Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Cordelia Cordelia Elhan Elhan

13 Mayıs menüm

Sabah 2 kahve

Saat 11
nohut yemeği salata peynir
2/3 çay

Ara öğün
1 kahve 1 mantar kurabiye
kızımın okulu için yapmıştım tadına baktım 🫣umarım sabah tartıda oda benim tadıma bakmaz😂

Akşam
fırında tavuk patates bir patlıcan da eklendim diyet için patatesten daha güzel ve az kalorili oluyor.
1 bardak ayran

1 litre su

Hayırlı geceler kızlar
Dün yoğun geçti, maalesef beslenme bozuk oldu
Bugün nerdeyse tüm gün başarısı yaşadım, çok uzun yattım
Bugünde beslenme bozuk
Tuhaf duygular içindeyim, ne yapsam tatmin olmuyorum, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
Gelip sizin de canınızı sıkmayım dedim, yarın yeni gün, inşaAllah biraz hayattan keyif alacak bişeyler bulurum
Hepinizi öpüyorum 🥰
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanım 2 gün menü yazmayım, yarın düzenli menüyle devam ederim 🥰

Bizimki aşı kartimizda vardır. Ama sağlık müdürlüğünden dilekçe ile isteyebilirsin canım.
Rutin asilarla ilgili bir cevap verirler. Red dilekçesi yoksa rutin aşıları olmusuzdur
asi kartimi annem kaybetmis :KK43: ilk saglik mudurlugude vermiyor belki bask bir yol vardir diye dedim. basvuru yaptigim hastane asi olduguma dair belge istedi mecbur tekrar olcam

menumm
sabah
beyaz ekmek arasina domates koyup yedim azicik sadece midemi tutsun diye dis agrisindan olcektim :KK43:

ogle; 2 tane kofte

aksam; 3 tane kofte birazcik ekmek yine bu kadar
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee Elhan Elhan
Afiyet olsun Serapcim. :KK200:
Diş ağrın geçti mi birazcık. Geçen haftalarda bu ağrı beni hayattan koparmisti ne yaşadığını tahmin edebiliyorum. Allah şifa versin kuzum.

ilk gun menumu paylaşayım o zaman
Sabah
Peynir zeytin yeşillik iki yumurta iki dilim ekmek
Ara 10. Adet taze kayısı
Aksam
İki biber dolma salata iki kase cacık
İlk gun diye galiba elim surekli atistirmaliklara gitti çocukları doyururken ağzıma atmalar falan oldu
40 dk hafif tempo yürüdüm Elhan Elhan yarından itibaren fotograflayacagim inşallah.10 gun raporluyum cuma günü troid ameliyatı oldum.10 gunde en azından 90 i goreyim istiyorum
Afiyet olsun canım 😘 Geçmiş olsun Allah şifa versin. :dua:

Hayırlı geceler kızlar
Bugünde beslenme bozuk
Tuhaf duygular içindeyim, ne yapsam tatmin olmuyorum, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım
Gelip sizin de canınızı sıkmayım dedim, yarın yeni gün, inşaAllah biraz hayattan keyif alacak bişeyler bulurum
Hepinizi öpüyorum 🥰
Ceeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeee kaptanım 2 gün menü yazmayım, yarın düzenli menüyle devam ederim 🥰
Kahrin da hoş lütfun da aşk olsun canımızı sikmazsin . Bugün daha iyi hissetmeni dilerim fezom. :dua:

Dun iştahım çok açıktı anlam veremedim artı çıkacağım biliyorum menüye geçeyim 13 Mayıs menü
Sabah 9
Küçük krep,kk peynir bir tabak dolu dolu cacık
Öğle ve sonrasi
Küçük kâse yayla corbasi,
Bir kase çekirdek, 3 yeni dünya,4 erik,2nektari, komşumla kahve, 5 badem şekeri, bir parça cezerya
Akşam 7 de
Bir kase erişte çorbası
Elhan Elhan , Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia Screenshot_20240514-065944.png
Yürüyüş 12 bin adım

Hayırlı geceler kızlar
Bugünde beslenme bozuk
Hepinizi öpüyorum 🥰
İnşAllah canım 🤲 ❤️😘İyi olman dileklerimle🫶

X