En beğendiğiniz kore dizileri

Teşekkürler canım sayfa çok durgunlasmis hadi canlandiralim sayfayı ben en son doctors izledim park shin hye nin şimdide hwarang izliyorum tavsiye ederim gu family book ta çok guzeldi

Ben ''W'' ya başladım daha 3.bölümdeyim ama baya sardı :emir_bebek:
Bir de önceden ''Playful Kiss'' i izlemiştim o da çok güzeldi

Ben ''W'' ya başladım daha 3.bölümdeyim ama baya sardı :emir_bebek:
Bir de önceden ''Playful Kiss'' i izlemiştim o da çok güzeldi
W ilk başlarda güzel ama ortalara doğru bir an önce bitsin dediğim bir diziydi. Başrol oyuncusu için katlandım diziye

fated to love you
strong woman
faith
boys over flowers
the heirs
full house
the legend of the blue sea şimdilik bunları izledim devamı da gelecek

Şuraya binlerce kez Goblin yazmak istiyorum. Gong Yoo için başladım tuttum grim reaper'a tutuldum.
En son She Was Pretty izlerken Siwon'a karşı çok güzel hisler beslemiştim :p
Kore dizileriyle ergen yönümü besliyorum. Ayakkabı çıkarıp terlik giymeleri bile kollarımı açıp hepsini sarma isteğine neden oluyor.
Hala yağmur yağdığında "bir Goblin ağlıyor gözleri yaşlı" diye dalga geçiyor eşim benimle :KK70:

o Kadar cok izledim ki simdi another miss ohh izliyorum.sonuna geldim.
Faith
personal tste
oh my venus
heirs
secret garden
kill me hill me
49 days
fated to love ki bununla baslamistim.
bof
i hear yor voice
legend of the blue sea
daha gelmeyen aklima bir suru dizi.Hepside cok güzel

Gu family book izleyen yok herhalde onuda ben yazayım aslında bende çok izledim yazılanların hepsini izledim en son hwarang izledim şu an boştayim bir film bulamadim

En son takip ettiğim ve izleyip bitirdiğim dizi Oh My Venus oldu. Uncontrollably Fond'u merak ediyorum, izleyemedim bir türlü. 2016'dan sonra çıkan dizileri takip edemedim zaten stajdan dolayı, Oh My Venus ya da Playful Kiss tadında önerebileceğiniz dizi var mı? :halay:

Kanal 7 de aşka yolculuk moon lovers
İlk izlediğim Kore dizisi çok etkikeyici 4. Prens Hee Soo ve diğerleri ne güzel oynuyorlar ikinci sezonunda varmış bu dizinin ama nette bulamadım onerdiklerinize bakacağım

Kanal 7 de aşka yolculuk moon lovers
İlk izlediğim Kore dizisi çok etkikeyici 4. Prens Hee Soo ve diğerleri ne güzel oynuyorlar ikinci sezonunda varmış bu dizinin ama nette bulamadım onerdiklerinize bakacağım
Çok sevdiğim dizilerden bir tanesi. Ben önceden internette izlemiştim. 2. sezonu yoktu sanırım. Olacak deniyordu ama olmadı. Sanırım karakterlerin ve senaryonun farklılaştığı bir versiyonu vardı. Süresini hatırlamıyorum ama kısaydı. Ben o versiyonu sevmemiştim. Çok havada kalmıştı. Keşke hiç yapılmasaymış.

X