Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Söyle bir kahvaltı ile günü açıyorum saat 2 de 🤭🤭🤭🤭
IMG_20240510_132910.jpg

öğretmenlik mesleğinin geldiği duruma o kadar üzülüyorum ki :KK43:

benim zamanımda annem babam nasıl saygı duyarlardı öğretmenlerime hiç bilmem öğretmenimle ilgili kötü bir şey söylediklerini ya da düşündüklerini

hele ben, ne haddime öğretmenlerime karşı çıkacağım, sesimi yükselteceğim ki şu yaşımdayım çocuklarımın öğretmenlerinin çoğu benden küçükler o kadar saygı duyuyorum ki yaptıkları işe, ben tek çocuğumun dersiyle baş edemezken kaç çocukla ilgileniyorlar

ama bizim okulun velilerini görmeniz gerek :KK43:

bir tane ingilizce hocasını resmen işinden ettiler, o kadar çok kadının üstüne gittler o kadar haksız yere kötü davrandılar ki kadın istifa edip gitti ki çok iyi bir öğretmendi

çok benciller, hep benim kızım/oğlum diyen tipler, çocukları ne isterse öğretmen de öyle davransın istiyorlar, utanmasalar müfredata bile karışacaklar ki ufaktan onun sinyalini de veriyorlar

hiç ama hiç saygı yok öğretmenlere karşı, kızımın 4. senesi okulda ve her geçen sene veli profili rezalet bir hal alıyor ne yazık ki :KK43:
Böyle velilerin çocukları da sağlıklı olmuyor casminim. 😢

Böyle velilerin çocukları da sağlıklı olmuyor casminim. 😢
değiller ki zaten kuzum, daha 4. sınıf öğrencileri terör estiriyorlar resmen
benciller, saygısızlar, merhametsizler
ve bunun suçlusu da aileler :KK43:

ben mükemmel bir ebeveyn değilim hatta tonlarca hatam var ve hatta bazen kötü bir ebeveyn bile olabiliyorum ama her sabah kızıma söylediğim tek şey sevmesen de saygı göstermek zorundasın; arkadaşlarına, birlikte vakit geçirdiğin insanlara özellikle de öğretmenlerine saygısızlık yapamazsın diye

bazen akşam geliyor "ben x öğretmenime siinir oldum" diye, hemen uyarıyorum, o senin büyüğün daha da önemlisi öğretmenin, bir daha böyle konuşmanı istemiyorum deyip olayı dinliyorum ama çoğu veli okulu yakıp yıkıyorlar haklı olsalar da olmasalar da, gel bu insanların çocuğundan saygı bekle, merhamet bekle :KK43:

Allah bütün öğretmenlerimizin yardımcısı olsun, bu kadar önemli bir görevleri varken, el üstünde tutulmaları gerekirken bir de ezip üzüyoruz :KK43:

MErhaba kizlar
Carsamba menum
Sabah
tost ekmegi (tb) ile kasarli tost
Yarim yumurta

Oglen
Bol yesillikli ton baliklk salata

Aksam
2 yk kiymali patates
2 yk makarna

Ara
1 bardak mocha