Emziren anne diyeti

Bakalım istiyorum aslında ikinciyi kardeşi olsun diye ama hayat ne göstericek bakıcaz 🤭
Hayırlısı olsun hakkınızda her zaman 🤩
Günaydın çok sıkı kurallar yoksa bende aranıza geleyim.motive olmak ve motive etmek istiyorum.gitsin kilolar 🤭
Günaydın katı kurallarımız yok çok kasmadan vermeye çalışıyoruz cuma günleri tartı günümüz bugünden tartılıp başlayabilirsin 🥰

Hayırlısı olsun hakkınızda her zaman 🤩

Günaydın katı kurallarımız yok çok kasmadan vermeye çalışıyoruz cuma günleri tartı günümüz bugünden tartılıp başlayabilirsin 🥰
66.6 kilo hergun tartıldığım için 🤭 çalışıyorum bir yandan bir yandan emzirme olayı olunca katı diyet yapamıyorum.gobek gitse ne iyi olur ya

66.6 kilo hergun tartıldığım için 🤭 çalışıyorum bir yandan bir yandan emzirme olayı olunca katı diyet yapamıyorum.gobek gitse ne iyi olur ya
Göbek hepimizin sorunu inşallah gidecek 😀
Günaydınnn
Başlangıç 82.9
Bugün 82.1 regl olmama bağlıyorum haftaya daha iyi olur inşallah 🤗
Gene iyi canım vermişsin ya ona bak 🤩
Beraber verelim kiloları ozaman . Sabahtan bu yana 0.5 lt su icebildim.abur cubur ve ekmeği kestim bugun itibariyle
Ekmeği kesme de yerine tahıllı felan yiyebilirsin hem süte de faydası olur

Ben bu sabah kendi tartımda tartıldım 76.8 🥲🥲

Aslında doğru düzgün bir şey yediğim yok, günüm daha çok oğlanı yedirmekle geçiyor. Şu tatlıyı kesip, harekete biraz daha ağırlık vermem lazım bir an önce😭

Selam kızlar bugünkü menüm

Sabah 2 tane lor peynirli yumurta, 7 zeytin, 2 biber, 1 çeri domates, 10 fındık, 1 dilim ekmek
Ara öğün yarım armut 10 fındık
Akşam yarım kase sebze çorbası, fırın köfte, patates, dereotlu yoğurt ekmek
Ara öğün frappe

Selam kızlar bugünkü menüm

Sabah 2 tane lor peynirli yumurta, 7 zeytin, 2 biber, 1 çeri domates, 10 fındık, 1 dilim ekmek
Ara öğün yarım armut 10 fındık
Akşam yarım kase sebze çorbası, fırın köfte, patates, dereotlu yoğurt ekmek
Ara öğün frappe
Süper bugün çok dikkat etmişsin 😀

Kızlar cevizli su içebilirmişiz nette okudum daha önce ben içiyordum metabolizmamı hızlandırıyordu gerçekten bugünden itibaren ıslatacağım akşamdan

Bugünkü menü

Sabah 4 elma dilim patates, 2 yemek kaşığı biber kavurma, 1 dilim peynir, 7 zeytin 10 fındık 10 kuru üzüm 1 dilim ekmek
Araöğün yarım armut, şekersiz çay
Akşam 5 köfte, 4 elma dilim patates 2 dilim ekmek
Araöğün 1 dilim baklava, 1 tulumba, 6 tane çekirdek şekersiz çay (misafirlikteydik)
Araöğün frappe

Bende liste yok canım hepimiz grupta emziren anneyiz çok kısıtlamadan bişeyler yapmaya çalışıyoruz
Mehtap yakutun youtube da emziren anne örnek diyet listesi var onunla başlmayı düşünüyorum fikirlere açığım

İlk sayfada bunu yazmışsın ya burdaki örnek diyet listesi ne diye sormuştum canım.merak ettim yoksa biliyorum emziren anne diyeti yapiyoruz

X