Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Bugunki menum hic paylasmasammi bilemedim
Sabah 8h30 kucuk bir cikolata kek iki dilim peynir

Oglen 13h00 tavada iki yumurta bir dilim pide

Aksam 19h uc mini hamburger ev yapimi
Bir litre su Cordelia Cordelia Elhan Elhan (bugun cok yorucuydu evde yemek yapamadim hazir kofteler vardi hamburger emegine koyup yedik malesef Eki Görüntüle 3408518
Her minik hamburger hayal ettiğiniz vücuttan uzaklasmaniza neden olur . 😭 Kamu spotu
Ne diyeyim afiyet olsun canım 😘

Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Merhaba canım hoş geldin. :KK68: Sayfamızı görüp yazma cesareti gostermekle ilk adımı attın tebrikler. :KK5:Biliyorsun başlamak bitirmenin yarısı derler. :rapci:
Dertlerine yanmayı şimdilik bırakalım yağları yakalım böylelikle bir kısmını burada çözmeye başlariz gerisi gelir inşallah. :dua:

Afiyet olsun canım menün güzel. Güllaç yedin mi şu ana kadar bilmiyorum ama yarım dilim yersen daha güzel olur.

Afiyet olsun canım, muhteşem bir menü, sporun da harika.

Afiyet olsun canım, çok güzel bir menü.

Afiyet olsun canım menün de sporun da çok güzel.

Afiyet olsun canım, çok güzel menü.

Afiyet olsun canım çok güzel menü.

Afiyet olsun canım, menün çok güzel. diğer günlerini hatırlamıyorum ama menülerin bu şekildeyken kilo verememen hareketsizlikten olabilir. Ya da bazı değerlerinde sıkıntı vardır ve vermeni engelliyordur.
Teşekkür ederim kaptan inşallah yüzünü kara çıkarmıcam 🙏 bi şişliğim var kabızlığa bağlı ama halledicez inşallah

Selamlar💙💙💙
Dünkü menüm

Sahur 2 dlm ekmek 2 yum. Haşlama 5 zeytin az peynir

İftar 2 kepçe ezogelin çorbası , tavuk sote salata,2 kaşık pilav 2 dlm ekmek
🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
Bugünkü menüm

Sahur 1 yum haşlama 5 zeytin

iftar 3 kepçe tavuk suyu çorba, 1 kaşık pilav , 2 tavuk baget fırın 1 tabak bamya, ev yapımı spangle 🙈

su 1.5 lt
Spor tüm gün koşturdum 2.5 saat rahat yürüdüm 150.3 450 p. Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
arke arke
Afiyet olsun canım 😘 Sahur + iftar dört dilim ekmek yemişsin . :KK14:napacayiz bademim. Diğerleri gayet güzel. :super:

Son düzenleme:
28 mart perşembe
arke arke Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.30
1 d tam buğday
Peynirli omlet

Öğle 12.30
5 tane sebzeli fırın mücver
2 kaşık yoğurt

Akşam 17.30
1kase yoğurt çorbası
1 kaşık pilav
1 kase salata
1 kase beşamel soslu mantarlı tavuk

21.30
2 tane fındıklı hurma topu
10 tane çağla badem

Su 2 lt

Spor
40 dk reformer
Adım 4.560
Afiyet olsun aşkitocum. :KK60: Bu reformer senin yağları yaktığı gibi beni de yakacak :KK14:

Anladım canım kusura bakma üzdüysem. 😞
Yok canim annem ölmüste olabilirdi. Boyle seylere uzulmem ki.
Belki anlayanlar olmuştur canım. ben bir şey aldım diyorsam bilki kafayı yemişim. Çok üzülmüşüm Ama ne olursa olsun dünyadaki en değerli kişi için sağlam duracağım. Yani kendim için umarım sende mutlu olursun🙏🙏🙏
Evet ya zaten agladim uzuldum gecti bitti. Onume bakiyorum. O kisi bitti gozumde bana kusmedin di mi yazmis. Yok dedim. Normalde canimli falan konusuruz o anlamistir benim ona darildigimi. Zaten ben o kisi icin aglamadim icinde bulundugum durum beni aglatti, ailemin yanimda olmamasi uzakta olmam, cocuklari birakacak kimsem olmamasi falan....

Ama hepsini aşarim ben gucluyum... :)

Bir ayda 3 kilo çok fazla değil mi 🤔
Değil canım verecek 5-10kilosu yok onun
Yağ kadar ödem de sorun onun için. Zaten yazmış ya yarışı yağ yarışı su diye.
Pıtır pıtır gidecek inşallah bu hızla 😍
Ben öğlen çok geç yiyince akşama yemek yapmadım, oğluma da wrap şeklinde yaptım çok seviyor. Ondan arta kalanı yemiş gibi oldum. Yarın ton balığını yersin canım, hem tartı öncesi hafif olur bence.
Afiyet olsun ♥️
Yarın ve öbür gün iftara davetliydim 🙄
Koca değil evlatlık alıyoruz zaten :KK62:
Abla sıfırdan başlayanlar var bu işe 😅
Minnacıklardı gerçekten aslında yumurta tıkamıştı bile ama ılerleyen saatlerde acıkmamak ıcın saatınde yıyım dedım
Oruca dönsem mi diyorum tekrardan gececegı de yok öksürüğün bılmıyorum
Mthn83 Mthn83 kafesımı yaptırdım kocama 😂
Şifa olsun inşallah ♥️
insallah :KK48: 10 sene sonra neden beni tutmadiniz diye gelmeyeyim de :confused::confused:
Allah esirgesin ♥️
Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Hoşgeldin 😍
Şöyle bir olumlama yap kendine. Zayiflayalim ki hem hamileliğim kolay geçsin hem bebeğim rahat yerlessin 😍
İnanmak başarmanın yarısı ♥️
Yağlar gidince hormonal dengelerde değişiyor ♥️

Hoş geldin canım ❤️ilk sayfada form var doldurursan seni tanırız. kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin çocuğun var mı ilk mi olacak hayırlısıyla
🙏

Değil canım verecek 5-10kilosu yok onun
Yağ kadar ödem de sorun onun için. Zaten yazmış ya yarışı yağ yarışı su diye.
Pıtır pıtır gidecek inşallah bu hızla 😍

Afiyet olsun ♥️
Yarın ve öbür gün iftara davetliydim 🙄

Abla sıfırdan başlayanlar var bu işe 😅

Şifa olsun inşallah ♥️

Allah esirgesin ♥️

Hoşgeldin 😍
Şöyle bir olumlama yap kendine. Zayiflayalim ki hem hamileliğim kolay geçsin hem bebeğim rahat yerlessin 😍
İnanmak başarmanın yarısı ♥️
Yağlar gidince hormonal dengelerde değişiyor ♥️
Aa evet görmemişim ♥️

X