Dr Selçuk Selçuk

rosmari335

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2023
243
152
34
Merhabalar.
Tüp bebek tedavim için doktor Selçuk Selçuk'u düşünüyorum.
Amh düşüklüğü sebebiyle tedaviye başladım. Dr Selçuk Selçuk son derece ilgili ve akademik anlamda da bilgili görünüyor ki zaten genç yaşında prof olmuş.
Ancak hakkında çok bilgiye ulaşamıyorum. Deneyimi olan kişileri dinlemek isterim.
Şimdiden çok teşekkürler 💐

Son düzenleme:
Merhabalar.
Amh düşüklüğü sebebiyle tedaviye başladım. Dr Selçuk Selçuk son derece ilgili ve akademik anlamda da bilgili görünüyor li zaten genç yaşında prof olmuş.
Ancak hakkında çok bilgiye ulaşamıyorum. Deneyimi olan kişileri dinlemek isterim.

Merhaba kişiden kişiye göre değişir fakat kendisiyle biz olumsuz deneyim yaşadık maalesef biraz daha araştırmanızı öneririm

Merhabalar.
Amh düşüklüğü sebebiyle tedaviye başladım. Dr Selçuk Selçuk son derece ilgili ve akademik anlamda da bilgili görünüyor li zaten genç yaşında prof olmuş.
Merhaba bende selçuk hocayla tedaviye devam ediyorum. Transferim yapıldı şu an beklemedeyim. Selçuk hocadanda çok memnunun açıkçası her anlamda yanında olduğunu hissettiriyor. Cumartesi pazar fark etmeden ulaşılabiliniyor. Şahsım adıma memnumun tabiki allahın takdiri ama şuana kadar herşey güzel ilerledi

Merhaba bende selçuk hocayla tedaviye devam ediyorum. Transferim yapıldı şu an beklemedeyim. Selçuk hocadanda çok memnunun açıkçası her anlamda yanında olduğunu hissettiriyor. Cumartesi pazar fark etmeden ulaşılabiliniyor. Şahsım adıma memnumun tabiki allahın takdiri ama şuana kadar herşey güzel ilerledi

Sizin adınıza çok sevindim, umarım böyle çok güzel de devam eder🙏 bebiş haberini alırsınız en kısa zamanda inşallah 🌸
ben de şu ana kadar memnunum. Alakalı, ilgili. Fiyat olarak çok arttı birden tek sorun o.
Siz laboratuvarını nasıl gördünüz? Selçuk bey çok iyi olduğunu söylemişti.

Ben yılbaşından önce anlaşma yapmıştım o yüzden zamlı fiyat beni etkilemedi. Acıbadem hastanesi ile anlaşmalı zaten hastane olarakta alelade bir hastane değil oradaki hemşireler hatta hasta bakıcılar flanda çok ilgili yumurta toplama işleminden sonra odaya çıktığımda kahvaltım hazırdı üstümü hasta bakıcı giydirdi hatta çok utandım zahmet veriyorum diye benim açımdan genel olarak çok güzel geçti herşey başlamadan önce bir kaç doktor daha gezmiştik fiyat olarak daha pahalıydı ve o bağı kuramadım diğer doktorlarla

Ben yılbaşından önce anlaşma yapmıştım o yüzden zamlı fiyat beni etkilemedi. Acıbadem hastanesi ile anlaşmalı zaten hastane olarakta alelade bir hastane değil oradaki hemşireler hatta hasta bakıcılar flanda çok ilgili yumurta toplama işleminden sonra odaya çıktığımda kahvaltım hazırdı üstümü hasta bakıcı giydirdi hatta çok utandım zahmet veriyorum diye benim açımdan genel olarak çok güzel geçti herşey başlamadan önce bir kaç doktor daha gezmiştik fiyat olarak daha pahalıydı ve o bağı kuramadım diğer doktorlarla

Fiyat 46 binden 70e çıktı. Oldukça yoracak bizi ama sonuca ulaşalım da inşallah. Selçuk bey ciddiyetli ve birikimli bir insan. Biz kendisine inandık. Umarım güzel gelişir her şey.
Sizin de güzel haberleri duymaya az zamanınız kaldı.🌼

Fiyat 46 binden 70e çıktı. Oldukça yoracak bizi ama sonuca ulaşalım da inşallah. Selçuk bey ciddiyetli ve birikimli bir insan. Biz kendisine inandık. Umarım güzel gelişir her şey.
Umarım sizinde herşey gönlünüze göre olur isteyen herkese nasip etsin rabbim 🦋

Merhaba, bu fiyata ilaclar dahil mi?

Yok hayır dahil değil. Embriyo dondurma da dahil değil. Ancak ilaçlar çok tutmadı benim oradan bir tasarruf oldu gibi düşünebiliriz. Önceki tedavilerde hep yüksek dozdu bu defa düşük doz verildi.
Insallah hayirlisiyla kolaylikla bebeginize kavusursunuz. Biz memorial ile bi gorustuk ilaclar dahil 85 dediler ama icimize sinmedi. Simdiki doktorum once 3 ay femera ile takip edelim dedi. Siz ne zamandir istiyorsunuz?

Insallah hayirlisiyla kolaylikla bebeginize kavusursunuz. Biz memorial ile bi gorustuk ilaclar dahil 85 dediler ama icimize sinmedi. Simdiki doktorum once 3 ay femera ile takip edelim dedi. Siz ne zamandir istiyorsunuz?
Biz de 2 senedir istiyoruz. Memorial hangi hastane? 85 çok uygunmuş.

İnşallah amin teşekkür ederim 💐 umarım siz de yavrunuza kavuşursunuz en yakın zamanda 🌼

Hangi ay sormuştunuz?
Şu an nereye gidiyorsunuz?
Maalesef ezber tedavi uyguluyor birçok yer. İrdelemiyor durumu.
Ocak 20 ydi gorusmeye gittigimiz tarih. Asilama 45 tup bebek 65 her ikisinde de ilaclar 20 tutar dediler. Su an hisar hastanesinde esra tustas haberala gidiyorum

Ocak 20 ydi gorusmeye gittigimiz tarih. Asilama 45 tup bebek 65 her ikisinde de ilaclar 20 tutar dediler. Su an hisar hastanesinde esra tustas haberala gidiyorum
Yakın bir zamanmış zamlı fiyatlandır. İlaçlar 20den fazla olur bence. Ben bu tedavide çok çok az ilaç kullandım ama 28 tuttu yine.
Umarım çok güzel sonuç alırsınız. Doktorun yaklaşımı iletişimi de çok önemli.

Yakın bir zamanmış zamlı fiyatlandır. İlaçlar 20den fazla olur bence. Ben bu tedavide çok çok az ilaç kullandım ama 28 tuttu yine.
Umarım çok güzel sonuç alırsınız. Doktorun yaklaşımı iletişimi de çok önemli.
Evet eger yaza kadar olmazsa tup bebek dusunecegiz bizde. Ben devletin karsilama olayini merak ediyorum, o surec hakkinda bilginiz var mi?

Evet eger yaza kadar olmazsa tup bebek dusunecegiz bizde. Ben devletin karsilama olayini merak ediyorum, o surec hakkinda bilginiz var mi?
Evet ben devlette de tedavi olmuştum Lütfi Kırdar'da. Özeldeki ikinci deneyimime göre çok daha memnun kalmıştım hem ilgi hem hijyen hem deneyim hem personelin yetkinliği olarak.
Devletten indirimli faydalanabilmek için kimi şartlar gerekli. Evlilik süresi, sgk prim günü gibi şartlar. Benim amh düşüklüğüm olduğu için aşılama olmadan tüp bebekten yararlanma hakkım vardı. Şartlarla ilgili detay bilmiyorum ama forumda bu konuyla ilgili başlıklar vardı. Ben Ekim ayında toplamda 10 bin TL vermiştim sanırım ve birçok ilacı da devlet karşılıyor. Ancak devletin laboratuvar noktasındaki başarısından çok emin değilim. Bu sebeple yeniden tercih etmedim ben.

X