Emziren anne diyeti

Bugünkü menü
Sabah 11.00 kahvaltı 2 yumurta 1 domates 1 salatalık 1.5dilim peynir 7 zeytin 1 şeftali 1 dilim helva 2.5 dilim küçük tam buğday ekmeği
Araöğün 14.00 1 kase aşure
Akşam 18.00 1 tabak mantı
Araöğün 19.00 frappe

Diğer oğlum 9 aylıktı ben diyete başlamıştım çok rahat ilerledim takımla beraber bu sefer küçük ve sadece anne sütü aldığı için çok yemekten de kısmak istemiyorum ama yedikçe de acıkıyorum 🫣
Ben bile tek çocukla spor yapamıyorum ama tek diyebileceğim abur cubur yemeyip normal yemeğini yesen birde az hareket edebilirsen belki öyle olur yoksa 3 aylık bebeyle zor diyet

Ben bile tek çocukla spor yapamıyorum ama tek diyebileceğim abur cubur yemeyip normal yemeğini yesen birde az hareket edebilirsen belki öyle olur yoksa 3 aylık bebeyle zor diyet
Abur cubur yemiyorum çok ama düzensiz besleniyorum ha iki gündür Fastfood tükettim ama tatlı yiyorum bir de 🥲

66,20 ile başladım 4 hafta oldu 5 kilo verdim 61,30 um şuan ama ilk haftalarda 1 kilo 1 kilo verirken bu hafta aynı yememe rağmen 200 gr vermişim diyetisyene gidiyorum ama neden vermem zayıfladı bu kiloda kalırmıyım ki artık aynı yiyorum aslında ne yapmam lazım metabolizmam hızlasın

66,20 ile başladım 4 hafta oldu 5 kilo verdim 61,30 um şuan ama ilk haftalarda 1 kilo 1 kilo verirken bu hafta aynı yememe rağmen 200 gr vermişim diyetisyene gidiyorum ama neden vermem zayıfladı bu kiloda kalırmıyım ki artık aynı yiyorum aslında ne yapmam lazım metabolizmam hızlasın
Yeme şeklini değiştirseniz belki faydası olur 3 öğünse 2 öğün gibi yada 1 gün fazla yiyip ertesi gün dengelemek gibi

Kızlar ben evde değilim yarın baskülüm maalesef yok elimden geldiği kadar yediklerime dikkat ediyorum kimse menü yazmadığı için bende yazmıyorum

Selam 👋 bir haftadır diş ağrım var yarın çekilecek bir çoğu da çürük tedavi edilecek 🤕 biran önce sağlam bir diyet yapasım var bir türlü beceremedim ya yaz diye mi bilmiyorum ödemlerim de gitmiyor aslında çok fazla da yemiyorum ama sanırım uyku düzeni de etkiliyor ondan 😵‍💫

Bende diyete devam ediyorum 22 martta dogum yaptim. Doguma 115 kilo ole girdim. Hamilelikte cok fazla.kilo aliyorum. Suanda 88 kiloyum. Hedefim 80 az kaldi. Tabi arada kacamak yaptigimda oluyor. Peki ya sizde durum.nasil

X