazla dram olduğu için erteliyordum ama dayanamadım.
10. bölüme geldim ağla ağla bir hal oldum :)

Dong Yi
Brillant Legacy
Secret Garden

My Name İs Kim Sam Soon
Descendants Of The Sun
The Innocent Man
Playful Kiss
The Heirs
Goblin
Sungkyunkwan Scandal
The King 2 Hearts

Who Are You School 2015
Coffee Prince
Personal Taste
Love İn The Moonlight

-Healar

profilime bak:)

Merhaba hanımlar keşke burayı daha önce kesfetseymisim bende bir kore manyagiyim:)
Şuan çarşamba ve perşembe akşamları yayınlanan "touch your heart" i izlemekteyim. 6 bolumu yayınlandı.
Siz neleri izliyorsunuz ?

X