Emziriyorum, diyet arkadaşı arıyorum

5 Aralık akşam yemeği hariç diyetime uydum. Tempolu bir tür yaptım ve gün boyu Oğluşumla dans ettik. O kadar dans ettik ki bir gün boyunca 4 kere alet değiştirdim :))

Diyeti 4 gün uygulayabildim. Eşim askerden geldiği için biraz ara vereceğim. Ama midemin baya küçüldüğünü hissediyorum. Bu 4 günde 1 kilo vermişim. Tabi bence kazandığım kas da vardır içinde. Kaldı 4 kilo. O yüzden tebrik ediyorum kendimi :)) bu süreçte spora devam edeceğim. Tekrar başladığımda yine günlük yazmayı planlıyorum inşallah

Diyeti 4 gün uygulayabildim. Eşim askerden geldiği için biraz ara vereceğim. Ama midemin baya küçüldüğünü hissediyorum. Bu 4 günde 1 kilo vermişim. Tabi bence kazandığım kas da vardır içinde. Kaldı 4 kilo. O yüzden tebrik ediyorum kendimi :)) bu süreçte spora devam edeceğim. Tekrar başladığımda yine günlük yazmayı planlıyorum inşallah
4 günde 1 kilo çok iyi 🥰 maşallah azmine 😘 darısı başıma inşallah 🥰

Kızlar yanlış bilgilendirmek istemem ama diyet yapmaya kalktım sütüm azalır gibi oldu . Bol yeşillikli beslendim bol su içtim ama tatlı bişey yemedimmi sütüm azalır gibi oldu . Şuan herşeyden yiyip akşam yemeyi kesiyorum bol su içiyorum ve böylelikle 2 kilom gitti

X