Emziriyorum, diyet arkadaşı arıyorum

sumeyyeayr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2023
16
14
27
Bebeğim 11 haftalık. Doğumdan sonra 5 kg fazlam kaldı ama ben ekstra 10 kilo daha verip zayıflamak istiyorum. Yani 15 kg verme hedefim var. Bana bu yolda bir arkadaş arıyorum, beraber zayıflayacağımız

Bebeğim 11 haftalık. Doğumdan sonra 5 kg fazlam kaldı ama ben ekstra 10 kilo daha verip zayıflamak istiyorum. Yani 15 kg verme hedefim var. Bana bu yolda bir arkadaş arıyorum, beraber zayıflayacağımız
Ben de varim. 6 aylik bebegim. 10 kilo fazlam var yaklaşik. Ama ne yaptiysam gitmediler. Emzirmiyor olsam her turlu verirdim ama su an sutum azalir korkusuyla da ac kalmamaya calisiyorum. Ne yapıcam bilmiyorum kitlendim bu kiloda

Kızlar öncelikle bir program var ben onu indirdim kalori takip diye . Yediğimi içtiğimi yazıyorum günlük kalori miktarımı gösteriyor . Ekmeği , şekeri, hamur işini azalttım . Kahvaltımı sıkı bir şekilde yapıyorum . Öğlen meyve ,bir kase yoğurt , süt arttırıcı çayımı içiyorum . Biraz hafif egzersiz yapıp evde yürüyüş yapıp uyuyorum . Saat 4 yada 5 gibi yemeğimi yiyorum . Akşam bol yeşillikli salata bir kase yoğurt ve bol su içiyorum . 1 ay bu şekilde düzenli gittimi kilo verdiğimi hissediyorum .

Emzirirken bilakis daha güzel kilo veriliyormuş çünkü süt ürettiğimiz için oturduğumuz yerden spor yapıyormuşuz gibi bir enerji gidiyormuş bizden. Süt üretme mevzusu da yemekle alakalı bir şey değil aslında. Su ve bol yeşillikle sütte hiç azalma olmuyor. Ben doğumdan sonra bir hafta diyet yaparak 3 kg verdim sonra devamını getiremedim. Şu anda da işte 5 kg kaldı. Geçenlerde DIYETİSYENE gittiğimde bana üç liste verdi İsterseniz onu 2şer hafta deneyelim. Dileyen kendi bir liste hazırlasın. Birde sporla birlikte devam edelim. Spor olacak da zumba iyi oluyor. Pazartesi beklemeyelim yarın başlamaya var mısınız?

İlk liste bu

Eklentiler

• 77186.jpeg
    77186.jpeg
    82,4 KB · Görüntüleme: 105
Bugün 2 Aralık ve ben diyetimi uyguladım. Üstüne de çok güzel bir spor ve yürüyüş yaptım. Bakalım 1 haftada neler değişecek

3 Aralık diyetime öğlen hariç uydum. Bol bol spor yaptım. Zumba yaptım. Oğluşumla beraber yapıyoruz. Çok mutlu oluyor. Artık hareketleri yaparken zorlanmıyorum ve süreyi baya uzattım :))

Grubunuzu şimdi gördüm 3,5 aylık bebeğim var emziriyorum püzoom üzerinden spora başladım ben de hocayla haftada iki kere olmak üzere. yapabilirsem 2 gün de ben hareketleri tekrar edeceğim beslenme listesi de verdiler bana da. Yol arkadaşı arıyorum 🤭

4 Aralık, diyetime tam uydum fakat sabah biraz kaçırmış olabilirim :))
1 buçuk saat yürüyüş yaptım. Bol su içtim. Bugünlük vücudumu dinlendirmek istedim. Spor yapmadım. 1 hafta boyunca tartılmayacağım. Çok merak ediyorum. Gerçi hassas bir tartım olsa da yağ kas kilo ölçümü yapabilseydim keşke

X