Dr Selçuk Selçuk

Çift transfer isticem bu sefer
Bende görüşmeye gittiğimde çift istiyorum demiştim olmaz ben o riske giremem çoğul gebeliklerde erken doğum riski annenin vücut direnci gibi problemler olabiliyor o topa giremem demişti :)
Ben kendisini çok sevmiştim aslında ama konduramadım kendime tüp bebek yaptırmayı. sonuç bu ay aşılama yaptırıp 2. denemede tüp bebeğe geçeceğim. konduramayacak ne varsa sanki herkesin hikayesi farklı sonuçta. :)
ama bende çift transfer yapan bir doktor istiyorum ya hep hayalimdir ikizlerim olsun ama o yapmıyor bunu :KK43:

Bende görüşmeye gittiğimde çift istiyorum demiştim olmaz ben o riske giremem çoğul gebeliklerde erken doğum riski annenin vücut direnci gibi problemler olabiliyor o topa giremem demişti :)
Ben kendisini çok sevmiştim aslında ama konduramadım kendime tüp bebek yaptırmayı. sonuç bu ay aşılama yaptırıp 2. denemede tüp bebeğe geçeceğim. konduramayacak ne varsa sanki herkesin hikayesi farklı sonuçta. :)
ama bende çift transfer yapan bir doktor istiyorum ya hep hayalimdir ikizlerim olsun ama o yapmıyor bunu :KK43:
Yok 2. De bile kabul etmedi benim öyle bi düşünceniz varsa hiç gitmeyin ama kısmet işi bu birazda. Kondurulmıcak bişey yok bu arada beklesek sakin belki olucaktı ama insan korkuyor yaş geçiyor diye

Herkes 18 yazmış bana geç tarih yazmışlar hep benimde kafamı karıştırdılar. Ama benced

Çok teşekkürler ederim bilginiz için sizde sağ sağlim kucağınıza alın inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin♥️ Selçuk hoca Rabbimin izniyle nasip olursa bizlerede uğurlu gelir inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim 🙏 Siz de güzel haberi en kısa sürede alırsınız umarım 💜

Yok 2. De bile kabul etmedi benim öyle bi düşünceniz varsa hiç gitmeyin ama kısmet işi bu birazda. Kondurulmıcak bişey yok bu arada beklesek sakin belki olucaktı ama insan korkuyor yaş geçiyor diye
Yok tabiki hatta şuan boşuna vakit kaybettiğimi bile düşünüyorum bir an evvel başlamam gerekiyormuş gibi hissediyorum burnumda tütüyor doğmamış evladım :)
İnşallah en doğru zamanda en sağlıklı bir şekilde kucağımızı doldurur Rabbim. :)

Banada önce embriyo glue yapabiliriz demişti ama yapmadı sonrasında gerek görmedi sanırım .Sadece transferden sonra ve ve transferden bir hafta sonra 2 kere serum takılmıştı .Transfer gününüz belli oldu mu çok güzel geçer ve en kısa sürede güzel haber alırsınız umarım 🙏
Çok teşekkür ederim umarım 🥰
umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız siz de bebeğinizi 🥰 İnşallah gönlünüzden geçenden daha güzel geçer tüm süreç🙏
Bana da serum önerileri yaptı ama embriyo glueden bahsetmedi hiç. Bakalım 13. gün kontrolümde söyler belki. Daha transfer günümü söylemedi. 13. gün söyler sanırım değil mi?

Çok teşekkür ederim umarım 🥰
umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız siz de bebeğinizi 🥰 İnşallah gönlünüzden geçenden daha güzel geçer tüm süreç🙏
Bana da serum önerileri yaptı ama embriyo glueden bahsetmedi hiç. Bakalım 13. gün kontrolümde söyler belki. Daha transfer günümü söylemedi. 13. gün söyler sanırım değil mi?
Çok teşekkür ederim 🙏❤️ Kontrolden 5-6 gün sonra yapıyor ortalama.Serumdan bi hafta sonra tekrar taktırayım mı diye mutlaka hatırlatın bana atlamıştı söylemeyi hoca oradaki hemşire hatırlattı .Güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏

Çok teşekkür ederim 🙏❤️ Kontrolden 5-6 gün sonra yapıyor ortalama.Serumdan bi hafta sonra tekrar taktırayım mı diye mutlaka hatırlatın bana atlamıştı söylemeyi hoca oradaki hemşire hatırlattı .Güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏
Evet bazen unutulabiliyor hatırlatırım mutlaka. Çok teşekkür ediyorum. İnşallah çok sağ olun 🥰🌸🌼

Merhaba Selçuk Bey hangi hastane ile çalışıyor? Laboratuvarı nasıl? Giden arkadaşlar bilgi verirse sevinirim 😊
Merhaba tüp bebek işlemleri için Acıbadem kozyatağı ameliyat vs için Memorial ataşehirle çalışıyor.Kendisi hem miyom ameliyatımı hem tüp bebek işlemimi yaptı.Hastane çalışanlar embriyologlar hepsi bence çok iyi ben çok memnun kaldım.

Merhaba tüp bebek işlemleri için Acıbadem kozyatağı ameliyat vs için Memorial ataşehirle çalışıyor.Kendisi hem miyom ameliyatımı hem tüp bebek işlemimi yaptı.Hastane çalışanlar embriyologlar hepsi bence çok iyi ben çok memnun kaldım.
Cevabınız için teşekkür ederim. laboratuvarı iyi bir yer bulmam gerekiyor. Hem laboratuvarı iyi olsun hem de doktorla iletişim kurabileceğim bir yer olsun istiyorum.

Cevabınız için teşekkür ederim. laboratuvarı iyi bir yer bulmam gerekiyor. Hem laboratuvarı iyi olsun hem de doktorla iletişim kurabileceğim bir yer olsun istiyorum.
Selçuk Hoca mükemmel bi doktor ben çok memnundum hatta şu an gebelik takibim için doktor bulamıyorum kimse Selçuk hoca kadar ilgili profesyonel değil.O kadar yoğun olmasına rağmen bir soru sorduğumda mutlaka cevap verirdi.Hastanede bi o kadar iyi .Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz

Selçuk Hoca mükemmel bi doktor ben çok memnundum hatta şu an gebelik takibim için doktor bulamıyorum kimse Selçuk hoca kadar ilgili profesyonel değil.O kadar yoğun olmasına rağmen bir soru sorduğumda mutlaka cevap verirdi.Hastanede bi o kadar iyi .Gönül rahatlığıyla gidebilirsiniz
Hoca mutlaka iyidir. Bende ona gitmeyi düşünüyorum benim asıl kafamı kurcalayan işin laboratuvar kısmı. 5. Denemem olacağı için.

Hoca mutlaka iyidir. Bende ona gitmeyi düşünüyorum benim asıl kafamı kurcalayan işin laboratuvar kısmı. 5. Denemem olacağı için.
Çok haklısınız bunu düşünmekte benimde 4. denememde oldu .Ben laboratuvarının iyi olduğunu düşünüyorum .Bana daha önce gittiğim maslak acıbadem’de embriyoların çok iyi kalite olmadığını o yüzden genetik inceleme yapılamayacağını söylemişlerdi hatta prp yapmayı bile teklif ettiler.Burada çoğu embriyomuz 5.güne kadar ulaştı aa kaliteydi ve genetik inceleme yapılabildi o yüzden daha hassas takip yapıldığını düşünüyorum açıkçası .

Çok haklısınız bunu düşünmekte benimde 4. denememde oldu .Ben laboratuvarının iyi olduğunu düşünüyorum .Bana daha önce gittiğim maslak acıbadem’de embriyoların çok iyi kalite olmadığını o yüzden genetik inceleme yapılamayacağını söylemişlerdi hatta prp yapmayı bile teklif ettiler.Burada çoğu embriyomuz 5.güne kadar ulaştı aa kaliteydi ve genetik inceleme yapılabildi o yüzden daha hassas takip yapıldığını düşünüyorum açıkçası .
Teşekkür ederim. Hafta içi ön görüşme randevusu alabilirsem görüşeyim Selçuk Bey ile

E edilisko ya katılıyorum. Bizim için de laboratuvar çok önemliydi. Selçuk hocaya ilk görüşmede sorduğumuzda en iyi birkaç laboratuvardan biri olduğunu söylemişti ki dediği gibi de güzel bir sonuç aldık. İyi ki güvenmişiz. Daha önce 2 embriyom üçüncü güne giderken burada 4 embriyom blast aşamasına geldi. Gönül rahatlığıyla öneririm ben Selçuk hocayı da çalıştığı hastaneleri de.

Merhaba, Selçuk hocanın soyadı nedir acaba? Muayehane kontak bilgisi verebilir misiniz, rica etsem

Merhaba hikayenizi okudum inşallah en kısa sürede hepimizin kucağı dolar merak ettiğim sorularımızı sorabildiniz mi? Mesela neden genetiğe göndermedi ya da embriyo glue neden yapmadı. Sadece merak ettim kusura bakmayın

Evet ön görüşme ücretsiz. Ben cumartesi oradaydım… ama tedavi ücreti kişiye özel sanıım çıkışta bu konuda bilgi veriyorlar.
Merhaba,yarın bende ilk kez görüşmeye gideceğim.
Bende çok araştırdım.3 Farklı doktora da gittik ama o ilgi enerji yoktu.
Yarın Selçuk beyde umarım güzel haberler alabiliriz.

Merhaba,yarın bende ilk kez görüşmeye gideceğim.
Bende çok araştırdım.3 Farklı doktora da gittik ama o ilgi enerji yoktu.
Yarın Selçuk beyde umarım güzel haberler alabiliriz.
Umarım istediğini enerjiyi almış olursunuz. Gerçekten doktor enerjisi ve ona inanmak çok önemli güzel haberlerinizi bekliyorum 🙏

X