Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Screenshot_20240512_162455_Instagram.jpg

Diyetteyim diye tatlıları bırakıp yeşillik yemek zorunda olduğumda, yesilligi yerkenki aynaya yansıyan mutlu goruntum 😁
Nasıl bir cümle oldu ya :)

Eki Görüntüle 3200248
İlaclarim ve ben :işsiz:
Midemde yara sonrası oluşan iltihaplanmaya karşı( doktorun açıklaması böyleydi) bu ilaçlar verildi. Bir ay sonra test( antijen testi) yapılıp sonuca göre yol izlenecek. Süreç bu şekilde Saracim.
@sara_28
Heliko pilori bakteri tıptaki adı.
Òncelikle geçmiş olsun. Bende de helikobakteri çıktı.Bana Bizmopen , Nidazol ve tetra ilaç yazdı doktor. 1 haftadır kullanıyorum. Resmen Pert oldum. Daha bir haftam var. Sizde de yan etkileri oluyor muydu? Bu bakteri sizde de nefes darlığı yapıyor muydu? Yoksa ilaçların etkisinden mi bu nefes darlığı anlamadım?

Ben azim ettim dedim bu cümleyi Almanca yazacağım sonuç olarak yazamadım 😂😂😂😂😂😂
Dur ben İngilizce deneyeyim
When i have to eat green vegatables because of İ'm on diet , this is the wiew of my happy face on the mirror
Yazdım heyo translate falan yok zaten turizmciydim ben İngilizcem iyidir afgsgsg☺️☺️☺️
Ama bir anda söyle deseydin soyleyemeyebilirdim :KK70:

Kızlar maçlar bitti son maç biraz olaylıydı ama olsun 😁Şimdi eve gidiyorum Az önce markete uğradım Belki de 2-3 ay sonra ilk defa abur cubur almadan çıktım süt ve bitki çayı aldım çikolatalara baktım baktım onlar bana baktı ben onlara baktım bir bakıştık bakıştık ve almadım😄😄
Cok iyi yapmissin bravo😎🤛🏻🌸 bende evde stok bulundurmuyorum, canı isteyen alsin yesin diyorum😀

Menüsü yazayım kızlar
Akşam uyuyakalabilirim
Sabah 9
1 domates peynir

Saat 13.00 gibi
1 topkek

Saat 19.00
Biraz pilav :KK43:
1 adet kızarmış tavuk
2 sarma
1 bardak cay
Suya şimdi başlıyorum 3 litre bitmeden uyumayacağım inşallah