Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Çok üzücü ..... bu kadar değersizleştirirsen öğretmenini olacağı bu maalesef.

Sistematik yapılan hatalar o kadar çok ki..
Zamanında zor bir okulda çalışmıştım.
Sorunlu Öğrenciyi cezalandıramıyorsun
Okuldan atamıyorsun
Çok olsa uzaklaştırma var onu da son raddeye gelince ancak yaparsın o zaman da zaten başka bir okulda baş belası oluyorlar.

Kendini parçalasan kurtaramayacağın bir öğrenci için bütün sınıfın da ders işleyişi bozuluyor..

Sonuç : çocuk kendi gibi olan çekimser çocukları da cesaretlendirip grupça sorun çıkarıyor....

Şiddete meyilli mi çocuk uzaklaştır gitsin.

Öğretmenine bununuapan yıllardır akranlarına sorun çıkartmıştır zaten, perşembenşn geleceği çarşambadan bellidir. tesbit et gönder gitsin.

.....söylenecek o kadar çok şey var ki....yazık ama emeklere yazık...
Öyle çocukların ebeveynlerine de bakacaksın. Vaktiyle benim küçük oğlum arkadaşına uyup okuldan uzaklaştırılma cezası almıştı, ne kadar üzüldük, çare aradık, son çare oğlumuzu o ve onun gibi çocuklardan uzaklaştırdık, hamdolsun şimdi iyi 🤲🏼.
O dönem çocuğun annesiyle biryerde karşılaşıp konuyu açtım, kadın oğlunu savunuyor 😳, okul çocuğa ceza vermemiş, çocuk okula ceza vermiş gibi 😳. Okul oğlumu haketmiyor dedi. Oğlumu o çocuktan uzaklaştırdığımızı duyunca eşime küfretmiş, oğlan ulu orta heryerde annesinin ettiği küfrü eşim için söylemiş, bunuda çocuklar duymuş, çocuğu gördüğümüz yerde döveceğiz dediler, zor zapdettim. Bende kadınla görüşmeyi kestim. Not: eşimin hiçbirşeyden haberi yok 🤭

Hemen bir menü bildirimi yapayım ki ekstra kaçamağım olmasın ♥️

10.05.2024 Menüm - Z Raporum 🎶

İlk Öğün

-2 yumurta çılbır ( üzerine yarım yemek kaşığı biberli yağ)

İkinci Öğün

-8 yk az yağlı patlıcan musakka
-1 orta kase az yağlı salata

Yatana kadar 2.5 lt suya tamamlayacağım.

Eklentiler

• IMG_9076.jpeg
    IMG_9076.jpeg
    131,6 KB · Görüntüleme: 15
Dün düşün ilkokula giden ve davranış sorunları had safhada olan, defalarca ailesiyle de görüştüm o yapmaz yalan söylüyorsunuz diye davranan ailenin çocuğuyla görüştüm. Önce çocuk yalan söylemeyi kes vs dedi sonra sakinleşmek için bana hediye resim çizmesini istedim orta parmak vs çizdi . Gelişini çağırdığımda çocuk o dediler. Tüm sınıfa şiddet uyguluyor, biz tuttuğumuzda bizi de ittiriyo çocuk. Ailesi ise sıbıf öğretmenini ve sınıf arkadaşlarını suçluyor. İlkokul bu halde liseden acayip korkuyorum
Tıpkı az önce yazdığım oğlumun arkadaşı ve ailesi gibi. Allah yardımcınız olsun 🤲🏼

9 Mayıs perşembe

12:00
1 tabak domates

17:00
2 kepçe çorba
1 küçük lavaş, tantuni
1 kaşık yoğurtlu patates, biber kızartması
Domates, maydanoz

18:00
1 dilim az şekerli ev yapımı çilekli pasta
(1 katına şeker koymayı unutmuşlar😂)
Çekirdek

1 lt den fazla su
2 kupa kahve, 1 kupa çay

IMG_9850.png
3.149 adım 314 puan

Elhan Elhan Cordelia Cordelia badem000 badem000 Mthn83 Mthn83

Merhaba kızlar ben biraz değişik bir dönemden geçiyorum şu intolerans diyetim geçen hafta bitti ve ben özlediğim ne kadar yiyecek varsa yedim börek çiğ köfte beyaz ekmek ve makarna dolayısıyla da hiç beklemediğim şekilde kilo aldım tam tamına 4 kilo üç gündür dikkat ediyorum su içiyorum falan ama yarın tartı ne der bilmiyorum yarın ayrıca diyetisyen günüm bakalım orada sonuçlar ne çıkacak
Artık bu kısır döngüden çıkmak istiyorum hiç birşeyden kısmadan azar azar yiyip ideal kiloma gelmek istiyorum bu süreç biraz uzun olabilir ama en azından kalıcı olur diye düşünüyorum çünkü bir haftada 4 kilo almak nasıl mümkün olur görmüş oldum ve çok üzgünüm

Yarın sabah tartılıp sonucumu paylaşayım ve buradan bir daha uzak kalmayayım diye kendime söz verdim sizden ricam menülerimi yorumlayıp eksiklerimi söylemeniz

Yarın görüşmek üzere hoscakalın

Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Merhaba kızlar ben biraz değişik bir dönemden geçiyorum şu intolerans diyetim geçen hafta bitti ve ben özlediğim ne kadar yiyecek varsa yedim börek çiğ köfte beyaz ekmek ve makarna dolayısıyla da hiç beklemediğim şekilde kilo aldım tam tamına 4 kilo üç gündür dikkat ediyorum su içiyorum falan ama yarın tartı ne der bilmiyorum yarın ayrıca diyetisyen günüm bakalım orada sonuçlar ne çıkacak
Artık bu kısır döngüden çıkmak istiyorum hiç birşeyden kısmadan azar azar yiyip ideal kiloma gelmek istiyorum bu süreç biraz uzun olabilir ama en azından kalıcı olur diye düşünüyorum çünkü bir haftada 4 kilo almak nasıl mümkün olur görmüş oldum ve çok üzgünüm

Yarın sabah tartılıp sonucumu paylaşayım ve buradan bir daha uzak kalmayayım diye kendime söz verdim sizden ricam menülerimi yorumlayıp eksiklerimi söylemeniz

Yarın görüşmek üzere hoscakalın

Elhan Elhan Cordelia Cordelia
Keşke bizimle iletisimde olsaydin
Yavas yavas dahil etseydin beslenmeme bunlari.. resmen atak gecirmissin hep boyle olur zaten kısıtlama sonucu... İntolerans diyetide boşa gitmia oldu🙈 karbdan uzak kalmanin sinucu yeme atagi hep diyorum🥲 cabuk gelen cabuk gider,dogru bir karar almissin🌸😘

10 Mayıs beslenme listem

badem000 badem000 🌸

10:30
12 adet badem findik
Yesilcay

13:00
Yulafli yogurt ananas yaban mersini

15:30
Karabugday patlagi uzerinde fistik ezmesi yaban mersini kakao
Hibiskus çayı

17:40
Tavuklu salata,2 yk makarna,2 yk yogurt
(Çılbır planim vardi olmadi)

3 lt su ictim
Sabah 30 dk eliptik yaptim

İzmirde hava sapsari heryer toz .. enerjim cekildi resmen zaten bahar alerjim var daha da acayip oldum

1000068020.jpg

😢
Söylenecek çok şey var doğru kuzum. Güzelim memleketimiz yol geçen hanına döndü aslinda asıl mevzu bu sanki 🥴 Göçmen bir ailenin ferdiymis katil çocuk ..
O da ayrı bir mevzu hocam. Yapan da yabancı uyruklu. Orası da ayrı dert. Ve üç ayrı okul.degistiriyor ve hep aynı olaylar.
MErhaba kizlar
Carsamba menum
Sabah
tost ekmegi (tb) ile kasarli tost
Yarim yumurta

Oglen
Bol yesillikli ton baliklk salata

Aksam
2 yk kiymali patates
2 yk makarna

Ara
1 bardak mocha
4 bitter cikolata

Persembe
SAbah
Yarim kasarli tost

Oglen 1 tabak sarma

Aksam
Bol salata
2 kofte

Ara
1 bardak mocha
4 kare bittee cikolata

Carsamba adim puanim 886
Persembeadim puanim 611
Cordelia Cordelia

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Afiyet olsun canım

10 Mayıs beslenme listem

badem000 badem000 🌸

10:30
12 adet badem findik
Yesilcay

13:00
Yulafli yogurt ananas yaban mersini

15:30
Karabugday patlagi uzerinde fistik ezmesi yaban mersini kakao
Hibiskus çayı

17:40
Tavuklu salata,2 yk makarna,2 yk yogurt
(Çılbır planim vardi olmadi)

3 lt su ictim
Sabah 30 dk eliptik yaptim

İzmirde hava sapsari heryer toz .. enerjim cekildi resmen zaten bahar alerjim var daha da acayip oldum

Eki Görüntüle 3425537

Afiyetler olsun, denecek söz yok 🍀
Tabakları özlemişiiiim 😬

X