Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Durmayan Çarpıntı

Asyamege

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2019
371
235
Merhabalar 😊 sürekli çarpıntım var her doktora gittim hiç bir sıkıntı yok ama çarpıntılarımın önüne geçemiyorum var mı böyle olan veya nasıl çarpıntının önüne geçiyorsunuz

Doktor degistirebilirsiniz. Yine bir şey çıkmazsa psikolojiktir. Ya sinir olabilir ya da kafein etkisi olabilir. Bende de var ama kafein kaynaklı. Her kahve içtiğimde çarpıntı olur

Muhtemelen psikolojik çünkü kafein hiç kullanmıyorum. Korkmaya başladım artık kalbim sürekli çarpıntı yaptıkça
Psikiyatriste gidin, psikolojik. Bir de kendinizi ne kadar dinlerseniz o kadar yoğunlaşır ve sıklaşır. Oyle olduğunu hissettiğinizde nefes egzersizi yapın. Dikkatinizi başka bir şeye yoğunlaştırın.

Psikiyatriste gidin, psikolojik. Bir de kendinizi ne kadar dinlerseniz o kadar yoğunlaşır ve sıklaşır. Oyle olduğunu hissettiğinizde nefes egzersizi yapın. Dikkatinizi başka bir şeye yoğunlaştırın.
Aynen kesinlikle öyle oluyor daha fazla oluyo nefes egzersizleride yapıyorum biraz rahatlatıyor tabi ama hep tedirginlik var tabi

Demir eksikliği var mı ,ritim holter takıldı mı ? troid,kortizol bakıldı mı

Merhabalar 😊 sürekli çarpıntım var her doktora gittim hiç bir sıkıntı yok ama çarpıntılarımın önüne geçemiyorum var mı böyle olan veya nasıl çarpıntının önüne geçiyorsunuz
Kalbinmi çarpıyo???

Tansiyon ,vitamin eksıklıgı,Sinirsel ,norojojık olabılır canım.Ihmal etme.Çarptıgında tansıyonuna baktırıver

X