Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Öncelikle geçmiş olsun canım, afiyet olsun bence kötü değil menün. Sporun da çok güzel.

Afiyet olsun mutluannem menün de sporun da suyun da çok güzel.

Afiyet olsun canım, akşam çok geç olmadığı ve adımların güzel olduğu için kabul edilebilir olmuş bence.

Afiyet olsun canım, menün ve adımların güzel.

Bence çok değil canım, gayet güzel. Afiyet olsun.

Afiyet olsun canım, menün güzel olmuş. Akşamki kuruyemişler su tutabilir sadece.

Afiyet olsun canım, güzel menü.

Canım iftar saati hem rafine şeker hem de meyve şekeri açısından fazla olmuş. Canının tatlı çekmesi normal ama biraz fazla olmuş. tatlı ihtiyacını giderecek daha sağlıklı şeyler tüketmeye çalış canım.

AFiyet olsun canım, menün ve sporun güzel olmuş.
Teşekkürler kaptan unarimoyledir ikiyuz gram artiyim🙈

Çok güzel anlattın. Daha önce online olarak bir grup terapisine katılmıştım. Orda ufak bir inceleme sonucunda kendime karşı daha çok şefkatli olmam gerektiği ortaya çıkarılmıştı. Bu yazdıklarında biraz daha anlamaya başladım. Evet şefkatli olmak istiyorum kendime karşı belki bunun yöntemini bilmiyorum ama dediğin gibi sabahları güzel sözler söyleyerek başlayabilirim kendime🌸
Yavaş yavaş oluyor canım inan bana kendinle konuşman lazım canım kendim çok güzelim çok tatliyim ne kadar da mutluyum huzurluyum harikayım demen lazım başlarda komik geliyor vs… zamanla kendinden de olsa ihtiyacın olduğunu ve çok iyi geldiğini göreceksin. Deli saçması gibi görünüyor olabilir ama inan bana değil ❤️

28 Mart menüm
Sahur yok
İftar
2kase mercimek çorbası
Bir tabak yumurtalı ıspanak
Bol yeşillik,marulun içine yeşil soğan ve maydanoz koydum yedim 😂
Bir lokma ekmek,
Bir havuç
İki lokma gofret,bir avuç patlak mısır, küçük muz, bir dilim elma,bir dilim armut,6 yakın fıstık.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke misafim vardı son an bir nine komşumun annesi benim yürüyüş kaldı🥴

Benim şuan konut kredisi gibi iliskim var 7 sene 4 senesini unvde beraber yanyana gecirdik 6 aydirda nisanliyiz bakalım şuana kadar çok asiri sorunlar yaşamadık 🧿 (aile hariç)
İnşallah yurtdışı olursa aileden uzak olacaksınız sanırım. Yakın olunca aile aşılamaz bir probleme dönüşebiliyor maalesef.

Ailesini sevsin düşkün olsun ama ailesine karşı seni korumuyorsa seni savunmuyorsa ya da herhangi bir durum olduğunda bariz şekilde onlardan taraf oluyorsa tarafsız kalmıyorsa işler sakattır söyleyeyim
Öyle güzel anlatmışsın ki, araya aile girince ve erkek buna dur demeyince işler sarpa sarıyor. Ablam çok çekiyor bu durumdan maalesef.

soyle annesi babasi vefat etti kisa sure once duskun olabilcegi bir ailesi yok malesef:KK43: tanidigim kadariyla iyi insanlardi tabi cok oyle zaman geciremedim, sorun benim ailemde biraz ama hal oldu nisandan sonra, babam kultur farkliligindan dolayi sicak bakmadi cok ama karsi tarafa yansitmadik bunu kendi ailemiz icinde cozduk fakat benim icin zor surecti hem karsimdaki anlamasin hem aileyi ikna et, o kadar kilo bosuna alinmadi :KK48:
Allah rahmet eylesin canım, sen de aileni engellemişsin zaten, nişanlına bir şey yansımamış. Bence olması gerekeni yapmışsın.

Mesela sevdiğim yiyeceklerden de yiyebiliyorum. Tatlıysa tatlı yani. Baya doyurucu listelerim var. Soruyor mesela neyi seviyorsun en çok neyi özledin gibi ona göre listeye ekleyeyim diyor. Bu olmaz yiyemezsin demiyor. Bak güneş açtı dondurma perileri gelebilir ne dersin ?diyor 🥰 Bir de sıkı takipte sürekli bir sorun var mı ? nasıl gidiyor ? diye soruyor. Motive edici şeyler söylüyor vs.
Diyetisyenim Gizem Demirci
Herkese böyle bir diyetisyen lazım canım, Leyl35 Leyl35 sağolsun seni doğru kişiyle buluşturdu.

evet aile ne derse cikiyor, ama tanidiktan sonra fikirleri degisti ve kabul ettiler, allah herkes icin hayirlisini nasip etsin
benimkiler de çok karşı çıkmışlardı, babam benimle küsmüştü falan. Sonra tanıyınca çok sevdiler. Neler yaşadığını tahmin edebiliyorum o yüzden.

Herkese böyle bir diyetisyen lazım canım, Leyl35 Leyl35 sağolsun seni doğru kişiyle buluşturdu.
Evet ya tam zamanında buluşturdu hem de inanılmaz 🙏 ben böyle kalacağım moduna girip endişe krizleri geçirmek üzereydim (ki bunun için antidepresan kullanıyorum olmasın diye herşey için endişe ederim de ben🥴. ) Harika oldu herşey çok şükür 🙏

Son düzenleme:
İçime kapandım. Bazı şeyleri de çok takıyorum kafama. İrdeledikçe irdeliyorum. Bundan kurtulmak için birkaç yeni ortamlara girdim yeni insanlar tanıdım. Ehliyet kursuna yazıldım. Spora başladım. Birçok şeye birden atıldığımı hissediyorum. Bilmiyorum.
Hepsi güzel kapılar açsın, güzel insanlar getirsin sana canım.

28 mart perşembe
arke arke Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.30
1 d tam buğday
Peynirli omlet

Öğle 12.30
5 tane sebzeli fırın mücver
2 kaşık yoğurt

Akşam 17.30
1kase yoğurt çorbası
1 kaşık pilav
1 kase salata
1 kase beşamel soslu mantarlı tavuk

21.30
2 tane fındıklı hurma topu
10 tane çağla badem

Su 2 lt

Spor
40 dk reformer
Adım 4.560

Elhan Elhan arke arke
Kahvaltı etmedim
Öğlene doğru 2 hurma yedim
16.00 gibi 2 yumurtadan omlet yedim
Akşam iftar
Kanat airfreyde 7-8 adet
Makarna 1 kaşık
Yarım içli köfte
Yarım ayva tatlısı

Su 1.5 lt oldu

Ara iki dilim elma bir dilim armut bir halka portakal
Afiyet olsun canım menün güzel.
Selamlar💙💙💙
Dünkü menüm

Sahur 2 dlm ekmek 2 yum. Haşlama 5 zeytin az peynir

İftar 2 kepçe ezogelin çorbası , tavuk sote salata,2 kaşık pilav 2 dlm ekmek
🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵🩵
Bugünkü menüm

Sahur 1 yum haşlama 5 zeytin

iftar 3 kepçe tavuk suyu çorba, 1 kaşık pilav , 2 tavuk baget fırın 1 tabak bamya, ev yapımı spangle 🙈

su 1.5 lt
Spor tüm gün koşturdum 2.5 saat rahat yürüdüm 150.3 450 p. Cordelia Cordelia
Elhan Elhan
arke arke
Afiyet olsun canım, supangle dışında iki gün menün de çok güzel.
28 Mart menüm
Sahur yok
İftar
2kase mercimek çorbası
Bir tabak yumurtalı ıspanak
Bol yeşillik,marulun içine yeşil soğan ve maydanoz koydum yedim 😂
Bir lokma ekmek,
Bir havuç
İki lokma gofret,bir avuç patlak mısır, küçük muz, bir dilim elma,bir dilim armut,6 yakın fıstık.
Elhan Elhan Cordelia Cordelia arke arke misafim vardı son an bir nine komşumun annesi benim yürüyüş kaldı🥴
Afiyet olsun canım, menün güzel olmuş.
28 mart perşembe
arke arke Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.30
1 d tam buğday
Peynirli omlet

Öğle 12.30
5 tane sebzeli fırın mücver
2 kaşık yoğurt

Akşam 17.30
1kase yoğurt çorbası
1 kaşık pilav
1 kase salata
1 kase beşamel soslu mantarlı tavuk

21.30
2 tane fındıklı hurma topu
10 tane çağla badem

Su 2 lt

Spor
40 dk reformer
Adım 4.560
Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel.

Bugunki menum hic paylasmasammi bilemedim
Sabah 8h30 kucuk bir cikolata kek iki dilim peynir

Oglen 13h00 tavada iki yumurta bir dilim pide

Aksam 19h uc mini hamburger ev yapimi
Bir litre su Cordelia Cordelia Elhan Elhan (bugun cok yorucuydu evde yemek yapamadim hazir kofteler vardi hamburger emegine koyup yedik malesef
Screenshot_2024-03-28-21-28-32-85_826f97d1fe8293fa8f91a105666a5dca.jpg

X